НАТО: Росія і досі присутня на Донбасі

 

http://proua.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/53-3.jpg

 

Північноатлантичний альянс підтверджує, що російське озброєння та військові і досі присутні на Донбасі.

 

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, відповідаючи на запитання кореспондента "Європейської правди" перед початком зустрічі міністрів оборони країн-членів НАТО в Брюсселі.

 

Столтенберг, зокрема, зауважив, що на минулому тижні обговорював із українським президентом можливості тиску на РФ з боку альянсу.

 

"Росія продовжує підтримку сепаратистів, і її присутність на Донбасі триває. Через це вона несе особливу відповідальність (з виконання "Мінську")... Ми будемо продовжувати тиснути на Росію шукати вирішення мінських домовленостей", - наголосив Столтенберг.

 

Генсек НАТО наголосив, що РФ має "відкликати свої війська та озброєння", а також забезпечити роботу спостерігачів на Донбасі.

 

Водночас, він наголосив, що йдеться виключно про політичний тиск з боку альянсу. Генсек також не навів кількісних даних щодо російської присутності.

 

Також, за його словами, альянс має намір посилити свою діяльність у питанні протидії російській пропаганді силами новоствореного підрозділу з питань стратегічних комунікацій.

 

"Росія підтримує групи, які намагаються вплинути на внутрішню політику різних країн за допомогою пропаганди, але ми не можемо відповідати пропагандою", - додав він.

 

ЕП


Кількість переглядів - 839
25.10.2016 17:09
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ