Жителі Женеви побачили в небі таємничий НЛО

 

 http://www.mk.ru/upload/entities/2016/10/14/articles/detailPicture/ce/f9/2e/426443769_7516435.jpg

 

Відразу кілька очевидців, які перебувають в різних точках, виявили в небі над Женевою непізнаний літаючий об'єкт, що чимось нагадує «літаючу тарілку» інопланетян в класичному уявленні - овал з трьома світяться точками на ньому.

 

За словами авторів знімків, НЛО «завис» поруч зі стадіоном в промисловим передмісті Ла-Прей.

 

Повідомлення про НЛО і фотографії з'явилася на ряді персональних сторінок в Facebook, після чого подія привернула увагу не тільки інших користувачів соціальних мереж, але і ряду місцевих газет. Очевидці стверджують, що об'єкт з'явився неподалік від стадіону близько 20:30 за місцевим часом і провисів у повітрі близько 20 секунд, після чого різко полетів зі скрипучим звуком. При цьому в женевській поліції заявляють, що на їх центральну телефонну станцію не надійшло жодного відповідного дзвінка. Також стражі закону зв'язалися з контролерами міжнародного аеропорту, які також запевнили їх, що крім звичайного авіатрафіку в цьому секторі не було ніякого літаючого об'єкта.

 

Як повідомляють ЗМІ, за останній час схожі об'єкти були помічені в Лозанні і у французькому місті Ж, розташованому поруч з Женевою.

 

На думку ряду скептиків з числа користувачів соцмереж, фотографії або просто є фальшивкою, або запам'ятали лише безпілотник, а не щось значно більше «таємниче».

 

Хоча даний випадок і виглядає дещо більш цікавим, ніж багато подібних йому (в основному через те, що об'єкт потрапив в об'єктив відразу кількох людей, що знаходяться в різних місцях), варто відзначити, що фахівці в подібних випадках щоразу закликають не піддаватися бажанню списати незвичайна пригода на візит інопланетної цивілізації. Такої позиції дотримуються навіть ті експерти, які допускають існування у Всесвіті інших планет, населених розумними істотами: на їхню думку, навіть якщо інопланетяни існують і знають про життя на Землі, вони б обрали простіший, недорогий і оперативний спосіб зв'язатися з нашою планетою, ніж «особистий візит».

 

mk.ru


Кількість переглядів - 1681
18.10.2016 09:47
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги