Церква, де збуваються мрії. В Івано-Франківську Матір Божа подарувала сім'ї дитину

 

 

Нещодавно до храму св. Івана Хрестителя завітала щаслива пара. Михайло та Надя вісім років перебували в подружжі. За ці роки у них сформувалася чудова сім’я, купили непогану машину, квартиру у затишному районі міста, однак найзавітніша їх мрія залишалася довго нездійсненною — мрія про дитя.

 

В січні цього року у церкві, в якій знаходиться Чудотворна Ікона Матері Божої Ласкавої Станиславівської, на вул. Микитинецькій у Івано-Франківську, тривали кількаденні моління за дар батьківства.

 

Богослуження завершились, усі вернулися до своїх осель, а для цієї сім’ї розпочалося диво, яке через дев’ять місяців реалізувало їхню мрію. Народилася довгоочікувана донечка.

 

Пропонуємо вашій увазі чергову історію про чудо за посередництва ікони.

 

Ми, подружжя Михайла та Надії Телюк вісім років перебуваючи у шлюбі прагнули зачати дитину, але не вдавалося. Ми витратили масу грошей на лікарів і знахарів. Діагноз безпліддя поставили і мені, і моєму чоловіку. Приписували довге і коштовне лікування. Нічого не помагало.

Ми об’їздили усі монастирі, багато молилися. Аж раптом одного дня наші друзі по нещастю, у яких теж немає діточок, покликали нас до чудотворної ікони Ласкавої, що знаходиться в нашому місті. У цій дерев’яній церкві ми відчули невимовний затишок і спокій.

Отець Володимир, священик храму пожартував, що якщо народяться після цих молитов діти, щоб ми прийшли хрестити до нього. Невдовзі після відправ, я помітила, що місячних вже давно не було. Почала часом відчувати млявість, втому. Купила тест на вагітність і він показав довгоочікувані дві смужки.

Ми з чоловіком виконали прохання о. Володимира і два тижні тому охрестили у храмі св. Йоана Хрестителя свою радість — донечку. Нашу першу, так давно вичекану дитинку. Першу, сподіваємось, не останню.

Ми дякуємо Господу Богу і Його Ласкавій Матінці Станіславській за нашу донечку. Особливо хочемо подякувати о. Володимиру Вінтоніву за турботу, чуйність і підтримку, за добре слово і молитву. Хай Матінка Божа у Вашій церкві, де збуваються мрії, ще багатьом сповнить їх мрії і подарує діточок.

 

Михайло та Надія Телюк

 

В четвер, 13 жовтня, у Відпустовому Місці Чудотворної Ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської, що знаходиться у храмі св. Йоана Хрестителя на вул. Микитицецькій у Франківську, о 18.00 год. розпочнуться Молитви за дар Батьківства. Нашу Чудотворну Ікону люди назвали Ласкавою саме завдяки численним таким подарункам. Вона дарує сім’ям діточок.

о. Володимир 067-28-28-258

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ікона Матері Божої Ласкавої Станіславівської. Ремейки, фейки і боротьба за тренд

Зцілення іконою. Івано-франківець після вогнепального поранення в голову видужує (фото)

В Івано-Франківську пройде відпуст до ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської

Іванофранківці зцілюються біля ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської


Кількість переглядів - 3091
12.10.2016 14:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ