На відео зняли танець двох НЛО (відео)

 

http://esoreiter.ru/news/1016/pic-07-10-2016-1053081.jpg

 

Житель англійського міста Честерфілда в графстві Дербішир записав пізно ввечері на відео загадкове явище. У густих хмарах на темному небі літали два блакитних вогню, здійснюючи гіпнотизують маневри.

 

Причому вони абсолютно не видавали ніяких звуків - чарівний танець в повній тиші насувається ночі, пише esoreiter.ru.Уейн Остін, автор представленого нижче ролика, стверджує, що, крім нього, таємничі вогні в небі помітили ще як мінімум дюжина перехожих.

 

Британці зупинялися, піднімали догори голови і зачаровано дивилися на хмари. Багато очевидців теж подоставалі свої телефони і почали знімати непізнані літальні об'єкти.

 

Проте, широку популярність у Всесвітній павутині поки отримало тільки відео Остіна. Можливо, вся справа в тому, що він відразу відправив свій запис кільком відомим уфологів, в тому числі Скотту Уорінг.

 

Уорінг прокоментував цей ролик в такий спосіб: «Не бачу тут нічого незвичайного. Точніше, для людини, яка своїми очима спостерігав у своєму житті НЛО кілька десятків разів, це ніяка не дивина.Але матеріал все ж цікавий. Одного разу я разом зі своєю сім'єю повертався ввечері додому, і ми побачили на горизонті близько п'ятдесяти схожих блакитних вогнів. Вони так само виписували в повітрі дивні піруети, але перебували на віддалі. Містеру Остіну, судячи з усього, пощастило сфотографувати два таких об'єкти щодо зблизька».


Кількість переглядів - 2147
08.10.2016 15:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Іра Андреєва | 29.11.2016 14:31а де власне відео?

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло