Простатит: лікування з комфортом

 на правах реклами

https://nebolet.com/medimg/content/prostatit_1.jpg

 

Чоловіки хворіти не люблять. Навіть якщо їх щось турбує, терплять до останнього і до лікарів звертаються лише в самих крайніх випадках. Змусити чоловіка регулярно приймати будь-які ліки теж досить складно. І чим довше курс лікування, тим менше ймовірність того, що чоловік пройде його до кінця.

 

Проте, існує як мінімум одне захворювання серед чоловіків, яке може змусити його звернутися до лікаря.. Це захворювання - простатит.

 

Простатит, або запалення передміхурової залози, як і будь-яке інше захворювання, може протікати в гострій і хронічній формах. Для нього характерні гострі болі, часті, хворобливі сечовипускання, підвищення температури тіла і погане загальне самопочуття.

 

У більшості ж випадків винуватцем «торжества» виявляється саме хронічний простатит, перші симптоми якого чоловіки зазвичай не удостоюють увагою. А тим часом болі в промежині, проблеми з сечовипусканням, виділення з уретри - явні ознаки неполадок в передміхуровій залозі. При відсутності реакції на всі ці тривожні симптоми, слідом за порушенням роботи передміхурової залози порушуються процеси, за які вона відповідає: обмін чоловічих статевих гормонів, нормальний режим біоритмів сексуальної активності, регуляція сечовипускання, вироблення компонентів насінної рідини. Якщо хвороба запустити, що буде далі - імпотенція, безпліддя, аденома?

 

Паралельно з проблемами сексуальними починають виникати проблеми психологічні. Постійний біль і регулярні невдачі в ліжку пригнічують чоловіка. З'являється невпевненість в собі, неспокій, тривожність і пригніченість. А від усього цього зовсім недалеко до дратівливості і агресії по відношенню до оточуючих, навіть найближчим, людям. Чоловік замикається в собі і не може зосередитися ні на чому, крім свого захворювання. Але в той же час він боїться звернутися до лікаря, соромлячись своїх проблем. Виходить замкнуте коло, який обов'язково потрібно розірвати.

 

На думку фахівців, з проблемою хронічного простатиту стикається кожен третій чоловік самого що ні на є квітучого віку - від 25 до 50 років. Куріння, алкоголь, сидячий спосіб життя (диван - машина - робоче крісло - машина - диван), бурхливі любовні пригоди - все це через деякий час може в значній мірі підірвати чоловіче здоров'я в самий невідповідний момент.

 

Медичний центр «Оксфорд Медікал» в Івано-Франківську пропонує лікування чоловічих захворювань найсучаснішими методами. Досвідчені спеціалісти, сучасне обладнання для діагностики та лікування допоможуть забути Вам про дане захворювання.

 

Важливо пам'ятати просту істину про те, що здоров'я дорожче за все - тим більше, сучасна медицина в змозі допомогти.

 

Для запису до лікаря уролога медичного центру «Оксфорд Медікал» телефонуйте: (0342) 777 299; (050) 3 777 299; (097) 4 777 299.

 

Деталі на сайті: http://ivanofrankivsk.oxford-med.com.ua.


Кількість переглядів - 899
06.10.2016 13:56
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги