У Парижі зняли на камеру великий НЛО у формі диска

 

http://paranormal-news.ru/_nw/93/38185729.jpg

 

Над одним з передмість Парижа 22 вересня в небі кружляв масивний об'єкт, що має форму диска. Його вдалося зняти на відео одному з місцевих жителів.

 

Він робив зйомку загальної панорами красивих купчастих хмар, які в той день пливли по небу. Несподівано для самого себе він помітив, як у проміжку між двома з них з'явився об'єкт темно-сірого кольору.

 

Він пересувався з відносно невеликою швидкістю і переховувався в хмарах, то знову з'являвся

 

Парижанин засумнівався, що зняв дійсно НЛО, оскільки висота польоту об'єкта була значною. Він скопіював отримане відео на комп'ютер і двічі перевірив запис у режимі збільшення зображення.

 

Об'єкт дійсно не був великим вертольотом, оскільки мав форму диска. Крім того чоловік зазначив, що від поверхні знятого ним предмета відбиваються сонячні промені, з чого зробив висновок, об'єкт плоский.

 

Француз вважає, якщо мислити раціонально, це, найімовірніше, був метеозонд, хоча вони, зазвичай, мають зовсім іншу форму. Розміри також не відповідають.

 

Погодні хмари утворюються в 6000 футів над землею, а НЛО був ще вище їх. В такому випадку його розміри повинні бути великі.


Кількість переглядів - 2136
03.10.2016 01:07
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло