Сьогодні, 30 вересня, в Івано-Франківському міському суді продовжують розглядати адміністративне правопорушення у справі колишнього інженера МІУК Віктора Синишина.
Нагадаємо, працюючи на посаді інженера відділу експлуатації відповідального за електрогосподарство КП «ЄРЦ» Віктор Синишин був водночас і засновником ТОВ «Станіслав ІВ», основним видом діяльності якого є саме електромонтажні роботи, пише ГК.
Між ЄРЦ і «Станіслав-ІВ» укладено 23 договори на виконання робіт на суму 396 тисяч гривень.
На цей раз Віктор Синишин подав клопотання, що не зможе з’явитись на засідання оскільки 29-30 вересня перебуватиме у відрядженні в Терноплі. Як підтвердження надав розпорядження мера, про те, щоб його відрядити на щорічну зустріч голів комунальних підприємств. Клопотання надійшло вчора вранці. Відтак Синишин просить відкласти слухання на більш пізній час.
Цього разу на суд не з’явилися свідки. Як зазначила суддя, вони не отримують повістки, бо вони постійно повертаються. Нагадаємо, Віктор Синишин не вперше не з’являється на суд.
Так раніше він подавав клопотання про відкладання розгляду справи, оскільки з 5.09 по 10.09 перебував у відрядженні в Одесі – брав участь у тренінгу сертифікованих енергоменеджерів.
ДО ТЕМИ: Корупційна комуналка по-франківськи: "ЄРЦ", бізнес і політика
Нагадаємо, на початку серпня Івано-Франківська місцева прокуратура склала та скерувала до суду адміністративний протокол за ст. 172-7 КУпАП щодо Віктора Синишина. За цією статтею управлінням департаменту захисту економіки ГУ НП в Україні також складено протокол щодо іншого посадовця цього ж підприємства - Василя Скиданчука. Судове засідання у аналогічній справі відбудеться завтра о 10:00.
Обидва інженери комунального підприємства "Єдиний розрахунковий центр" (зараз КП "Муніципальна інвестиційна управляюча компанія") Віктор Синишин і Василь Скиданчук заснували підприємства "Станіслав ІВ" і "Галичина ІВ", які отримували підряди в ЄРЦ. Зокрема, Синишин донедавна був у співзасновниках ТОВ "Станіслав ІВ", а Скиданчук – ТОВ "Галичина ІВ".
Між ЄРЦ і «Станіслав-ІВ» укладено 23 договори на виконання робіт на суму 396 тисяч гривень.
Ймовірно таким чином затягується розгляд справи, оскільки, згідно з ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Строки накладення адміністративного стягнення" :
Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).
Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
Адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення може бути накладено протягом трьох місяців з дня виявлення, але не пізніше одного року з дня його вчинення.
У разі відмови у порушенні кримінальної справи або закриття кримінальної справи, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про відмову у порушенні кримінальної справи або про її закриття.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Аналітика “Під контролем”: скільки насправді заробляють комунальні підприємства Івано-Франківська
Статутний капітал КП «Івано-Франківськміськсвітло» збільшать на 10 мільйонів
Ще один інженер екс-ЄРЦ, якого судять за корупційне правопорушення, захворів перед судом