Як зберегти серце здоровим: сім правил

 

http://vidomosti-ua.com/photo/original-1368687507.JPG

 

Інсульт - поширене і надзвичайно небезпечне захворювання, під час якого відбувається крововилив у мозок. Воно може бути настільки руйнівним, що на відновлення будуть потрібні довгі роки.

 

Контролюйте артеріальний тиск
Високий тиск неминуче призведе до гіпертонії. А та якраз і може стати причиною інсульту і безлічі серцево-судинних захворювань. Найчастіше гіпертонія взагалі ніяк не проявляється (до пори до часу), ось чому треба регулярно контролювати артеріальний тиск. Крім того, скоротіть споживання кави, солі і алкоголю. Нормалізуйте свою вагу, приділяйте увагу регулярним фізичним навантаженням, уникайте стресових ситуацій - і вам не знадобляться таблетки для зниження тиску.

Зменшіть рівень холестерину
Високий рівень холестерину в крові провокує розвиток захворювань серця. Ця проблема з'являється, як правило, в результаті дієти з великою кількістю шкідливих жирів. Щоб знизити холестерин, допоможе корекція харчування - з мінімумом жирів, помірна рухова активність, а іноді і прийом спеціальних препаратів.

Перевірте стан серця
Захворювання серця можуть турбувати людину як від самого народження, так і з'являтися протягом життя. Наприклад, в результаті ожиріння, гіпертонії, високого рівня холестерину або діабету. Вірний спосіб не допустити хвороби серця - це регулярно відвідувати лікаря.

Контролюйте вагу
Ожиріння - ще один фактор ризику інсульту. Адже у людей з надмірною вагою високий рівень жирів у крові, які відкладаються на стінках судин і звужують їх. З часом ті зовсім закупорюються, з'являються тромби, які можуть з кров'ю потрапити в головний мозок. І в результаті - інсульт.

Відмовтеся від куріння
При курінні в організм потрапляють смоли та інші небезпечні сполуки, які ушкоджують судини. Це сприяє осіданню на них холестеринових бляшок. Все це призводить до розвитку різних порушень в роботі судин і серця. А через деякий час може статися інфаркт або інсульт.

Не допускайте діабету
Діабет - пряма дорога до хвороб серця і проблем з судинами мозку. Викликає діабет порушення рівня цукру в крові. Щоб уникнути цього грізного захворювання, стежте за харчуванням, контролюйте свою вагу, іноді може знадобитися прийом спеціальних препаратів.

Управляйте стресом
Стрес може викликати інсульт: після нервового перенапруження виникає різке порушення кровообігу головного мозку. І результатом цього процесу може стати крововилив у мозок.Намагайтеся дотримуватися ці нескладні поради - так ви зведете до мінімуму ризик інсульту.


Кількість переглядів - 1093
25.09.2016 22:56
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло