Конфлікт Міхальця та інваліда АТО: у кабінеті головного патрульного міста встановлять камери

 
 
 
Сьогодні, 9 вересня, в готелі "Станіславів" прес-конференція бійця АТО Івана Чайковського щодо його конфлікту з начальником патрульної поліції Івано-Франківська Дмитром Міхальцем.
 
 
На зустрічі зі ЗМІ також присутні громадські активісти, працівники патрульної поліції та сам Дмитро Міхалець. Модерує зустріч Андрій Фармуга, громадський активіст та учасник АТО, пише Фіртка. 
 
 
Боєць АТО Іван Чайковський розповів, що днями на нього патрульні склали постанову за порушення правил ПДР та поліцейські не правильно вказали знак і атошник вирішив оскаржити постанову. Іван Чайковський каже, що прийшовши до Дмитра Міхальця той не слухав скаржника, постійно посміхався і повторював: "Ну і що?"
 
 
"Я поставив перед собою посвідчення і спитав чи він хоча б знає як називається той знак, а він лише посміхався. Ну як поліцією може керувати людина, яка сама не знає елементарного", - каже Чайковський.
 
 
Після цього, за словами атошника, Дмитро Міхалець схопив його за руку і почав його виштовхувати з кабінету.
 
 
"Я пручався і сказав, що сам можу вийти, а він мене кинув до землі. Потім Міхалець допоміг мені зібрати документи і я пішов, - розповідає Чайковський.  -Я добу чекав, щоб Міхалець вибачився, але він своєї вини не визнає".
 
 
 
В свою чергу, Дмитро Міхалець не заперечує, що конфлікт мав місце. Однак, поліцейський каже, що ніхто нікого не бив. За словами, Дмитра Міхальця, Чайковський виявляв агресію і вів себе дуже емоційно.
 
 
"Ніхто нікого не бив і з кабінету не виштовхував. Я просто намагався заспокоїти емоційну людину. Ніякого рукоприкладства не було, я просто взяв його за руку", - переконує Міхалець.
 
 
Міхалець каже, "шкодує, що не має відеопідтвердження своїх слів, оскільки відеозапис розставив би всі крапки над і".
 
 
"В моєму житті такий випадок вперше, - каже Дмитро Міхалець. - Я вже розпорядився, щоб в моєму кабінеті встановили відеокамери, щоб запобігти подібним випадкам в майбутньому".
 
 
На думку юристів, які теж присутні на зустрічі, Дмитро Міхалець не мав права брати за руку Івана Чайковського, якщо той наголосив, що він інвалід.
 
 
"Дія "взяв за руку" є засобом фізичного впливу і згідно законодавства не застосовується до людей з обмеженими можливостями", - каже юрист.

Кількість переглядів - 1921
09.09.2016 12:34
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ