Начальника патрульної поліції Івано-Франківська звинувачують у побитті ветерана АТО (фото)

 

 

Учасник АТО, боєць батальйону спецпризначення "Івано-Франківськ", який пройшов полон, інвалід Іван Чайковський звинуватив начальника патрульної поліції Дмитра Міхальця у побитті.


Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Спілки добровольців АТО Прикарпаття Василь Андріїв.


"Чайковський Іван - пройшов Іловайськ.. у батальйоні спецпризначення "Івано-Франківськ" був важко поранений.. потрапив у полон..

Після каторги полону його вдалося визволити.. Зараз він удома.. має другу групу інвалідності..

Вчора його зупинила поліція за неправильне паркування.. він пішов оскаржувати протокол до голови поліції Дмитро Міхалець.. після словесної перепалки Міхалець зірвався із стільця схопив інваліда за руки і кинув до підлоги під крісла..

Зараз боєць знаходиться в прокуратурі.. дає свідчення по застосуванню фізичної сили з боку керівників поліції Івано-Франківська.. після їде на медичне освідчення.. забій голови, садна на руках, головокружіння і погане самопочуття..

Каже як воював за Україну ніколи не думав, що тут у рідному місті буде таке ставлення до учасників АТО.. що просто в кабінеті його може побити той, хто мав би захищати.. - написав Василь Андріїв.

 

Фіртка звернулась за коментарем до прес-служби Патрульної поліції.

 


Кількість переглядів - 2761
07.09.2016 15:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (4)
Yaroslav Stefak | 08.09.2016 12:14Але факт у тому що не скаржник побив начальника поліції , а навпаки...? sashka Chabic | 07.09.2016 23:42Клоунада!!! Руслан Кубчак | 07.09.2016 18:27не має слів.Закон є закон. Люди своєю бичою поведінкою просто
примушують до таких дій.
Petro Hmelovsky | 07.09.2016 16:27 нічрнр не зрозуміло.... але висновок один в цій країні ніколи не буде порядку... за неправильне паркування кожен громадянин платить штраф або іде до суду незалежно від статусу.. а у нас іде бити морду начальнику міліції...

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ