Відпочинок на Прикарпатті: Скелі «Слон» у Яремче

 

Флішеві виходи на р. Прут біля Яремче утворюють гігантський силует слона, за що й отримали свою назву. Бачите кам’яного велетня з вікна автобусу? Знайте, ви в’їхали до Яремче!
 

Поодаль від центру Яремче розташована одна з найвищих вершин тутешніх місць – гора Маковиця (984.5 м), пише guide.karpaty.ua. Її західний схил впирається у стрімкі води Прута: ці оголені від лісу скелі з будь-якої точки огляду важко не помітити!

 

Так звані «флішеві виходи» здалеку нагадують велетенського слона. Можна підійти ближче, спустившись від центру міста до річки.

 

Тут силует ссавця зникає, проте зблизька можна роздивитись кам’янисту структуру цієї частини Українських Карпат, зручно влаштувавшись на одній з кількох просторих зелених галявин.

 

Скелі Слон

Скелі Слон

 

Скелі «Слон» – місце, де немає активних розваг, проте є де відпочити у затінку, і вдосталь намилуватись красою прибережних краєвидів у тиші та спокої.

 

Найкраще до води спускатись вул. Підкрісельною (одразу за супермаркетом), або вул. Руднєва — нею пройти 200 метрів та звернути направо.

 

маршрут до скель Слон в Яремче

Маршрут до скель Слон в Яремче

Кількість переглядів - 1266
01.09.2016 07:07
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги