Флотилія НЛО пролетіла над національним парком Йеллоустоун (відео)

 

http://u-f.ru/sites/default/files/styles/main_700/public/uploads/ufocrash2.jpg?itok=KbDtm4SA

 

Знаменитий Єлловстонський національний парк в США давно є об'єктом пильної уваги уфологів. 27 серпня в об'єктив камери Жанетт Фореста пропало відразу кілька НЛО, що пролітають над Йеллоустоун.

 

Жаннет і раніше вдавалося знімати унікальні кадри над цим районом, на її думку, там знаходиться одна або навіть кілька інопланетних баз, про існування яких відомо уряду США.

 

Саме тому в цьому місці, що займає територію близько 900 тисяч гектарів, обмежена будівництво і будь-яка людська діяльність.На відео відображено кілька об'єктів незрозумілого походження.

 

Уфолог Скотт Уорінг вважає, що один з них нагадує трикутний секретний літак TR3B-Астра. Спостерігачі змогли оцінити розміри цього об'єкта, ширина НЛО, за їхніми даними, становить приблизно 100 метрів. Помічено, що під час руху об'єкт також здійснює обертання.

 

«На його темних кутках, по всій видимості, розташовані двигуни, - коментує відео Скотт Уорінг, - Коли їх приводять в дію, вони спалахують яскравим білим світлом. За ним рухається ще один диск. Можна побачити світло, відбите від його металевої поверхні. І ще кілька літаючих тарілок далі ».

 

 

u-f.ru


Кількість переглядів - 2003
30.08.2016 14:55
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло