Прикарпатська преса про Іловайськ - два роки потому, ТОП-12 колекціонерів Прикарпаття, вибух у Снятині та "помилку" на 110 тисяч

 

 

Огляд прикарпатської преси за період з 4-го по 11 серпня 2016 року.

 

Репортер

 

Забудовник іде на кіоск або «Помилка» на 110 тисяч гривень До «Репортера» звернувся івано-франківець Сергій Паштинов – забудовник виживає його з місця на вулиці Трачів. Незважаючи на інвалідність , Сергій протягом 15-ти років ремонтує взуття та виготовляє ключі. Його кіоск добре знають у мікрорайоні.

 

Іловайськ. Два роки потому Минає вже два роки після Іловайської трагедії. Справжнього пекла, через яке пройшли українські бійці – важкі обстріли, оточення, сумнозвісний «зелений» коридор, полон, важкі поранення, вбиті побратими.

 

З першачком на закупи літо добігає кінця і для декого з батьків починаються приємні клопоти – готування малих до школи. Найретельніше готуються саме першокласники та їх батьки. В магазинах канцтоварів вже повісили реклами – «Усе для школи - тут»,  а на базарах побільшало прилавків зі шкільним приладдям. Що купувати? Де? Чи можна зекономити? Беремо першокласника за руку та йдемо на покупки.

 

Вибух у Снятині. Потерпілий називає замовника У п’ятницю, 5 серпня, близько 14 години у Снятині стався вибух на подвір’ї Дмитра Сідлярчука, заступника директора територіального центру соцзабезпечення Снятинської РДА. 58-річний чоловік відчинив на воротах хвіртку – здетонував невідомий вибуховий пристрій. Сідлярчук вижив, його з численними травмами повезли до лікарні.

 

Галицький кореспондент

Що для лікаря нормально, пацієнту – шок  За Конституцією, медицина в Україні безкоштовна. Це гарантує ст.. 49 основного Закону, де зазначено, що кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу. Та це в теорії, а на практиці візит до міського пологового будинку для жительки Івано-Франківська Галини Балюк обійшовся у кругленьку суму…

 

ТОП-12 колекціонерів Прикарпаття Колекціонери – доволі дивні та загадкові люди, як вони самі стверджують. А їх на Івано-Франківщині немало. Пропонуємо дізнатись про найцікавіших.

 

Сівка-Калуська на розпутті У Калуському районі визріла ще одна об’єднана територіальна громада (ОТГ) – Голинська. Та процес призупинився, бо Свіка-Калуська вирішила ще трохи подумати, до кого їй прихилити голову – до Калуша, який до себе не кличе, чи до Голиня, що наполегливо запрошує?

 

3ахідний кур’єр

 

Чим живеш, мікрорайоне? З якими проблемами доводиться стикатися мешканцями Івано-Франківська і як депутати міськради допомагають їх вирішувати. Під час місцевих виборів «спільні» мікрорайони міста обрали депутатів, які серед іншого мали б допомагати людям у вирішенні проблем. «ЗК» вирішив з’ясувати , з якими проблемами доводиться стикатися мешканцям Івано-Франківська і як депутати допомагають їх вирішувати.

 

Якщо не стоматологом, то бодай юристом Топ-5 найпопулярніших спеціальностей в івано-франківських університетах за кількістю поданих заяв.  5 серпня завершилися вступні перегони у всіх вузах України.

 

Галичина

Гуманітарна доктрина Реформування держави вимагає чіткого визначення в головному : маємо знати до чого прагнемо, що дають і що принесуть у майбутньому зміни. Задля якої мети влада не лише закликає, а й змушує громадян затягувати пояси.


Кількість переглядів - 7228
11.08.2016 11:34
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ