Ігор Худоб'як: Мені завжди хотілось грати вдома

 

 /data/blog/112242/a70c55d2726b3aac76374157962671ef.jpg

 

Форвард "Тепловика" - герой першого туру другої ліги. Центральний форвард Ігор Худоб’як перебрався до "Тепловика" за кілька днів до старту нового сезону і одразу ж став своїм у новій команді. Нападаючий перейшов до команди-новачка другої ліги з УПЛ, де виступав у складі "Говерли".

 

До справи взявся з ентузіазмом – тим більше, що повернувся на батьківщину. Вихованець івано-франківського футболу пограв у своєму житті на різних рівнях і, набравшись досвіду, дочекався, доки у рідний регіон повернеться великий футбол, і без зволікань приїхав до "Тепловика".

 

У першому ж турі команда  Ігоря Худоб'яка здобула переконливу перемогу, а гравець відзначився двома забитими м’ячами і одним асистом і став, на думку прес-служби ПФЛ і інформаційного партнера Ліги Sport Arena, найкращим гравцем стартового туру.



– Приємно, що журналісти відзначили мене у цьому турі, – зазначив Ігор Худоб’як у інтерв’ю прес-службі ПФЛ. – Для мне це важливо, адже я повернувся до рідної домівки і хочу своїй команди нести якомога більше користі. Добре, що стартовий матч ми виграли, це надихне нас на подальші звитяги.

 

– Ваша угода з Тепловиком – що це: повернення додому, можливість допомогти рідній команді чи просто підтримка форми, в надії повернутися до еліти?

– Першочергове завдання для мене полягає в тому, щоб допомогти Тепловику, чим я зможу. В регіоні досить довго був відсутній професіональний футбол, уболівальники, безсумнівно, скучили за командою, за грою своїх улюбленців. Не секрет, що на сьогодні футбол є однією з важливих соціальних складових і можливістю трішки відволіктися від буденності, отримати можливість пообговорювати футбольні перипетії за участю рідної команди. Хочу стати одним із безпосередніх учасників усього цього.

Мені подзвонив головний тренер Володимир Ковалюк і запропонував приїхати у розташування команди, спробувати свої сили у складі Тепловика. Я довго не роздумував. Ми поговорили з президентом, з наставником, з яким я свого часу виступав у одній команді, і зійшлися на тому, що маємо подарувати прихильникам професіональний футбол і радувати їх якісним футболом. Буду відвертим, приїхав сюди не заробляти гроші, а отримувати насолоду від футболу. Тут грається з душею.

 

– Тим більше, тепер Тепловик отримав свого «Халка», як називав вас В’ячеслав Грозний. Нові партнери вже так називають вас?

– З першого ж дня (посміхається).

 

– З «Говерлою» розійшлися мирно?

– Поїхав у відпустку і з того часу ні з ким не виходив на зв’язок. Зідзвонювався хіба що з головним тренером – В’ячеславом Грозним. Мені винні за шість місяців зарплатню, і поки ніхто нічого не говорив щодо її повернення.

 

– Ваша нова команда складається, здебільшого, з молодих гравців. Когось із нових партнерів знали?

– Насправді, в команді лише кілька гравців, як той же Боришкевич, хто вже пограв на високому рівні. Абсолютна більшість гравців мають перші професіональні контракти. Тобто в нас така собі суміш досвіду і молоді.

 

– Судячи з підсумкового результату білоцерківського матчу, Тепловик у другій лізі повоює?

– Знали, що Арсенал-Київщина зібралася за кілька днів до старту змагань, не пройшла повноцінних зборів. Але ми також новачки, також хочемо досягати результату, тому не можна говорити, що ми могли налаштуватися на цю гру неналежним чином. Для нас було важливо добре стартувати, для молодих футболістів – шанс відчути, так би мовити, запах футболу набагато більшого рівня, ніж вони грали до того. Так, ми проводили низку товариських матчів, у тому числі з першоліговими Буковиною та Скалою. Програли мінімально Буковині, але не можна сказати, що ми сильно в якихось компонентах поступалися. Зі стриянами зіграли в результативну нічию (2:2), але мали всі шанси здобути перемогу. У нас кожен гравець заточений на максимальний результат, має бажання прогресувати і це дає свої плоди у офіційних іграх.

Важливо, що в нас молодий амбітний тренер, який пограв на високому рівні, знає тонкощі гри. Переконаний, що Володимир Ковалюк ще про себе заявить. Він у нас кваліфікований, ми йому допомагаємо своєю грою і власним ставленням. Ось побачите!

 

– Для вас особисто матч проти знекровленого білоцерківського колективу не був складним?

– Більше того, ми мали ще забити чотири-пять голів. Просто, в кінці вже почали грати до вірного, більше індивідуально десь намагалися грати.

 

– Два забитих м’ячі надають крила і дозволяють з оптимізмом дивитися в майбутнє?

– Після першого тайму наша перемога була мінімальною. Свіжий суперник не лише оборонявся, а ще й атакував і мав нагоду нам забити. В другому таймі вдалося вже прибрати ініціативу до своїх рук, закрили суперника на його половині поля і вирішили питання.

Будь-кому приємно забивати чи віддавати гольові передачі. Не можу сказати, що голи далися просто. Шкода, але наступний тур ми пропускаємо, а за тиждень нас чекає випробування Реалом Фармою. Одесити для нас є неймовірним подразником. Перевіримо себе на рівні ще й цієї команди.

 

– У вас в футбольній долі взагалі злети і падіння. Після аматорів – в УПЛ, з УПЛ – до другої ліги. Ні про що не жалкуєте?

– Мені завжди хотілося грати вдома, хоча й довелося поїздити в своїй кар’єрі. Чесно кажучи, в мене була реальна пропозиція з Вереса, я міг опинитися в Рівному. Але після пропозиції з рідного Івано-Франківська я віддав перевагу Тепловику. Зрозуміло, що команди різні за класом і умовами, але в нас також створюється амбітна команда і саме з нею я хочу досягати вершин.

 

Прес-служба ПФЛ


27.07.2016 838 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1369
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2645
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2176
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2248
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6772 60
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2528 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

415

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1237

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1350

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1497
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

365
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

228
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

639
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

127
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26596
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

606
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10531 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

134
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

157
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

467
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

619
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

683