Прикарпатська преса про без вини винного, Топ-12 рекордів Прикарпаття, вбиральню для собак та В/о №85: чи перейде кількість у якість?

 

 

Огляд прикарпатської преси за період із 7 – 14 липня 2016 року.

 

РЕПОРТЕР

Зніму квартиру дорого  Знайти житло – ціла історія. З посередником дорого, а самостійні пошуки можуть розтягнутися на місяці.

 

Без вини винний Тридцятирічному Роману Ілитчуку із Микуличина, розвіднику 57 бригади, загрожує від 10до 15 років позбавлення волі лише за те, що він заступився за побратимів  з «Айдару», яких на Донбасі била поліція. Чоловік місяць просидів в СІЗО. Вдома бунтували активісти, односельчани, добивалися правди. Нарешті Романа випустили на поруки мера Яремче. Зараз розвідник підліковує серце та чекає на справедливий суд.

 

Собакам треба вбиральню У Франківську, та й не тільки в ньому, є проблема з вигулом собак. Поки одні мешканці жаліються на собачників,інші, тобто самі власники чотирилапих, виступили з ідеєю створення спеціальних місць для вигулу та нагадують, що прибирати за домашніми улюбленцями – справа честі.

 

Сказано – зроблено або Дещо про глухих, але впевнених У п’ятницю, 8 липня, відбулася чергова сесія міської ради. Депутати працювали довго і плідно, цього разу було зовсім мало звичних між партійних шпильок, зате розгорівся скандал. Великий і будівельний. Обранці довели – якщо за питання треба проголосувати, то за нього таки проголосують, і ні моральні, ні законні аргументи не стануть цьому на заваді.

                     

ГАЛИЦЬКИЙ КОРЕСПОНДЕНТ

В/о №85: чи перейде кількість у якість? Наступної неділі частина при карпатців знову постане перед вибором, за кого голосувати. У 85-му виборчому окрузі (Калуський район, частина Галицького та Рогатинського) обиратимуть народного депутата замість вибулого Ігоря Насалика, що став міністром палива та енергетики. І вибір цей буде непростий, адже туту зареєструвалися аж 37 кандидатів. Хто всі ці люди…

 

Суперечлива варта 8 липня на сесії Івано-Франківської міської ради депутати, всупереч зауваженням учасників АТО та патрульної поліції, проголосували за створення «Муніципальної варти». Це нове комунальне підприємство буде контролювати благоустрій, забезпечувати виконання рішень міськради та виконкому, охороняти комунальні і державні об’єкти та громадський порядок…

 

Попит на путівки Днями у соціальних мережах розпочалося активне обговорення теми літнього оздоровлення дітей із родин учасників АТО. Відповідно до норм законодавства, діти цієї категорії мають право на отримання пільгових путівок. Громадські діячі стверджують: закон належним чином не виконують, дітей не оздоровлюють, а їхніх батьків навіть не інформують. У чиновницьких кабінетах пояснюють, що зі свого боку роблять все можливе, а незабезпеченість путівками аргументують недостатнім фінансуванням, підвищенням цінна путівки та відмовами самих батьків від пропозицій на оздоровлення.

 

Топ-12 рекордів Прикарпаття Серед рекордів України не один десяток «родом» з Прикарпаття. Пропонуємо пригадати найцікавіші. До речі, деякі з них потрапили до числа світових рекордів.

 

ЗАХІДНИЙ КУР’ЄР

Церкви спалахують на світанку … Минулого тижня Івано-Франківщина втратила ще одну пам’ятку дерев’яної сакральної архітектури. Вдосвіта 6 липня з димом пішла церква Святого Миколая у селі Чернієві Тисменицького району, яка була побудована у 1842-1846рр. Загалом за часів незалежності пожежі знищили вже понад два десятки прикарпатських храмів. Майже всі датувалися позаминулим століттям…

 

Місто ростиме дороги Івано-Франківська міська рада дала дозвіл на розроблення детальних планів територій і уточнення положень діючого генплану кількох районів.

 

ГАЛИЧИНА

«Пресмаш» у вирі корупційних справ  Скандал навколо Івано-франківського підприємства ВАТ «Пресмаш» вийшов на новий рівень. Ця історія розтягнулася на багато років і постійно живиться багаттям нових судових спорів та кримінальних справ. Останнє рішення апеляційного суду стало несподіваним для голови правління та обнадійливим для колективу підприємства.


Кількість переглядів - 6788
14.07.2016 13:37
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги