У Франківську визначили переможців всеукраїнського турніру з фрі-файту пам'яті Павла Федорука (фото+відео)

 

 

 

Сьогодні, 5 червня, у спортивному комплексі «Олімп» відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з фрі-файту пам’яті Павла Федорука.

 

Організаторами змагань виступили Івано-Франківська обласна федерація бойових мистецтв, Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради за підтримки Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств. У Франківську це вже четвертий турнір з фрі-файту пам’яті Павла Федорука, пише Фіртка. 

 

Змагання відбулися у розділах Ріал файт (старші 19 років) та Лімітед файт (13-15 років, 10-12 років). Що цікаво, в рамках турніру також пройшов Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів (16-18 років). Позмагатися за нагороди приїхало загалом близько 90 спортсменів із п’яти областей України: Вінницької, Тернопільської, Сумської, Житомирської та Івано-Франківської. Прикарпаття представляли, аж п’ять своїх команд.

 

Урочистості з нагоди відкриття четвертих змагань відкрила мати Павла Федорука, Зінаїда Федорук, а старт змаганням дав головний суддя турніру Валерій Одайський.

 

За словами Зінаїди Федорук, щороку турнір набуває більшого популярності, тож до наступного ювілейного року планується створення Благодійного фонду, щоб призів для переможців було ще більше.

 

«Крім того, що Павло Іванович здобув дуже стрімку наукову кар’єру, він також цікавився мистецтвом: грав на скрипці, гітарі, складав музику також мав гарну фізичну підготовку. Він тренувався до останнього, купався у воді при досить низьких температурах в Бистриці, був дуже системним та правильно організованим, він започаткував обласну федерацію бойових мистецтв. Фрі-файт унікальна бойове мистецтво – це молодий вид боротьби, проте мтрімко набирає популярності в світі. Ми маємо справу з феноменом. Павло Іванович дуже велике значення приділяв і бойовим мистецтвам, і у січні,  коли його не стало, до мене прийшли спортсмени та запропонували щороку проводити турнір пам’яті. Сьогодні – це четвертий турнір і він набирає масштабів, адже цьогоріч він є всеукраїнським. Мені приємно, що ви займаєтеся видом спорту, де тренуєте не лише свої фізичні здібності та якості, а й духовні», -  звернулась Зінаїда Федорук до учасників турніру.

 

До слова, фрі-файт – це мистецтво бою, яке було створено в Україні та запозичене вже від нас іншими країнами. 

 

Проректор з наукової роботи ПНУ Андрій Загороднюк під час офіційного відкриття змагань наголосив, що "турнір - добра нагода не лише зустрітися, а й зробити корисні речі для розвитку молоді".

 

«Ми робимо добрий поступ, що організовуємо своїх дітей. Павло дуже добре розумів, щоб досягати успіхів у житті ми повинні бути не тільки сильні духом, а й розвивати фізичні якості. Університет хоче подякувати організаторам, що цей захід стає традиційним і вже наступного року буде ювілейний. Успіху всім, сили духу та нехай переможе сильніший», - зауважив Загороднюк.

 

Після майже двогодинних боїв у фіналі визначились переможці. В цьому році команда з Тернополя, зібрала найбільше призових місць, а саме: 6-золотих, 2-срібних та 5-бронзових медалей отримала грошовий приз у розмірі 4000 гривень від родини Федоруків. 

 

Отож, за підсумковим рейтингом по командах на турнірі з фрі-файту пам’яті Павла Федорука перемогу отримали дві команди з Івано-Франківська, а беззаперечними чемпіонами стали спортсмени із Тернополя, посівши перше почесне місце.

 

1 місце команда СК «Характерник» (Тернопіль)

2 місце СК «Вікінг» (Івано-Франківськ)

3 місце команда СК «Характерник» (Ворохта).» 

 

 

 


05.06.2016 1440 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1605
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1700
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1686
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4989 39
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1991 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1385

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

249

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

575

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

740

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

867
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3498
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10071
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

713
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25948
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7572
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

767
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

943
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1270
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

219
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1097
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

711
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

945