Зцілення починається з душі

Пасіку родини Корнюків у селі Перерів Коломийського району знають як особливу. Разом із бджолами Віктор Корнюк допомагає людям віднайти втрачене здоров'я. Чоловік практикує апітоксинотерапію. На основі продуктів бджільництва розробив авторську методику оздоровлення, створив лікувальні препарати.

 

 

Жити з бджолами

 

На подвір'ї виразно пахне медом. Так духмяно й солодко, наче в дитинстві на дідовій пасіці. Блакитні й жовті вулики рояться в саду - перед вікнами хати, за криницею і виноградом. Над ними схиляються тяжкі плодами яблуні. Рівне неголосне гудіння супроводжує розмірену роботу бджіл. Вони вилітають на осінні луги, анітрохи не зважаючи на людей. «Ми з ними дружимо», - каже пані Оксана. «Ми разом живемо», - посміхається пан Віктор.

 

Двадцять п'ять років Корнюки живуть разом із бджолами. «Ми їм допомагаємо, а вони нам віддячують», - пояснює господар. Їх пасіка починалася з десятьох вуликів. Тепер пан Віктор опікується більше сотнею бджолиних родин. Одні мешкають в садку біля дому, інші - на галявині в сусідньому лісі. Домівка третіх - павільйон для оздоровлення. В одній частині павільйону поселено 70 бджолиних сімей. Інша, менша частина, обладнана для перебування людей. Повітря з «великого вулика» надходить у сусідню кімнату. Перебуваючи в ній, людина отримує своєрідну оздоровчу інгаляцію, оскільки повітря завдяки природному антибіотику прополісу є стерильним. Окрім того, вібрація крил комах, яку ми сприймаємо як гудіння, також позитивно впливає на людський організм. Таку апітерапію в комплексному лікуванні багатьох хронічних хвороб використовують лікарі США та Європи. Для України цей метод поки що залишається «нетрадиційною медициною». На відміну від апітоксинотерапії.

 

 

Можливість допомогти

 

Десять останніх років Віктор Корнюк використовує терапію з допомогою бджолиної отрути. Передовсім лікує укусами бджіл. «Вже тепер за тим, як виглядають сліди жалення на тілі хворого, я можу сказати, чи можна його вилікувати, - каже пан Віктор. - Останнім часом до нас звертається дуже багато людей із тяжко хворими дітьми. Це дуже прикро. І ми радіємо, що маємо можливість допомогти».

 

У спеціальному павільйоні генерують здоров'я 70 бджолиних родин

 

Пан Віктор згадує, як бджоли врятували 16-річну дівчинку із Франківська. Дитина з хворобою Крона була дуже ослабленою. Численні виразки дванадцятипалої кишки давали постійні рецидиви. Біль і кровотечі вкрай виснажили дівчину. «Ми застосували комплексну універсальну методику - продукти від бджіл плюс жалення. Тепер дитина здорова, - розповідає чоловік. - Та цей складний випадок доволі рідкісної хвороби підштовхнув до створення нових ліків. Фактично всі наші маленькі перемоги і досягнення - це причинно-наслідковий ланцюжок. Люди приходять до нас зі своїми проблемами. Ми шукаємо спосіб їм зарадити. Так виникли майже всі препарати з продуктами бджільництва. Вісім місяців ми створювали на основі бджолиної отрути лікувальний крем для обличчя. Після того, як зуміли допомогти жінці, хворій на псоріаз».

 

Пасічник розповідає, як цьогоріч втілили унікальну річ - зібрали бджолину отруту. Це дасть можливість приготувати її водний та спиртовий розчини, використати для інгаляцій при пневмоніях і туберкульозі. Віктор Корнюк стверджує, що саме з допомогою бджолиної отрути і настоянки воскової молі (шкідник у вуликах, займає місце личинок у стільниках) можна досягти повного зцілення від туберкульозу, навіть його змінених форм. Чоловік демонструє записи, де зазначені імена, прізвища та контакти пацієнтів, які пройшли курс апітерапії на його пасіці і підтвердили успішне лікування з допомогою лабораторних, УЗД та інших досліджень у медзакладах. «Плануємо наступного року зробити краплі для відновлення зору при глаукомі, - ділиться задумами пан Віктор. - Маємо вже краплі для покращення зору. Працюємо над створенням мазі для лікування суглобних хвороб і спортивних травм».

 

 

Віддати життя за здоров'я

 

Звичайний курс апітоксинотерапії у Віктора Корнюка - 18 днів. «Вважаю, що лікування бджолами має бути безкоштовне, як і медицина загалом, - каже він. - За курс жалення ми беремо 10 гривень. Тільки тому, щоби люди не носилися з могоричами і не принижували наших бджіл. І щоби пам'ятали: комаха віддає своє життя за здоров'я людини».

 

Загалом, апітерапія - комплексна. До лікування отрутою даються мед і квітковий пилок та їх поєднання, воскові кришечки (забрус), прополіс, перга, маткове молочко та їх міксти. А також бальзами, желе, екстракти, масла, настоянки, креми, мазі, маски, краплі та інші препарати з продуктів пасіки, виготовлені Корнюками. Схема лікування добирається індивідуально, зважаючи на захворювання й особливості організму людини. «Діабет, гепатити, зокрема гепатит С, цирози печінки, туберкульоз, онкологічні захворювання - маємо методики для подолання цих тяжких хвороб, - ошелешує апітерапевт. - І маємо результати! Останній випадок - посадовець зі столиці. Діагноз: цироз. Пройшов наш курс. Лікарі здивовані: УЗД фіксує форму і структуру, наближену до норми».

 

Апітерапевт Віктор Кондрюк живе з бджолами 25 років

 

Пан Віктор зауважує, що його ображає, як «списують» хворих, як визнають безнадійними і відправляють помирати додому. «До нас переважно приїздять саме такі, - продовжує він. - Була 50-річна тернополянка. Пухлина в грудях і метастази. Температура більше півроку. Біль. В лікарні з нею етично попрощалися, кращим визнали домашній догляд. Вже півроку, як вона відчуває покращення. Почала ходити. Майже не вживає знеболювальне. Продовжує апітерапію».

 

Віктор Корнюк може розповідати десятки історій своїх пацієнтів. Як патронував вагітну з ризиком викидня. Як ставили на ноги дитину з запаленнями суглобів. Як витягав хворих на астму. Майже всі стали його друзями і товаришами. Принаймні за життєвою філософією. «Тривале життя з бджолами, вживання продуктів бджільництва змінює відчуття світу і трансформує світогляд, - пояснює пасічник. - Починаєш розуміти, що живеш у раю, який твориш кожен день своїми руками. Усвідомлюєш, що кожна людина прикликана на землю творцем з любов'ю для виконання певної місії. Наша місія і наша мета - допомагати людям. Тому ми відкриті для всіх. І для нас усі люди - рівні».

 

 

Бути лікарем собі

 

Кожен із нас, на думку Віктора Корнюка, може бути лікарем сам для себе. «Підтримувати своє здоров'я на доброму рівні з допомогою продуктів пасіки - цілком реально», - запевняє чоловік. Для цього він пропонує використати максимально просту та зручну методику. Вона так і називається - «Сам собі лікар». Розроблена апітерапевтом із запозиченням досвіду народних цілителів та науковців - Болотова (Україна), Джарвіса (США), Вокера (Англія). Тримається на кількох постулатах: «детоксикація організму», «все лікує природа», «організм людини має резерви до саморегуляції і відновлення».

 

Отже, методика оздоровлення Віктора Корнюка. Перше: вранці натще випити склянку теплої некип'яченої води. Після чого поступово розсмоктувати суміш меду з пилком (в рівних частках). Не запивати водою щонайменше 15 хвилин. Друге: вранці не їсти, якщо не хочеться. Чи їсти, але фрукти та овочі. І пити чисту воду - до 1,5 літра. Третє: обід зажити з 12-ої до 14-ої години. Перед їжею випити склянку «живої» води з двома столовими ложками яблучного оцту домашнього приготування. Не пити під час їжі і після неї. Не поєднувати основний прийом їжі з фруктами та солодощами. Через півгодини після обіду розсмоктати дрібку (2-3 г) солі. Повторювати процедуру з сіллю після кожної їжі. Четверте: за півгодини до сну випити склянку теплої води і розсмоктати столову ложку меду. Оце й усе.

 

«Через чотири-п'ять днів відновлюється покрив слизової шлунку, - «розшифровує» свою методику апітерапевт. - Через шість-сім днів нормалізується мікрофлора кишківника. Відтак мобілізується імунна система. Відомо, що наш імунітет безпосередньо залежить від стану й роботи шлунково-кишкової системи. Також відомо, що обмаль води в організмі призводить до накопичення шлаків і токсинів, у людини на початкових стадіях це виявляється як целюліт, ожиріння. Даний спосіб дозволяє нормалізувати кислотність шлунку, спалити жири і вивести токсини. За місяць застосування людина втрачає від трьох до семи кілограмів - організм відновлює свою «здорову» форму. Надалі і вага, і стан стабілізуються. Відчувається приплив енергії. Бачимо вибух ідей і працездатності».

 

Розповідаючи про зцілення тіла, пан Віктор зазначає: передовсім має відбутися оздоровлення душі. На найпростішому рівні це означає відмовитися від брудних, брутальних думок і слів. А також не вбирати таку інформацію. Моральна вимога, як виявилося, також має фізичне підґрунтя. «Тіло дорослої людини на 75% складається із води. Вода - «жива» енергетична структура. Доведено, що вона змінює свою форму під впливом інформації. Останні дослідження в Японії показали, що лайка здатна змінювати клітини, - розповідає пан Віктор. - Тому ми мусимо усвідомлювати, що слово будує і руйнує. Мусимо вважати на те, що говоримо, думаємо, чуємо».

 

Наталія КУШНІРЕНКО,

Галицький кореспондент


Коментарі (1)

ola 2011.11.28, 10:36
прошу повідомити свою адресу.дякую
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1904
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1832
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1828
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5390 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2127 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1487

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

700

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

754

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

949

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

982
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1734
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3648
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10220
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26100
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10150 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7687
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

871
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

50
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

358
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1251
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

848
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1054