В Мінекології розпочали конкурсний відбір на посади керівників нацпарку "Гуцульщина" та заповідника "Горгани"

 

 

Міністерство екології та природних ресурсів України відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, оголошує конкурсний відбір керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України.

 

Зокрема мова йде про: Директора національного природного парку "Гуцульщина" (найменування установи: національний природний парк "Гуцульщина"; місце знаходження установи: 78600, Івано-Франківська обл., м. Косів, вул. Дружби, 84) та Директора природного заповідника "Горгани" (найменування установи: природний заповідник "Горгани"; місце знаходження установи: 78405, Івано-Франківська обл., м. Надвірна, вул. Комарова, 7), інформує Фіртка з посиланням на веб-сайт Мінприроди.

 

Нагадаємо, як повідомляла Фіртка Міністерством екології та природних ресурсів України прийнято рішення про проведення конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України. Про це йдеться у наказі Мінекології від 13 травня 2016 року № 183, підписаним міністром екології Остапом Семераком.

 

Як повідомлялося раніше, громадськість Косівщини кілька годин домагалася зустрічі з міністром, котрий на початку травня приїхав на Прикарпатті з робочим візитом. Для цього пікетувальники перекрили виїзди з Косова. Наздогнали міністра в селі Химчин. Люди вимагали відсторонення багаторічного директора НПП "Гуцульщина" Василя Пророчука, якого обґрунтованого звинувачують в масштабних незаконних рубках лісу на території парку.

 

Тоді міністр Семерак пообіцяв призначати директорів парків виключно на конкурсній основі.

 

Нагадаємо, у березні громадськість Косівщини протестувала проти наміру Мінекології без конкурсу перепризначити на посаду директора НПП "Гуцульщина" Василя Пророчука. Представники громади пікетували Мінприроди й домоглися рішення про оголошення відкритого конкурсу. Крім того, працівники НПП "Гуцульщина" погрожували розправою активістам та журналістам, які знімали відеосюжет про порушення в парку.

 

Відтак, заяви про участь у конкурсному відборі та інші необхідні документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Мінприроди.

 

Адреса, за якою приймаються заяви про участь у конкурсному відборі та інші необхідні документи від претендента особисто та/або електронною поштою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, кімната 425, телефон для довідок 206-31-23, medvedenko@menr.gov.ua

 

Заява про участь у конкурсному відборі подається на ім’я голови постійно діючої комісії для конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України, Вакараша В.М.

Заява має містити відомості про претендента (ПІБ претендента - повністю, адреса для листування, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності).

 

Перелік документів, що подаються претендентом особисто та/або електронною поштою разом із заявою:

  • належним чином завірені копія документа, що посвідчує особу, копія трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копія документа про вищу освіту;
  • біографічна довідка (резюме);
  • конкурсна пропозиція;
  • згода на обробку персональних даних;
  • рекомендації та інші документи на власний розсуд.

Комісією для конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України (далі - комісія), рекомендовано долучити до зазначених вище документів:

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає зазначене.

 

Відповідальність за недостовірність поданих документів несе претендент.

 

Про конкретну дату початку конкурсного відбору та дату його проведення буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті Мінприроди в рубриці "Кадрові питання" підрубриці "Повідомлення".

 

Місце проведення конкурсного відбору: Міністерство екології та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.

 

Оприлюднення результатів конкурсного відбору: результати конкурсного відбору буде оприлюднено протягом 3 календарних днів з дати його завершення на офіційному веб-сайті Мінприроди в рубриці "Кадрові питання" підрубриці "Повідомлення".

 

Вимоги до претендентів для участі у конкурсному відборі керівників установ природно-заповідного фонду:

  1. Освіта та досвід роботи:
  • Вища освіта другого рівня за ступенем магістра за відповідною галуззю знань або вища освіта другого рівня за ступенем магістра та післядипломна освіта
    за галуззю знань "Управління та адміністрування" або "Право";
  • Стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня - не менше ніж 5 років.
  1. Додаткові вимоги:
  • знання нормативно-правових актів з питань природно-заповідного фонду, антикорупційного законодавства та інших;
  • знання іноземної мови;
  • досвід роботи у сфері охорони навколишнього природного середовища.
  1. Будуть оцінюватись за установленою системою оцінки:
  • рівень управлінських знань та навиків;
  • компетентність у сфері заповідної справи;
  • вміння організувати виконання основних завдань установи;

з урахуванням:

  • професіоналізму, чесності, відповідальності, порядності;
  • лідерських компетенцій, стратегічного бачення;
  • уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв'язки, виявляти творчий підхід до роботи;
  • готовності нести повну відповідальність за діяльність установи;
  • комунікабельності, тактовності, емоційної врівноваженості.

Конкурсна пропозиція, що розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності, може містити проект стратегічного плану розвитку установи на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

  • детальний першочерговий план реформування установи протягом одного року з визначенням показників збереження та відтворення природних ресурсів;
  • заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників установи, підвищення його конкурентоспроможності;
  • обсяг надходження коштів до бюджетів;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку установи;
  • пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності.

Бажано представити конкурсну пропозицію у вигляді презентації у програмі Power Point обсягом до 10 слайдів.

 

Інформація, що стосується фінансово-економічного стану установ природно-заповідного фонду, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України, знаходиться за посиланням.

 

Положення про зазначені вище установи ПЗФ знаходяться за посиланням.

 

Основними напрямками діяльності вищезазначених установ природно-заповідного фонду, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України, є: збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів; створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних природних комплексів та об'єктів; проведення наукових досліджень природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, розробка наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища та ефективного використання природних ресурсів; проведення екологічної освітньо-виховної роботи.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Міністр екології Семерак підписав наказ про заборону вирубки лісів у заповідниках та природних парках

Дерев’янко просить Гройсмана та Семерака перевірити посадовців Мінекології, які покривали незаконну вирубку лісів в "Гуцульщині"

У НПП "Гуцульщина" буде новий директор: в Мінекології таки проведуть конкурсний відбір (документ)

Остап Семерак приїхав на Прикарпаття через скандального керівника НПП "Гуцульщина"

Косівська громада другу годину чекає міністра екології Остапа Семарака, поки той оглядає ліси (фото+відео, оновлено)

Що показали міністру екології в Національному парку "Гуцульщина" активісти та журналісти (відео)

Семерак дав доручення звільнити керівника Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області

Косівська громада другу годину чекає міністра екології Остапа Семарака, поки той оглядає ліси (фото+відео, оновлено)

Міністр екології вражений маштабами незаконних рубок карпатських лісів (фото)

Очільник прикарпатської екоінспекції, якого грозився звільнити міністр Семерак, досі на посаді


23.05.2016 911 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1388
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2660
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2187
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2257
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6794 60
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2536 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

429

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1255

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1361

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1512
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

373
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

237
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

645
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

135
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26604
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

613
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10538 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

143
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

166
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

482
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

627
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

691