Прикарпатська преса про багатобрехневу забудову, день у візку, ностальгію за футболом та ТОП5 найдорожчих авто Франківська

 

Огляд прикарпатської преси за період із 21-28 квітня 2016 року.

 

РЕПОРТЕР

Липень несе проблеми Минулого тижня в Івано-Франківську вдруге відбувся круглий стіл, учасники якого обговорили зміни  в управлінні будинками. Адже 1 липня, все ближче, а питань не менше.

 

Торговців просять з тротуару Івано-Франківськ давно заполонила стихійна торгівля. На тротуарах продають усе – від молока та яєць до вживаних речей. Дехто з мешканців то купує, а дехто жаліється, що не пройти вулицями. У торговців свій аргумент – мовляв, це єдиний їхній заробіток, який дає вижити. Міська влада стверджує, що стихійну торгівлю викорінить, а продавців зажене на об лаштовані ринки. Як думаєте це реально?

 

День у візку Минулої п’ятниці в Івано-Франківську організували трохи піарну, але направду потрібну акцію – мер Руслан Марцінків і його заступники проїхалися центром на інвалідних візках. Хотіли відчути, з якими проблемами щодня стикаються віз очники. Посідали у візки на Вічевому майдані, за годину проїхалися до Білого дому, встали та й пішли кожен у своїх справах. А «Репортер» поїхав далі…

 

Ровери не зникають Два роки тому четверо франківців створили унікальний для України ресурс – «backmy.bike”. Якщо зовсім просто – електронну базу крадених велосипедів. Сайт корисний для тих,  у кого поцупили ровер або хто планує  купити його з рук і хоче знати, чи не крадений.

 

ГАЛИЦЬКИЙ КОРЕСПОНДЕНТ

 

Багатобрехнева забудова В Івано-Франківську із новою силою розпочалася боротьба громади проти забудови зелених зон біля міського озера, зокрема земельної ділянки в районі вулиці Ленкавського. Минулого року люди виграли суд проти депутата міськради Ріяфета Гасимова і скандальну забудову вдалося зупинити, але цьогоріч незаконне будівництво на цьому ж місці взявся продовжувати підрядник Гасимова, директор будівельної компанії «Вамбуд» Микола ковальчук – тепер у статусі депутата міської ради. Може, Ковальчук сподівається, що депутатство посприяє його особистому збагаченню в обхід закону?

 

 

Газу знайшли альтернативу Незабаром мікрорайон Пасічна відключать від російського газу і переведуть на альтернативне паливо. Мер вважає,що таким чином місто зекономить грощі і не буде давати заробити на собі окупантам.

 

 

ТОП-15 найцікавіших місць Рогатинщини Рогатинщина – це не тільки батьківщина Насті Лісовської, дружини Сулеймана Пишного, а й земля, багата на пам’ятки сакральної культури та сучасні туристичні  атракції.

 

 

Ностальгія за футболом В Івано-Франківську місцева влада веде мову про необхідність відновлення великого футболу. З 2012 року професійного футболу в області немає, й ідею про реанімування наймасовішого виду спорту тепер виношують керівники як міста, так і області. Проте остаточного бачення того, як би мав функціонувати професійний футбольний клуб, якою б мали бути його форма власності та спосіб фінансування, все ж немає.

 

ГАЛИЧИНА

 

Чи реанімують в Івано-Франківську футбольний клуб ? Уже кілька років Івано-Франківщина живе без професійної футбольної команди ( колись їх було аж шість!). Тому впродовж усього часу велося багато розмов про причини цього, лунали якісь обіцянки, але за розв’язання проблеми взялися тільки тепер предметно владні структури, обласна федерація футболу і спортивна громадськість.

 

Японська мрія Студент 4-го курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Юрій Васильків нещодавно повернувся зі столиці Японії. В Токіо він провів чотири незабутні місяці, впродовж яких стажувався в науково-дослідницькому інституті компанії «Honda»…

 

ЗАХІДНИЙ КУР’ЄР

 

Західний кур’єр реформується  Івано-Франківська міська рада прийняла рішення «Про реформування газети «Західний кур’єр» та редакції газети.  Рішення зумовлене виконанням вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», який вступив у силу із 1 січня 2016 року.

 

Статки на колесах ТОП-5 найдорожчих автомобілів, зареєстрованих в Івано-Франківську. Із 53 тисячі авто, які зареєстровані в Івано-Франківську, є такі, котрі насправді  вражають як своєю унікальністю, так і вартістю.

 

Василь Буджак: «Восени машина асфальту була справжнім дефіцитом» Василь Буджак очолив обласну Службу автомобільних доріг наприкінці минулого літа, коли Прикарпаття буквально повстало проти суцільного бездоріжжя. Інформаційні стрічки регулярно приносили повідомлення про перекриття мешканцями проїзних шляхів з вимогою їх негайного ремонту…


Кількість переглядів - 7285
28.04.2016 13:55
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги