Прикарпатська преса про клітку ворога, маршрутки проти дітей та полеглих героїв, яким не можуть знайти місця

 

 

Огляд прикарпатської преси за період із 25-31 березня 2016 року. 

 

Репортер

Криниці вже неповні Вода стає дефіцитом. Якщо у містах це відбивається лише на комунальних платіжках та кишенях мешканців, то у прикарпатських селах нестача води – серйозна проблема. Після повені 2008 року почали висихати криниці, а річки стали значно мілкіші.

 

Маршрутки проти дітей Кожен із дбатьків погодиться, що жодні гроші не варті того, щоб твоя дитина верталася додому в сльозах, бо на неї накричав дядько в автобусі. На жаль, такі випадки не поодинокі, бо деякі франківські водії на свій лад тлумачать рішення  міської влади про безкоштовний проїзд школярів.

 

Роботи для дітей У неділю, 3 квітня, в Івано-Франківську стартує РобоКлуб. Аби діти могли засвоїти навики програмування та конструювання, для них купили дев’ять конструкторів «Lego». Заняття у клубі будуть безкоштовними, а організатори вже переживають, чи можуть залучити всіх охочих.

 

Галицький кореспондент

 

Полеглим героям не знаходять місця В Івано-Франківську і досі не визначилися щодо єдиного місця поховання загиблих учасників АТО. Перших героїв ховали у Меморіальному сквері в центрі міста, решту – на міському кладовищі в Чукалівці.  

 

П’ятеро одного чекають Місто Івано-Франківськ вдруге увійшло в п’ятірку найкращих міст Європи. Компанію столиці Прикарпаття склали німецькі Бамберг і Зінцинг, іспанська Жироната польський Люблін. Тепер з цими містами Івано-Франківськ боротиметься за найвищу нагороду ПАРЄ – Приз Європи.

 

У клітці ворога Місце, де залишається тільки молитися, аби вижити. У полоні бійців калічать фізично, але й дощенту нівечать їхній дух.

 

Менше ліжок – ефективніше лікування Згідно з наказом міністерства охорони здоров’я№51 «Про затвердження методики щодо забезпечення стаціонарними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення», що набрав чинності у середині березня, медичні заклади повинні оптимізувати ліжковий фон, а зекономлені кошти  перерозподілять на інші потреби медичної галузі.

 

Західний кур’єр

 

Спека воду не гріє Гаряче водопостачання влітку відсутнє через борги за газ. Уже багато років мешканці Івано-Франківська змушені обходитися без гарячої води. Колись комунальники ще іноді тішили франківців таким благом цивілізації на День незалежності чи до Першого вересня, щоб «помити дітей до школи»…

 

Всі на толоку! З цієї суботи в Івано-Франківську розпочинаються толоки з приведення міста до належного санітарного стану. У місті відбудеться чотири толоки – 2,9,16, і 23 квітня.

 

Галичина 

 

Сила «ТриЗуба» У фронтовій зоні патріоти-стоматологи безплатно лікують військових. За 25 км від Донецька розташований базовий табір стоматологів-патріотів «ТриЗубдентал», які надають стоматологічну допомогу українським військовим, які воюють проти російського агресора.

 

Освіта Івано-Франківська потребує кризового менеджера Нещодавно департамент освіти  і науки Івано-Франківського МВК отримав нового директора – кандидата географічних наук, доцента, учасника бойових дій, чернігівця Ігоря Смаля. Він розповів про основні тенденції розвитку цієї надзвичайно важливої сфери , а також про будівництво в місті нових навчальних закладів.


Кількість переглядів - 4857
31.03.2016 14:09
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги