"Приріжу і нікому нічого не докажеш", - матір стоматолога-різника розповіла про погрози в її бік від Юлії Бойко

 

 

Сьогодні, 28 березня Івано-Франківський міський суд продовжив розгляд справи у вбивстві та розчленуванні двох чоловіків. У злочині підозрюють стоматолога Ігоря Вуйціва та його подругу Юлію Бойко.


Сьогодні суд допитав матір Вуйціва, яка є лікарем-стоматологом, передає кореспондент Фіртки.


Жінка розповіла, що у липні 2013 року Вуйців повідомив батьків, що познайомився з дівчиною і хоче провести з нею відпустку, та пообіцяв показати дівчину пізніше.


Згодом прийшла знайомитись мама Юлії і сказала, що Юля з Ігорем мають одружитися.


"В мене мозги стали на тормоз коли я побачила Юлію, - каже свідок. - Я не знаю який вплив мала на нього ця жінка, він через неї втратив багато друзів. Згодом Ігор сказав, що Юля буде жити у них, бо мама її не розуміє. Якось я бачила як вона в пиво сипить білий порошок про що сказала Ігорю, а він сказав, що я до неї упереджено ставлюся".


Свідок каже, що  дівчина о четвертій ранку ходила по хаті топлес і  курила.


"Я хотіла її вигнати, але вона сказала що залишиться. Я взяла телефонну слухавку, а вона підійшла і обрізала телефонний шнурок. Сказала: "Приріжу і нікому нічого не докажеш твій син п'яний лежить". На другий день я вигнала їх з хати, змінила замки і не допустила його до роботи. У День народження Ігоря він подзвонив, попросив пробачення і попросився назад на роботу. Я дозволила, але сказала що про неї нічого чути не хочу", - розповіла жінка.


На день народження старшого сина, мати не могла додзвонитись ні до Ігоря ні до Юлії. А згодом вони обоє прийшли на святкування, та у Вуйціва була накладена на шиї пов'язка, яка вся просочилася кров'ю.


Мати Юлії дзвонила просила не подавати заяву в міліцію, бо вона одна дочка.


"У січні 2014 я запропонувала йому піти у відпустку. Тоді він сказав, що все з Юлею скінчено і він залишається працювати, - розповіла жінка. - У вересні я прийшла на роботу. В кабінеті було чисто ми почали приймати людей", - розповідає жінка.


Мати Вуйціва розповідає, що одного вечора до них додому прийшла Юля. Ігор пішов до неї, вони розмовляли, а коли він повернувся додому "страшно рвав".  


"Потім до мене прийшли слідчі сказали, що буде обшук, бо мій син вбивця. Коли я прийшла до сина в ізолятор принесла йому речі бо його забрали в тапочках, він підняв очі і сказав мені: "Я цього не робив", - пригадує вона.



Також жінка розповіла, що у неї вимагали 12 тисяч доларів щоб звільнити Ігоря, та радили поїхати з міста.


Також вона наголосила, що Бойко мала доступ до стоматкабінету, неодноразово приходила в клініку і відкривала своїм ключем.


"Коли він з нею зв'язався він почав зловживати. Це вульгарщини, матюки та неповага до старших", - каже мама підозрюваного.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Суд у справі "стоматолога-різника": Свідок каже, що коханка Вуйціва була збоченкою

Мати коханки стоматолога-різника: Він постійно бив доньку

Співучасниця франківського "стоматолога-різника" розповіла, як вони вирощували канабіс

Стоматолог-різник намагався розправитись із колишнім хлопцем своєї коханої, але тому вдалося втекти

Як убивав франківський "стоматолог-різник". Версія прокуратури

Ховати пошматовані тіла "Джеку-різнику" допомагала його співжителька

Франківський "Джек-різник" встромляв своїм жертвам ножиці в очі

Франківський маніяк-стоматолог хоче уникнути правосуддя за допомогою "жовтої" картки

Батьки франківського "Джека-різника" хочуть підкупити матір його жертви

Франківський стоматолог-різник почав міняти покази і все "валити" на свою подругу-наркоманку

Батьки жертв франківського стоматолога-різника переконані, що їх діти не єдині

"Франківського різника" посадили до СІЗО


28.03.2016 1134 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1360
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2636
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2170
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2242
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6738 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2523 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

410

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1233

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1345

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1489
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

359
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

223
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

634
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

120
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26592
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

600
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10527 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

127
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

151
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

462
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

614
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

678