В Івано-Франківськ повертається нічний сторож

 

Декілька  днів тому в Івано-Франківську, по вулиці Чорновола 5, з’явився заклад з тематичним напрямком відображення тих часів, коли місто не мало ще вуличного освітлення, а в оселях по вечорах запалювали свічки.

 

Щоб вберегти місто від нічних небезпек, магістрат Станіслава найняв нічного сторожа, який з ліхтарем обходив кожну вулицю. Охоронця звали Войцех. Він був поетом життя, кохав його із взаємністю, жив із гідністю і став символом міста, його добрим духом.

 

Новий заклад має на меті передати добродушність, життєлюбність та світло, яке нічний сторож ніс людям. В його честь кнайпу і названо – «Войцех». Кнайпа – це заклад, де можна було смачно й ситно пообідати, відпочити ввечері з друзями або просто посидіти за чашечкою хорошої кави.

 

В меню закладу важко буде знайти звичні для Івано-Франківських ресторацій та кафе страви. Адже кухня його – це автентична кухня Галичини ХVІІІ-ХІХ ст. Наїдки та трунки готуватимуться за втраченою рецептурою, яка була забута і відновлена сьогодні саме «Войцехом».

 

Завдяки стилістиці інтер’єру та автентичності кухні, заклад нестиме атмосферу світла, тепла, спокою та затишку, якими наповнював та огортав місто позитивний дух нічного сторожа. «Нічний  сторож знову хоче нести до жителів міста радість і добро від своїх пісень, світло й тепло свого ліхтаря» - говорить засновник закладу.

 

Іноді нові місця створюються, щоб нагадати про старі події…


Кількість переглядів - 5088
31.08.2011 10:08
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
IT | 31.08.2011 14:16Цитую: "Кнайпа – це заклад, де можна було смачно й ситно пообідати, відпочити ввечері з друзями або просто посидіти за чашечкою хорошої кави". Де ви таке видумали, Кнайпа (die Kneipe) корчма, пивниця, гастрономічний заклад, де подають насамперед спиртні напої. ПЭТЯ | 31.08.2011 10:59Йду подивлюся на "Сторожа". derf | 31.08.2011 10:29цікава кафешка

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло