Роман Ткач: Україна застрягла у совку

 

В питаннях святкувань державних свят чи певних подій Україна ще не відійшла від радянської манери. В цьому переконаний народний депутат України Роман Ткач.

 

"Наразі, українці у таких речах, як відзначення якихось подій іще не відійшли від совка. Як правило, перші особи проводять збори, розказують про досягення - зібране зерно, про сталь, зарплати. Але це не правильно, воно не так має бути, - наголошує нардеп. - Відзначення таких подій, перш за все мало б носити гуманітарний харктер. Мало б ставитися питання:чи відбулася Україна як нація? Бо ми як пекли хліб, то так і будем... треба говорити не про статистику, а про те, чи є та Україна, яка мала б бути".

 

За словами Романа Ткача, Україна  знаходиться на пограниччі двох шляхів - цивілізованої Європи і ще поки азійської Росії.

 

"Де наше місце? Президент мав би сказати, де ми є і куди йдем...Це було би дороговказом на майбутні роки", - зазначив нардеп.

 

Також Роман Ткач висловив побажання, щоб на святкуваннях державних свят було якнайменше партійної символіки. На його думку це неприпустимо. "День Незалежності нас повинен об'єднувати, а не ділити за партійною приналежністю", - переконаний Роман Ткач.


Кількість переглядів - 5266
30.08.2011 16:03
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Куплю фрезер 654 и четырехвалковые вальцы www.stankom.com.