На Івано-Франківщині дефіцит школярів

 

В гірських районах Івано-Франківщини краща картина по наповненості загальнооствітніх шкіл учнями. На рівнинних місцевостях - гірше. Про це повідомили в обласному управлінні освіти.

 

Через низьку кількість учнів, деякі прикарпатські школи на межі виживання, адже школи фінансуються відповідно до кількості школярів.

 

"На сьогоднішній день дуже складна ситуація в Рогатинському районі. Є величезна диспропорція між кількістю навчальних закладів і між кількістю дітей. Там є близько 60 навчальних закладів на 4 тисячі дітей. Є школи, де, наприклад, школа розрахована на 300 учнів а в ній 30 учнів. Це є великою проблемою. Тому що фінансування йде на одного учня. І споруду, яка розрахована на 300 учнів утримати у належному стані за рахунок 30 учнів дуже непросто. Йде перерозподіл ресурсу з більш наповнених шкіл і таким чином фінансовим донором маленької школи за фінансовим наповненням стає більш наповнена учнями школа" - розповідає заступник начальника Івано-Фраківського обласного управління освіти Марія Мрічко.

 

Далі, згідно підрахунків освітян, в рейтингу з найменшою кількістю школярів йде Тлумацький район, Галицький і Городенківський район.


Кількість переглядів - 2493
31.08.2011 04:42
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво