Прикарпатська преса про ТОП-20 найцікавіших місць Франківська, декларації у яких великі очі, школу героя, якій грозить закриття та міст на Пасічну

 

 

Огляд прикарпатської преси за період із 18-24 березня 2016 року.

 

Репортер

 

Сам собі забудовник Напевно, кожен, хто купує квартиру  в новобудові, найбільше боїться, що вона так і не буде здана в експлуатацію. На жаль, такі випадки в Україні непоодинокі. І саме в такій ситуації опинилися дольовики будинку на вулиці Кисилевської у Франківську. Люди чекали 12 років, а тоді терпець обірвався. Але замість погрузнути у судовій тяганині, вони взялися добудовувати самі. І керує цим процесом молода мати трьох дітей.

 

У декларацій очі великі Чому чиновники та депутати так бояться електронного декларування, скільки років даватимуть за брехню і коли ж, нарешті, запрацює нова система. 

 

Управитель вичікує Залишається менше трьох місяців до того часу, як мешканці багатоквартирних будинків в Івано-Франківську можуть обрати собі управителя. Якщо цього не зробити, його призначить влада. Що чекає франківців у найближчій перспективі.

 

Галицький кореспондент

 

Школі героя грозить закриття  Олег Перепічка загинув у кривавий серпневий день 2014-го під Іловайськом. Та мешканці його рідного села Хохонів Галицького району не втрачають надії, що ім’я героя, яке вже з півроку полум’яніє на пам’ятній дошці, встановлений на фасаді школи, в якій він вчився, все-таки допоможе. Тобто спонукає впливових чиновників ближче придивитися до цього навчального закладу та врятувати його від потенційного закриття.

 

ТОП-20 найцікавіших місць Івано-Франківська «Компактне, красиве і комфортне. Можливо, я б залишився тут назавжди», - так говорить про Івано-Франківськ чи не кожен другий гість. Більшість найцікавіших атракцій міста розміщені в його центральній частині. Тож прогулянка столицею Прикарпаття не лише не втомить, але й принесе масу задоволення. 

 

Ділянка розбрату Майже рік мешканці вулиць Відкрита та марійки Підгірянки, які виступили проти будівництва багатоповерхівки у їхньому дворі, були відповідачами у суді. Забудовник позивався з ними через те, що вони заважають будівництву.

 

Західний кур’єр

 

Міст на Пасічну. Нове рішення «мегапроблеми»? Наш обласний центр – своєрідне місто-острів. До його осердя практично неможливо потрапити, оминувши одну з водних перешкод. Відтак важливу роль у житті Івано-Франківська відіграють мости. Під час повені 2008 року з огляду на загрозу руйнування міська влада закрила для руху транспорту перехід через Бистрицю Солотвинську, який веде у мікрорайони Пасічна, а далі – на Львів та Закарпаття.

 

Чим далі дихати? На думку пересічних іванофранківців, через залізничний вокзал прилегла територія стоїть на порозі екологічної катастрофи. Неприємний запах, щоранку на залізничному вокзалі Івано-Франківська – це лише квіточки у порівнянні з тим, які «аромати» доводиться вдихати мешканцям прилеглих до вокзалу будинків щоночі.

 

Садки – дітям Цього року у Івано-Франківську планують відкрити чотири нові дошкільні заклади. Про це повідомив директор міського департаменту освіти і науки Ігор Смаль.

 

Галичина

 

Люди-примари  Чверть століття прикарпатській родині Гриньківих перешкоджають виборсатися з СРСР.  Хтозна, чи є ще хтось на Прикарпатті, а в Івано-Франківську – й поготів, хто бодай би по телевізору за десятки років хоч раз не бачив цих пікетувальників під стінами «білого дому».

 

У затягнутих пасках Микола Палійчук: Державна влада перебуває в стані повного дефолту Голова фракції «УКРОП» в Івано-Франківській облраді Микола Палійчук розповів, що Івано-Франківська обласна рада єдина в Україні, яка прийняла рішення, аби усі розпорядники коштів обласного бюджету щотижня звітували на сайт ОДА про закупівлю товарів та послуг.


Кількість переглядів - 4317
24.03.2016 11:16
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги