Міський голова дав доручення комунальним службам посилити роботу з підтримання належного санітарного стану в Івано-Франківську

 

Сьогодні, 30 серпня 2011 року, міський голова розпочав щотижневу оперативну нараду з подяки усім тим, хто долучився до організації відзначення 20-ої річниці Незалежності України в м. Івано-Франківську.

 

Зокрема, Віктор Анушкевичус зазначив, що урочистості та святкові заходи відбулись на належному рівні. Проте, за його словами, це не означає що тепер усі можуть розслабитись.

Міський голова Віктор Анушкевичус, аналізуючи виконання протокольних доручень за попередній місяць, нагадав комунальним службам, зокрема, ЖЕО та муніципальній інспекції з благоустрою, а також перевізникам ТПВ про необхідність вчасного та регулярного прибирання контейнерних майданчиків у дворах будинків та вивіз негабаритних відходів з них.

Окрім того, Віктор Анушкевичус, вказуючи на календар, дав доручення керівництву ЖЕО спільно з муніципальною інспекцією з благоустрою забезпечити прибирання опалого листя, адже незабаром у них буде більше сезонної роботи.


Кількість переглядів - 2398
30.08.2011 15:44
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво