Проти «свободівця», який побив в Івано-Франківську продавчиню, міліція кримінальної справи не порушуватиме


Проти «свободівця», який побив в Івано-Франківську продавчиню мобільних телефонів (про що раніше повідомляла "Фіртка"), міліція не порушуватиме кримінальну справу. Він оплатив жінці лікування та відшкодував моральні збитки - повідомляє сайт ПАРАЛЕЛІ.

 

«Bідмовлено у порушенні кримінальної справи за відсутністю складу злочину», - сказав В.Гультайчук. Ціна питання не оприлюднюється. «Не можу сказати. Але сума немаленька», - додав міліціонер.

 

Нагадаємо, в Івано-Франківську 29-річний чоловік посеред дня жорстоко побив 27-річну продавщицю одного з салонів з продажу терміналів стільникового зв'язку.

 

Злочинцем виявився сільський голова від ВО «Свобода», підприємець Василь Слободян. У потерпілої був струс головного мозку.

 

Сам Василь Слободян одразу  після інциденту заперечив факт побиття дівчини в коментарі "ФІртці", в якому стверджував, що "тільки штовхнув дівчину", а саму справу вважав "політичним замовленням" БЮТу.


Кількість переглядів - 2851
30.08.2011 08:55
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (5)
Шило з мішка | 02.09.2011 23:12Про перевертня свободівця

Як виявилось, життя Слободяна В.М.( сільський голова с. Михальче)побудоване на брехні, обмані та кримінальній основі. Побиття бідолашної дівчини- це закономірний наслідок. Вже багато років він представляється всім як Іван , а не Василь. Що це? Нелюбов до власного імені чи банальне роздвоєння особистості, яке призводить до комплексу маленького наполеона і потребує негайного психіатричного втручання? До речі, пане голово, а продавщицю в магазині бив Іван чи Василь? Чи ці "персонажі" живуть незалежним життям? Що ж до самої ситуації, то переконаний, що Іван-Василь(це щоб не образити жодного з них) відкупиться , як відкупився кілька років тому після розбійного нападу, скоєного ним зі спільниками, на один із ресторанів в м Городенка. Спробував себе Іван-Василь і в медичній сфері. Забувши, що в нього за спиною три курси деревообробного технікуму, він роз’їжджав по селах Закарпаття і ставив людям діагнози, не забуваючи при цьому продавати "ліки" за кілька сотень гривень. Пане голово, ті ліки були із тирси, чи ви і в хімії найкращий? Всі, хто знають Івана-Василя солідарні в одному - це безпринципна, груба, самозакохана та не вихована особа., до того ж іще і не освічена з купленим дипломом про вищу освіту, оскільки не провчився у жодному ВУЗі ні одного дня. Цю інформацію, при бажанні, дуже легко з’ясувати, і тоді свобода (у всіх розуміннях цього слова) Івану - Василю буде тільки снитись. Цікаво, чи про ці факти знали керівники "Свободи", коли приймали його до лав партії??? Чи може це і є основними критеріями?
Отже, якщо ВИ:
- у відмінній спортивній формі ;
- здатні побити жінку ;
- у вас кримінальне минуле;
- куплена освіта та ін. ,
- тоді негайно вступайте до лав партії "Свобода". Повага, авторитет серед "своїх " та високі посади Вам гарантовані. Іван -Василь можуть в один голос кричати , що це провокації та політичні замовлення, але правди ніде діти.
до Vertu | 30.08.2011 14:44А ти мав нагоду відчути оте((( ? Vertu | 30.08.2011 09:30...........І ще свободівці........... Ну але то є те саме((((((( Щур | 30.08.2011 09:22тільки бідараси б'ють жінок. Бандера | 30.08.2011 09:01СВОБОДА ПОВИННА ЗВІЛЬНЯТИСЯ ВІД ВИРОДКІВ!!!

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги