Регіонали пообіцяли Франківську сучасний боксерський майданчик

 

Сучасний боксерський майданчик в Івано-Франківську буде, - запевнив в п’ятницю депутат  Івано-Франківської міської ради, голова міської організації Партії Регіонів Ігор Дутка.

 

Розмова про створення боксерського центру виникла в ході прес-конференції з нагоди проведення в Івано-Франківську міжнародної зустрічі збірних команд України та Франції з боксу. Адже зустрічі такого рівня вже третій рік поспіль проводяться на Вічевому майдані практично просто неба.

 

І хоча це не завадило організаторам зробити з турніру яскраве спортивне шоу, все ж таки потреба у сучасній базі для підготовки боксерів та арені для проведення змагань з боксу в місті стоїть дуже актуально.

 

Зі слів пана Дутки, обласна федерація боксу вже неодноразово піднімала питання будівництва в Іванно-Франківську сучасного європейського спорткомплексу. З певних об’єктивних і суб’єктивних причин наразі вказане питання не вирішене.

 

«Але ми ведемо досить активну роботу, - зазначив депутат, - ми звернулись і до губернатора, і до мера, щоб, якщо навіть не буде можливості побудувати новий комплекс, забрати якесь із існуючих приміщень  і передати на баланс Обласної федерації боксу, з метою створити там світового рівня боксерський центр. Справа рухається».

 

pravda.if.ua


Кількість переглядів - 2498
29.08.2011 19:02
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло