Андрій Нестерук покинув "Прикарпаття"

 

"Прикарпаття", яке ніяк не може знайти свою гру, продовжує вносити зміни до заявкового листа на чемпіонат. Франківський клуб покинув ще один гравець. Слідом за Сіриком, Завершенюком, Кавінським та Боришкевичем з "Прикарпаттям" попрощався і досвідчений нападник Андрій Нестерук. Натомість, в клубі з'явилися ще два новачки - Ярослав Куцяба та Олександр Яремчук.

 

Андрій Нестерук перейшов із франківського "Тепловика" до "Прикарпаття" в літнє міжсезоння. Досвідчений нападник виходив на заміну в матчі проти стрийської "Скали". Після тієї гри з'явилася інформація, що Нестерук травмований, що й пояснювало його відсутність навіть в командній заявці на наступні матчі. Слухи про повернення нападника до "Тепловика" поширюються вже досить давно. Чи підтвердяться вони, зможемо побачити вже найближчим часом. А на даний момент маємо офіційну інформацію, озвучену Романом Толочком на післяматчевій прес-конференції, - Андрій Нестерук покинув "Прикарпаття".

 

Поповнилась команда ще двома вихованцями львівського футболу - нападником Олександром Яремчуком та півзахисником Ярославом Куцябою. Останній вже встиг відіграти матч за свою нову команду. Вчора Ярослав досить непогано діяв на позиції опорного півзахисника "Прикарпаття".

 

стик


Кількість переглядів - 2912
29.08.2011 21:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло