Конкурс автентичної краси “Україночка – 20” відбувся на Прикарпатті

 

На Надвірнянщині пройшов перший конкурс вроди “Красуня Надвірнянщини”, в якому взяло участь 33 учасниці з усіх населених пунктів району. Конкурс проводився з метою збереження української автентики та етнічної культури свого регіону, знань української історії, культури, традицій, звичаїв, виявлення обдарованої молоді району, розвитку її творчих здібностей, формування естетичних смаків, урізноманітнення дозвілля молоді.

 

З 14 серпня 2011 фінішував перший етап районного конкурсу «Україночка-20», приурочений 20-річчю Незалежності України, який відбувся у всіх населених пунктах Надвірнянщини. Організатором конкурсу є Надвірнянська районна державна адміністрація. Конкурс отримав позитивні відгуки і всебічну підтримку людей.

 

23 серпня 2011р. в палаці культури Надвірнянського коледжу НТУ відбувся фінал конкурсу краси “Україночка – 20”, в якому взяли участь 33 конкурсантки – найвродливіші, найпривабливіші і найсміливіші, які витримали гідно іспит у всіх номінаціях та подивували винахідливістю, дотепністю і талантом.

 

Учасниці змагалися у трьох конкурсах.

1. Представлення. Звернення до України – «Я донька твоя, Україно!»

Кожна учасниця представляла себе, свою родину, свій родовід, використовуючи фрагменти історії населеного пункту. Кожна учасниця зверталася до України як до особи у формі листа, вірша, роздуму, розповіді чи ін., висловлюючи при цьому любов до держави, гордість за неї, побажання їй.

2. Конкурс “Файна ґаздинька”

Кожна учасниця готувала та представляла старовинну страву свого населеного пункту, а також розповідала про неї у віршованій, прозовій чи іншій формі.

4. Конкурс “Пацьорки талантів”

 

Кожна учасниця демонструвала свої здібності, обдарування у різних напрямках : вокал, хореографія, гра на музичних інструментах, розмовний та оригінальний жанри, театр, декоративно-ужиткове мистецтво та ін.

 

Звання «Красуня Надвірнянщини – 20» отримала переможниця конкурсу Діана Войчак з Перерісля.

Другі місця зайняли – Яремчук Орися з Надвірної та Бабій Віталія з Молодкова і відповідно отримали звання «Дівчина – зоря» і«Дівчина – зіронька».

 

Третіми були Пилип’юк Христина з Гвозда та Вацик Квітослава з Заріччя, які отримали звання «Дівчина – писанка» та «Дівчина – галунка». У номінації «Симпатія глядачів» перемогла Будагова Ельза з Тисменичан.

 

Всі решту учасниці конкурсу отримали звання відповідно до 27 номінацій (Етно – дівчина (автентичність), чар – дівчина (чарівність), дівчина – смерічка ( струнка постава), дівчина – фіглярка (жартівливість), огень – дівчина (енергійність), дівчина – родзинка (особливість), дівчина – фраєрка (оригінальність), дівчина – ягілочка (ніжність), фацарна – дівчина (з характером), гонорова – дівчина (граційність), Дівчина – ружа (обдарованість), мудра – дівчина (розум), дівчина – загадка (загадковість), делікатна – дівчина (витонченість), дівчина – квітка (барвистість), шпарівна – дівчина (рухливість), дівчина – зваба (принадність), дівчина – краля (зовнішній вигляд), дівчина – ластівка (приємність), дівчина- веселка (веселість), файна – газдинька (хазяйновитість), дівчина – усмішка (привітність), дівчина – пава (граційність), дівчина – калина (привабливість), дівчина – сонце ( щирість), дівчина веснянка (наймолодша учасниця), дівчина - чічка.

 

Переможниці та учасниці конкурсу отримали цінні подарунки від організаторів та спонсорів конкурсу.

1 місце – телевізор, квіти, вінок.

2 місця – кухонний комбайн, електрочайник, квіти, вінок.

3 місця – електрогриль, квіти, вінок.

«Симпатія глядачів» - соковитискач, квіти, вінок.

 

Решту 27 учасниць отримали віночки, квіти, фени та набори косметики.

 

Конкурс матиме продовження: на другий рік планується провести обласний конкурс автентичної краси.

 Головне управління правової роботи та внутрішньої політики


29.08.2011 3071 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

670
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1938 7
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1133 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

554
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6904 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11397 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

337

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1083

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1116

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1111
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

68
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

285
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1084
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

657
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

754
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2950
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4445
29.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18441
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

72
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

324
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

353
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

665