Прикарпатська преса про те, як виживають депутати міськради, фемінізм на війні, гроші зі сміття та лікування бійців АТО

 

 

Огляд прикарпатської преси за період із 11-17 березня 2016 року.

 

Галицький кореспондент

 

Як виживають депутати Івано-Франківської міської ради? Не новина, що депутати та чиновники є справжніми прихильниками комфортного життя. До виборів обіцяють цей комфорт для людей, а після виборів продовжують створювати його для себе. Депутати місцевої ради не отримують зарплати за їх депутатську діяльність та роботу в раді.  Та все ж їх фінансові успіхи ростуть, з’являється нерухомість чи дорогі автомобілі.

 

Ті, що пройдуть крізь ЗНО Влітку тисяча франківських випускників проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Але чи візьмуть участь в ЗНО і їхні наставники-вчителі? Одразу дамо відповідь: візьмуть! Правда, з майже двох тисяч франківських вчителів тільки троє зважились пройти це випробування.

  

Невсипуще око В Івано-Франківську нещодавно встановили камеру відеоспостереження в Меморіальному сквері. Це вже 47-ма камера, встановлена в громадських місцях обласного центру. Але щоб контролювати безпеку такого міста, їх має бути у разів п’ять більше.

 

Фемінізм на війні Жінки на війні – подвиг, особисте покликання чи жорстока вимога часу? Це історії героїнь, які вирушили на передову, бо не могли вчинити інакше.

  

Сто днів міського голови Руслана Марцінківа Днями виповнилося 100 днів перебування Руслана Марцінківа на посаді міського голови Івано-Франківська. Проміжні висновки роботи нового очільника міста, звичайно, можуть змінитися з часом. Однак деякі з них вже є чіткими та досить симптоматичними, щоб виокремити спрямування політики нового мера.

 

Репортер

 

Поки батько воював Мешканець Бурштина Володимир Боєчко, боєць 128 гірсько-піхотної бригади, майже рік захищав Україну на Донбасі. А за цей час вдома сталася трагедія. Його 20-річний син Руслан потрапив під потяг і  лишився без ніг. Родина за будь-що мріє поставити хлопця на ноги.

 

Інспекторів стане більше З 1 квітня на вулиці Франківська вийде нова Муніципальна інспекція з благоустрою. 14 інспекторів матимуть уніформу , їздитимуть на велосипедах та скутерах. Їхня зарплата залежатиме від кількості  складених постанов, тобто інспекторів, як і вовків, годуватимуть ноги і жертви…

 

Промприклад В Івано-Франківську розказали й показали, як можна розвивати колишні промислові зони, як зробити їх привабливими, цікавими та корисними для містян і туристів. За приклад взяли завод «Проприлад», бо в центрі міста.

 

Як лікують бійців АТО Волонтери Центру допомоги учасників АТО провели роз’яснювальну зустріч. Де розповіли, на які саме безкоштовні послуги можуть розраховувати учасники АТО в державних медичних закладах. Йшлося про одержання ліків за рецептом лікаря, першочергове зубопротезування та щорічне медичне обстеження і диспансеризацію.

 

Західний кур’єр

 

Гроші зі сміття Щоб мати приблизне уявлення, скільки грошей іванофранківці платять за вивезення сміття, достатньо кількість мешканців помножити на відповідний тариф.

 

Єстем поляк! Все більше українців прагнуть отримати Карту Поляка, попри те, що необхідною умовою для цього є відкидання рідної культури.

 

Не зупиняються обіцяти Належно обладнати зупинки громадського транспорту  іванофранківцям обіцяють ось уже 10 років. Нещодавно міська влада вирішила потішити пасажирів тим, що скоро у Івано-Франківську з’являться так звані «розумні» зупинки, з безкоштовним бездротовим Інтернетом та можливістю підзарядки різноманітних гаджетів від сонячних батарей.

 

Галичина

 

Невидима загроза – «блукаючий» метан Через припинення експлуатації Битків-Бабченського нафто-газоконденсатного родовища загазованість прилеглих територій досягла небезпечного рівня. Найнебезпечнішим на нафтогазових родовищах був і залишається неконтрольований вихід нафти і газу на поверхню землі.


Кількість переглядів - 3319
17.03.2016 11:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги