Кожен 10-ий мешканець Прикарпаття страждає на ожиріння

 

Розвиток сфери фізичної культури є невід’ємною складовою забезпечення здоров’я нації, досягнення високого рівня працездатності та довголіття. У другу суботу вересня в Україні святкують День фізкультури та спорту.

 

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, на Івано-Франківщині до занять фізичною культурою залучено майже усіх (99,7%) дітей у віці від 6 до 18 років. Понад чверть чоловіків у віці 18 років і старше займаються фізкультурою та спортом хоча б раз на тиждень, а серед жінок цього ж віку – лише 13%. По Україні в цілому частка осіб, які  намагаються таким чином підтримати свою фізичну форму, є більшою і складає відповідно 35% і 23%.

 

За результатами цього ж опитування, половина жителів області має нормальну вагу тіла, яка визначається показником «Індекс маси тіла» (ІМТ), і є відношенням ваги людини в кілограмах до квадрату її зросту у метрах. Згідно з нормами, встановленими Всесвітньою організацією охорони здоров’я, ІМТ вважається нормальним у межах 18,5-25. За цією методологією 35% населення Івано-Франківщини має надлишкову масу тіла, 12% – страждає на ожиріння, а в той же час 2% мають понижену масу тіла.

 

Середня вага дорослої особи в Україні становить 74 кг (чоловіка – 79 кг, жінки – 70 кг). Середній зріст дорослої особи – 169 см (чоловіка – 175 см, жінки – 164 см).


Кількість переглядів - 2541
29.08.2011 14:27
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло