АТ «РОДОВІД БАНК» повернув Івано-Франківській ОДА 10 мільйонів гривень

 

1 березня минулого року між Головним фінансовим управлінням Івано-Франківської облдержадміністрації і Публічним Акціонерним Товариством «РОДОВІД БАНК» було укладено договір банківського вкладу із сплатою процентів щомісяця на суму майже 8 млн. грн. з можливістю поповнення його без верхньої межі сумарного внеску.

 

Пізніше були укладені додаткові угоди відповідно до яких кінцева сума вкладу в АТ «РОДОВІД БАНК» становила понад 45 млн. грн. Після закінчення термін дії договору Головне фінансове управління Івано-Франківської ОДА неодноразово зверталось до банку про повернення депозиту, але банк відмовляв мотивуючи це процесом до капіталізації АТ «РОДОВІД БАНК».

 

Також на частину листів банк взагалі не давав ніяких відповідей про повернення частини депозитних коштів. Неповернення цих коштів призвело до неможливості здійснення запланованих видатків бюджетних установ і прострочення термінів виконання відповідних заходів. Виходячи з вищенаведеного та враховуючи, що неповернення державних коштів підриває основи бюджетної системи України, загрожує фінансово-економічному стану держави, прокуратура області звернулась з позовом до суду.

 

У березні 2011 прокуратурою області був підготовлений та направлений до господарського суду м. Києва позов в інтересах Івано-Франківської Обласної державної адміністрації до ПАТ «Родовід Банк» про стягнення заборгованості в розмірі 43 млн. грн. Судом винесено рішення, яким позовні вимоги прокуратури Івано-Франківської області задоволені в повному обсязі. Рішення після перегляду апеляційною інстанцією вступило в законну силу.

 

На даний час, на виконання вказаного судового рішення до бюджету повернуто 10, 5 млн. грн.


Кількість переглядів - 2831
29.08.2011 13:15
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво