В Івано-Франківську повертаються до проведення земельних аукціонів

 

22 серпня депутати Івано-Франківської міської ради вирішили повернути принцип продажу землі з аукціону та затвердили орієнтовний перелік вільних ділянок.

 

22 серпня депутати Івано-Франківської міської ради вирішили повернути принцип продажу землі з аукціону та затвердили орієнтовний перелік вільних ділянок.

 

Необхідність прийняття відповідного рішення на думку профільної депутатської комісії продиктована забезпеченням відкритої процедури та рівних умов придбання земельних ділянок для усіх бажаючих. Це, в свою чергу, на переконання міських обранців,  збільшить кредит довіри підприємців та населення до дій влади, оскільки відтепер дозвіл на придбання землі не надаватиметься окремими чиновниками.

 

Один з головних ініціаторів рішення сесії голова земельної комісії комісії міської ради Петро Гавриш зауважує, що процедура продажу землі з аукціону була введена ще у 2008 році, проте до цього часу її практично не застосовували. На думку депутата, це може бути пов’язано з тим, що вишукування земельних ділянок для їх подальшого виставляння на аукціон доволі складна і клопітка справа.

 

Тому комісія підготувала орієнтовний перелік перших земельних ділянок. Рішення про остаточний перелік для аукціону буде прийняте після їх опрацювання фахівцями разом з представниками депутатського корпусу.    

 

Завдяки аукціонам, міська рада очікує збільшення надходжень до міського бюджету, адже право на власність земельної ділянки отримає той, хто запропонує за її викуп найбільшу ціну.

 

Голова бюджетної комісії у Івано-Франківській міській раді Роман Онуфріїв впевнений, що продаж землі на конкурентних умовах це потужне джерело для наповнення міської казни. «Ми неодноразово говоримо про недостатнє фінансування бюджету міста. Але ж треба думати про шляхи його наповнення. Вишукування вільних земельних ділянок з метою продажу на аукціоні – один із шляхів, який має суттєво збільшити наповнення бюджету у цій дохідній частині», – переконаний Онуфріїв.


Кількість переглядів - 2809
29.08.2011 11:35
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
Для інформації. | 30.08.2011 07:50Сол, сорі. То максимальна ціна зросла до 6 мільйонів. Все ірно тоді взяли 35 ра один акціон. До речі, біля майбутнього супермаркету, землю під який і купили у 2007 році, виставляють ще клаптик. А ідея землю під заставу в банк хороша. НЕ забуваймо, що у 2012 знімуть мараторій на продаж с\г земель. Дорогою вона не буде і потчгне вниз землю не аграрну. Так, що може і роів 5 ще продавати не потрубно. А деребан видимий - розпродадуть між мвоїми і скажуть, що помилилися, поспішили, а друзі свободівці, тим часом, вже будуватимуть свобі халупки. Cол | 29.08.2011 16:12Уточнення, в 2007 році на земельному аукціоні місто отримало біля 35 мільйонів гривень. Тоді дві з пяти земельних ділянок ( в районі Калушського шоссе ) купила наближена до "Великої Кишені" структура для будівництва супермаркету- вони тоді заплатили за цю землю біля 27 мільонів. А сьогодні проводити аукціони на землю - це виконувати чиєсь замовлення, ринок землі "холодний". Правильно місту під заставу землі взяти кредит в банку і чекати рік-два росту вартості землі. Свобода дерибанить! Для інформації. | 29.08.2011 13:09Процедура продажу земельних ділянок була введене з 2006 року. Перший акціон відбувся у 2007 році. Тоді казна отримала майже 7 мільйонів гривень. ще 2 ділянки прожали у 2008 році і настала криза. Раджу свободівцям більяше цікавитися тим, що убло проведено у місті. І ще одне, а хто куплятиме ділянки з аукціону, яка буде ціна сотки, які ділинки виставлятимуть на аукціон - чому це не розголошується, чому замовчується чи може депутати роздеребанять земельку між собою, а простим смерним до неї зась?

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво