СПИСОК новообраної Івано-Франківської обласної ради

 ВО "Свобода" (18 депутатів) 


мажоритарники: 


1. Піцуряк Манолій - головний лікар Солотвинської районної лікарні
2. Сич Олександр - доцент кафедри державного управління ІФНТУНГ
3. Адамович Сергій - доцент кафедри історії, теорії держави та права Прикарпатського університету
4. Шевчук Ігор - інженер ПП "Івано-Франківськміськсплав"
5. Ткачівський Ярослав (справа в суді - ред.)


списочники: 


1. Зелик Русла - Державний департамент інтелектуальної власності, головний державний інспектор
2. Скрипничук Василь - Карпатський факультет Академії муніципального управління, декан
3. Дейчаківський Ігор - Українська гімназія №1, директор
4. Попович Василь - ТзОВ «Місто НВ», менеджер
5. Янків Ігор - Львівський державний університет фізичної культури, доцент
6. Різник Микола – ПП «Франківськміськсплав», директор
7. Яковина Роман - «Енергосолар-Прикарпаття», генеральний директор
8. Семко Володимир - Пластовий Табір-Музей «Сокіл», директор
9. Загурський Олег – тимчасово не працює
10. Соляник Богдан – приватний підприємець
11. Івасюк Ігор – тимчасово не працює
12. Лукаш Василь - ПП «Термосвіт» (м. Львів), менеджер по роботі з громадськістю
13. Неміш Віктор – приватний підприємець


 
ВО "Батьківщина" (16 депутатів) 


мажоритарники: 


1. Книщук Петро
2. Дякур Дмитро - начальник філії "Снятинський райавтодор"
3. Глядій Василь - помічник народного депутата України
4. Зелінський Микола – тимчасово не працює
5. Левицький Роман


списочники: 


1. Гладій Василь - Верховна Рада України, помічник-консультант народного депутата України
2. Книшук Петро - ТОВ «Прут-Генетик», директор
3. Романюк Юрій - Верховна Рада України, помічник-консультант народного депутата України
4. Троценко Андрій - Благодійна організація "Екологічний форум Прикарпаття", голова правління
5. Гоголь Ярослава – приватний підприємець
6. Волковецький Степан - Івано-Франківське об'єднання Всеукраїнського товариства „Просвіта” імені Т. Шевченка, голова
7. Хованець Тарас - ПАТ «Івано-Франківськавто», генеральний директор
8. Захарук Дмитро - пенсіонер
9. Кузьма Микола - Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, Перший заступник начальника
10. Кифорук Володимир - Коломийська районна інфекційна лікарня, головний лікар
11. Бежук Василь - ТОВ «Тетра ЛТД», директор



"Наша Україна" (15 депутатів) 


мажоритарники: 


1. Парфан Тарас – тимчасово не працює
2. Береговський Зіновій - заступник голови Обласної ради
3. Шкутяк Петро - голова Долинської РДА
4. Джура Олександр - директор Бурштинського енергетичного коледжу
5. Дзеса Остап - заступник голови обласної ради
6. Поліш Володимир - Івано-Франківський РЕМ "Прикарпаттяобленерго"
7. Палійчук Микола - колишній голова Івано-Франківської ОДА
8. Шевченко Олександр - директор ТЗОВ "Скорзонера"
9. Дрінь


списочники: 


1. Пушик Степан - Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, Інститут філології, кафедра української літератури, професор
2. Бабій Ольга - Обласне телебачення «Галичина», генеральний директор
3. Олійник Ігор - Івано-Франківська обласна рада, голова
4. Андрусяк Михайло - ВАТ «Коломийська друкарня ім. Шухевича», голова правління
5. Олійник Володимир - Приватне підприємство «Домінанта Люкс», керівник відділу маркетингу
6. Беляшова Ганна - Івано-Франківська обласна рада, виконавчий апарат, заступник керуючого справами – начальник відділу організаційної роботи



"Фронт змін" (13 депутатів) 


мажоритарники: 


1. Фейчук Віталій - начальник Косівського районного УЕГГ
2. Дерев'янко Юрій - президент ЗАТ Управління матеріально-технічного забезпечення "Енергокомплект"
3. Хопта Володимир - менеджер ТЗОВ "Даурія"


списочники: 


1. Шкварилюк Володимир – АТ «Банк «Фінанси і кредит», радник голови правління
2. Шувальський Володимир – ТзОВ «Захід», директор
3. Дзвінчук Дмитро – ІФНТУНГ, завідувач кафедри державного управління
4. Купчак Володимир - ВАТ «Івано-Франківськгаз», голова правління
5. Данилишин Іван – Фізкультурно-спортивний комплекс «Локомотив», тренер-викладач
6. Бабій Юрій – Виконавчий комітет Івано-Франківської обласної організації  «Фронт Змін», голова
7. Неміш Дмитро – Коломийська районна рада, голова
8. Романчук Андрій – юридична компанія Мoris Group (м.Київ), керуючий партнер, адвокат
9. Іванишин Володимир – ТОВ «Тикаферлюкс», директор
10. Кулай Ігор - МП «Біла Лілея», директор



"Українська Партія" (1
1 депутатів) 


мажоритарка: 


1. Гнип Михайло - технічний директор «Укрнафти»
2. Ляхович Галина - керівник структурного підрозділу Тернопільської академії народного господарства.
3. Донів
4. Павлів Роман - директор ТЗОВ "СП Будучність"
5. Матвійчук Ігор - заступник міського голови Калуша
6. Табачук Оксана - завуч з виховної роботи Калуської ЗОШ №3
7. Петрів Василь - заступник міського голови Калуша
8. Кондрат
   --- Насалик Серігій (справа в суді) - ?


списочники: 


1. Насалик Ігор – міський голова м.Калуш
2. Семенюк Микола - пенсіонер
3. Ульванська Ярослава - Івано-Франківська ОДА, начальник управління праці



"Партія Регіонів" (11 депутатів)
 


мажоритарники: 


1. Шкіндюк Іван - в.о. начальник ДПІ Верховинського району
2. Келестин Валерій - директор ЗАТ "Техно-центр"
3. Вишиванюк Михайло – облдержадміністрація, голова

4. ГдичинськийБогдан - заступник міністра юстиції України
5. Митник Зіновій - міністр охорони здоров’я України


списочники: 


1. ЧудновВасиль – Верхован рада України, народний депутат
2. Сендерський Сергій – дочірнє підприємство «Івано-Франківський облавтодор», керівник
3. Бартошак Володимир – ВАТ «Городенківський сирзавод», голова правління
4. Лукань Ігор – ТзОВ «Укрспецбуд», директор
5. Гусак Руслан – облдержадміністрація, заступник голови ОДА
6. Фелик Олександр – ТзОВ «Легенда-Ф», генеральний директор



"Народна Партія" (9 депутатів)
 


мажоритарники: 


1. Брус Василь - заступник голови Івано-Франківської ОДА
2. Олійнічук Микола  - заступник начальника управління охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА
3. Негрич Михайло -  голова Коломийської РДА
4. Фальбійчук Юрій - директор ДП "Кутське лісове господарство"
5. Попович Володимир - заступник голови ДПА Івано-Франківської області
6. Мердух Михайло - директор ПП "Сивуля
7. Голубчак Олексій - начальник Обласного управління лісового та мисливського господарства
8. Сенів Василь - голова Тлумацької РДА
9. Яворський Михайло - головний санітарний лікар Івано-Франківської області
----  (справа Карп Г. у суді) - ?



УНП (6 депутатів)
 


мажоритарники:


1. Струтинський Роман - заступник голови Івано-Франківської ОДА
2. Винник Михайло - президент корпорації "Гал-продукт"
3. Болюк Зінаїда (справа в суді)


списочники:


1. Анушкевичус Віктор – міський голова Івано-Франківська
2. Головчак Василь - Державне управління охорони навколиш-нього природного середовища в Івано-Франківській області, перший заступник началь-ника державного управління
3. Кучер Михайло - Івано-Франківська обласна державна телерадіо-компанія, ведучий програм



"Відродження" (5 депутатів)


мажоритарники:


1. Карабін Мирослав - начальник управління молоді, сімї та спорту Івано-Франківської ОДА
2. Шинкарук Ярослав - голова Косівської РДА
3. Артемович Іван - олова правління ВАТ "Хутрофірма Тисмениця
4. Скоропад Тарас - головний лікар Лисецької районної лікарні
5. Яремчук Василь - колишній начальник МНС в Івано-Франківській області



УРП "Собор" (4 депутата)


мажоритарники:


1. Матвійчук Василь - директор ПП "Матімекс"
2. Вівчарик Василь - директор ТЗоВ "Злагода-4"
3. Черневий Юрій - Прикарпатський лісогосподарський коледж
4. Дуб Наталія - начальник Фінансового управління виконкому Болехівської міської ради



НРУ (3 депутата)


списочники:


1. Шумега Ігор - «Маш Експорт», заступник генерального директора
2. Костинюк Богдан - Заступник міністра МНС України у відставці (згідно част. 4 ст. 31 Закону України «Про державну службу»)
3. Єфімчук Ярослав - Народний Рух України м. Київ, керівник управи КО НРУ



УДАР Віталія Кличка (2 депутата)


списочники:


1. Чернега Роман - Прикарпатський юридичний Інститут Львівського державного Університету внутрішніх справ, Кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного та міжнародного права
2. Сідаш Арсен - Верховна Рада України, помічник-консультант народного депутата України

 

«За Україну!» (1 депутат)

мажоритарники:

 

1. Білик Роман - фізична особа-підприємець

 

Дані неофіційні, можливі уточнення.


Кількість переглядів - 9730
09.11.2010 14:31
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Папуас | 09.11.2010 21:54Мрачно

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло