Традиційний філософський квартирник "Під Абсент


Традиційно у перший четвер місяця, 7 грудня, традиційно в меморіальній квартирі-музеї академіка Римської Академії модерного мистецтва Володимира Чернявського відбудеться Традиційний філософський квартирник "Під Абсент. Початок традиційно о 18.00.

 

Тема Традиційного філософського квартирника: «Філософія двох видів Безсмертя».

 

Два способи мислити час – лінійний і циклічний – породили два погляди на безсмертя особистості. В межах першого мріють про безкінечне існування особистості (в одному оновлюваному тілі, або ж в змінних тілах). Другий погляд передбачає «вічне повернення» особистості у незнищенних вчинках, або ж в нових інкарнаціях. В останні місяці з’явилися повідомлення в ЗМІ про лікаря Серджо Канаверо, який 17 лютого 2017 року пересадив голову й тим буцім-то «відкрив шлях до тілесного безсмертя». Про перспективи отримання безсмертя та філософію безсмертного існування – на Традиційному квартирнику.

 

В рамках даного засідання відбудеться презентація та обговорення книги Володимира Єшкілєва «Гойдалка» з циклу романів «Фаренго», присвячених спокусам та глухим кутам безсмертя.


Кількість переглядів - 118
Подія відбудеться: 07.12.2017 18:00
Система Orphus
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги