Восьма сесія Івано-Франківської облради


Відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати дев'ятнадцяту сесію обласної ради 8 грудня 2017 року  о 10 годині в залі засідань обласної ради (ІV поверх) з порядком денним:

 

     1. Про звіт голови обласної ради.

     2. Про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2017 року.

     3. Про звіт голови обласної державної адміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих обласною радою обласній державній адміністрації.

     4. Про обласний бюджет на 2018 рік.

     5. Про хід виконання регіональної цільової програми заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин в Івано-Франківській області до 2020 року.

     6. Про стан, ремонт та утримання автомобільних доріг в області у 2017 році.

     7. Інші питання.

 

На сесію запросити народних депутатів України, голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, директорів департаментів, начальників управлінь і відділів обласної державної адміністрації, голів районних рад, міських голів міст обласного значення, голів об’єднаних територіальних громад, голів районних державних адміністрацій, керівників правоохоронних та судових органів, обласних підприємств і установ, політичних партій та громадських організацій, представників засобів масової інформації.


Кількість переглядів - 263
Подія відбудеться: 08.12.2017 10:00
Система Orphus
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги