Фестиваль енергоефективних рішень


Сьогодні, 8 жовтня, мешканців міста запрошують приєднатись до фестивалю енергоефективних рішень у партнерстві з Прикарпатським​​ еко-енергетичним​​ кластером.

 

Загальна ​​концепція ​​заходу​​ складається ​​з ​​4 ​​частин :

 

● Презентація енергоефективних рішень ​від учасників Прикарпатського еко-енергетичного кластеру (ЕКО Енергія Центр, Енергія Сонця, СТЕМ, Нова енергія, LBiotech, Вольт, дослідницька лабораторія Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, конструкторське бюро по будівництву пасивних будинків) та інші.

● Інтерактив ​​з​​ мешканцями ​​міста ​​через ​​інформаційний ​​квест ​​від​​ учасників ​​кластеру.

● Розробка анкети учасниками форуму Енергії Змін разом із експертами дослідницького центру CEDOS та опитування мешканців міста. ​Анкетування на тему “обізнаність мешканців про проблему та прояви зміни клімату в Івано-Франківську”. Учасники форуму 65+ людей взаємодіють із місцевою громадою через анкетування на тему “обізнаність мешканців про проблему та прояви зміни клімату в Івано-Франківську”, результати опитування будуть проаналізовані та відображені у відео-роботі.

● Зйомка відео про фестиваль та флешмоб в соціальних мережах із поширенням відео-ролику, що розкриває проблематику міста Івано-Франківська, викликану зміною клімату та варіанти вирішення проблеми.

 

Місце: Площа ринок, Ратуша. Час проведення: 11-14 години.


Кількість переглядів - 187
Подія відбудеться: 08.10.2017 11:00
Система Orphus
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги