Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Романом Вірастюком

громадським діячем, Чемпіоном Європи з метання ядра

АН "Фіртка"завершила чат з Романом Вірастюком, громадським діячем, Чемпіоном Європи з метання ядра.Чат

1963Роман для чого тобі потрібна це багно.. в яке ти хочеш себе затягнути.. Тобі не буде гидко сидіти з цими казнокрадами і брехунами ... Весь негатив повернеться і тобі..06.10.2014 11:04
Роман ВірастюкВласне багно мені не потрібне! Іду туди саме тому, щоб в міру моїх можливостей очистити цей державний орган від багна. Поступово казнокрадів і брехунів там не буде, якщо відповідальність перед діючими законами для всіх буде однакова. А стосовно негативу, то в мене на нього імунітет.
КоляЯк ви вважаєте, яким повинен бути депутат-мажоритарник НАЙПЕРШЕ - 1) трибуном-пасіонарієм (бажано добровольцем з АТО), чи 2) рішалою проблем свого округу в Мінфіні і інших інституціях в Києві?06.10.2014 11:06
Роман ВірастюкНі перше, ні друге! Він в першу чергу повинен любити Україну та всі свої кроки і дії спрямовувати на користь людей та держави.
КоляВи за мир, чи за війну?06.10.2014 11:07
Роман ВірастюкЯ, як і кожен громадянин України, хочу жити в мирній державі, але якщо для цього треба зробити рішучі кроки - то їх треба робити!
КоляВи згідні з тим, що Лугандонію треба відділити і загородити парканом, щоб не заважали жити іншим?06.10.2014 11:09
Роман ВірастюкЯ вважаю, що Луганськ і Донецьк - це наші землі і робити комусь такі подарунки нема за що!
КССЧим Ви особисто допомагали бійцям АТО і чому не їхали воювати ( тільки не потрібно про відсутність підготовки і т.д., оскільки у більшості добровольців її не було, але вони там. Це був би найкращий спосіб проявити себе, а не у кабінеті чаювати.06.10.2014 11:14
Роман ВірастюкЯ в кабінеті не чаюю. Відповідаю чому я не там: у 2005 році мав складну операцію по протезуванню аорти та аортальних клапанів. Я є інвалідом ІІ групи, що стало причиною мого виходу на пенсію по інвалідності за станом здоров'я (що не дає мені змогу виконувати фізичні навантаження). Приймав участь в благодійних аукціонах на підтримку бійців АТО надавши власні спортивні атрибути для продажу. Я є координатором проекту по Прикарпаттю "Нагодуй армію", що передбачає собою збір сушених грибів і передача їх на схід.
arfaчи правда, шо вам пропонували посаду начальника обласного відділення Комітету з фізвизовання Міністерства освіти України06.10.2014 11:14
Роман ВірастюкЦю посаду мені не пропонували.
спортсмениваше ставлення до теперішного начальника управління спорту Микитюка і його заступника Павліва. Чи буде у нас нарешті толк у спорті?06.10.2014 11:17
Роман ВірастюкТак само як і мені колись їм на сьогоднішній день не є просто. Але враховуючи особистий управлінський досвід Р.Микитюка та запал і бажання Н. Павліва я переконаний, що в них все получиться. Получиться створити умови для плідної роботи тренерів, спортсменів та дитячих спортивних шкіл. Для них головне не соромитися, а радитися з досвідченими колегами, які працювали раніше і самовдосконалюватися. Немає нічого неможливого, коли є бажання.
123Яку рису ви найбільше ціните в людях? Яку найбільше засуджуєте?06.10.2014 11:20
Роман ВірастюкЗасуджую зраду у будь-якому її прояві! І не важливо чи це зрада друзів, чи рідних, чи держави. Ціную в людях відкритість, наявність власної думки і здатність її відстоювати.
123Як вам вдається не мати ворогів? Чи може є?06.10.2014 11:22
Роман ВірастюкЯк я вже казав - я ніколи не прощаю зради. Я не мщуся, але цих людей, які зрадили мене, чи інтереси держави - я назавжди викреслюю з кола свого спілкування. Я кажу їм "Добрий день", подаю їм руку, але ніяких справ з ними я в жодному разі мати не буду.
123Бажаю вам пермоги. Щиро))06.10.2014 11:23
Роман ВірастюкЩиро дякую! Я як спортсмен буду йти до фінішу не збавляючи оберти, але все в Божих руках. Єдине, що можу гарантувати - це те, що я буду грати за правилами чесної гри, які прописані в Олімпійській Хартії і є для мене взірцем.
ронне раз бачив вас із цигаркою. Відколи ви курите?06.10.2014 11:26
Роман ВірастюкВідколи пішов на роботу в обласну державну адміністрацію. Поки займався спортом не палив. Я звик, що в спорті мені давали "наганяю" за погані виступи чи недопрацювання, а в ОДА мені давали наганяю щодня просто так для тонусу, тому і почав палити.
КСЯка у Вас освіта за спеціальністю? Чи не вважаєте Ви, що у політиці не достатньо тільки нового обличчя, а потрібний досвід, компетентність, фаховість? Ви - Чемпіон Європи з метання ядра, може продовжуйте і далі...06.10.2014 11:30
Роман ВірастюкОсвіта вища, тренер-викладач з фізичної культури та спорту. 25 років активного життя в спорті, 20 з них - в збірній команді України. 5,5 років після спорту управлінського досвіду в головному управлінні молоді та спорту ОДА. Не раз з Міністерської трибуни ініціював поправки до існуючих Законів в нашій галузі та вносив пропозиції щодо нового закону про меценацтво. Вважаю, що у парламенті повинні бути представлені всі фахові напрямки.
drugДоброго дня) а мені подобається ваша такса. Чому обрали саме таку домашню тваринку?06.10.2014 11:31
Роман ВірастюкЦе маленький песик з великим серцем, але дуже небезпечний, бо може зализати на смерть....)))
drugЯку останню книгу прочиталИ706.10.2014 11:32
Роман Вірастюк"300 поезій" Ліни Костенко.
ХімікЮРозкажіть будь ласка про свою родину. Хто чим займається06.10.2014 11:36
Роман ВірастюкДружина: Ірина Вірастюк - власник салону-краси "Фея", майстер нігтьових технологій міжнародного класу, неодноразовий призер міжнародних конкурсів з акрилового дизайну нігтів. Старший син Роман - студент Тернопільського національного економічного університету, баскетболіст, член молодіжної національної збірної команди України з баскетболу. Молодший син Іван - учень 9-го класу ЗОШ № 4, починаючий художник і скульптор (в 10 років мав першу персональну виставку робіт)
ХімікЮНашо вам та політика?06.10.2014 11:37
Роман ВірастюкПолітика мені особисто не потрібна. Мені потрібні нові закони для держави та народу України, які дадуть нам змогу розвиватися в напрямку добробуту і злагоди.
ХімікЮВ яких шоу незабаром зможемо побачити п.Романа?06.10.2014 11:41
Роман ВірастюкВ шоу "Верховна Рада".)) Звичайно це жарт. А якщо на правду, то в напів-готовності є проект "Вболіваємо за здоров'я". У цьому медично-спортивному проекті я є співведучим з надзвичайно розумною і симпатичною жіночкою, яку звуть Наталія. Вона кандидат медичних наук, яка свою позицію ведучої відстоює з точки зору класичної медицини, а я з точки зору спортивної медицини. Вона розказує як лікувати і боротися з наслідками хворів, а я, рекомендуючи певний перелік вправ розповідаю як себе не допустити до тих чи інших захворювань.
ХімікЮВ чому заощаджуєте: гривні, євро, долари, єни?06.10.2014 11:44
Роман ВірастюкВсі доходи, що отримує наша родина - вистачає рівно на те щоб жити. Не бідувати, не "жирувати", а жити.
ХімікЮЗавтра Валоді Путлєру виповниться 62. Щось побажаєте імениннику?)))06.10.2014 11:49
Роман ВірастюкЯк людина, яка після 9 годинної операції на серце пробула ще 14 днів в комі - знаю і усвідомлюю, що завтра може просто не настати. Це не побажання - це життя.
тримобяких ви політичних поглядів?06.10.2014 11:51
Роман ВірастюкЗавжди був позапартійний, і є ним до сьогодні. Іду на вибори за підтримки політичної сили "Народний фронт", але заяву в партію не писав.
тримобякщо станете депутатом, то будете в фракції Нородного Фронту. це понятно. а голосувати будете по відмашці партійного чечетова? 06.10.2014 11:53
Роман ВірастюкЯкщо дасть Бог і я стану депутатом, як позапартійний, буду голосувати нівякому разі ні за чією "відмашкою", а так як підказує здоровий глузд і совість.
тримобколи вим були під наркозхом і в комі, що ви бачили, з ким спілкувалися, які спогади про ці дні?06.10.2014 11:55
Роман ВірастюкНажаль я нічого не пам'ятаю. Єдине, коли прийшов до тями надиктовував з чистого листа, практично зі стелі вірші і цілі віршовані поеми, які зараз відредагувати не вдається.
МіхонТо правда шо були пластуном. Якщо ні, то чи хотіли би ним стати? Як вам пластівці взагалі? 06.10.2014 11:56
Роман ВірастюкОсобисто я пластуном не був, але відвідував їхні табори та переконаний, що таке патріотичне виховання обов'язково потрібне.
тримобщо ви думаєте про юлі і юща?06.10.2014 11:57
Роман ВірастюкЯ про них намагаюся не думати, мені так легше жити. Я не суддя, нехай їх судить історія.
МіхонЯке у вас ставлення до партії "Свобода"? До центральної і до місцевої зокрема?06.10.2014 12:00
Роман ВірастюкЗ тими ідеями, з якими вони ідуть помижи люди я ріс в дитинстві з дідусевих слів. Та на жаль немає послідовності та зв'язку між їхніми гаслами та діями. Я щодня спілкуюся з різними людьми і думка про них неоднозначна, точніше сказати, що позиції, які були раніше, вони втратили. Люди хочуть не тільки гасел, люди хочуть конкретних дій і кінцевих результатів цих дій.
Міхоняк зачасто ваш брат приїздить у франківськ? ))))))))))))))06.10.2014 12:01
Роман ВірастюкПриїздить по мірі можливостей, але практично щодня ми спілкуємося по телефону. Користуючись нагодою скажу, що він буде з 9 по 15 жовтня тут вдома.
тримобя не про партійність вас питаю, а про політичні погляди ваші: хто ви - правий, лівий, консерватор, ліберал, солідарист, комуніст......................? 06.10.2014 12:03
Роман ВірастюкЯ ніхто з них - я той, хто любить Україну і все українське та не бажає щоб нам хтось вказував як нам жити, і на якій нам мові говорити. Мені байдуже якої людина національності, але живучи тут поважай ті традиції, ту культуру і ту гостинність, яка тебе оточує довкола.
дираЄ версія, що Росія не дасть провести вибори і до 26-го почне бомбити Київ. Ясно, що тут щось прогнозувати складно, що твориться в хворі голові путліра кожного ранку чи ночі, але ваша думка - чи це можливо?06.10.2014 12:07
Роман ВірастюкВважаю, що до цього не дійде. Мабуть ми дали їм зрозуміти, що люди в Україні єдині у всіх куточках країни за вийнятком тих, хто зі зброєю в руках прислужує російському престолу і терористам. Це все робиться для залякування та створення напруги.
дираКоли почнеться війна світова?06.10.2014 12:10
Роман ВірастюкНе озвучуйте негатив, бо думки мають здатність матеріалізуватися. Про це не треба взагалі говорити.

Кількість переглядів - 4404

Коментарі (1)
Любко Чикаго | 06.10.2014 12:34Привіт з гамерики, прошу пана чи вважаєте ви Руслана Коцаба
зрадн'ком ?.Когр підтримуєте на виборах? Що доброго ви зробили для
Станіслава .Ви спортцмен чи політик?

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ