Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Назаром Павлівим

Українським стронґменом, багаторазовим рекордсменом України

АН "Фіртка" завершила чат із багаторазовим рекордсменом України, стронґменом Назаром Павлівим.Чат

дмбВи в армії служили..? чи ви "домашній" силач )11.06.2014 16:06
Назар ПавлівЯ не служив. Я (в той час)здобував вищу освіту. Навчався на денній формі в Прикарпатському національному університеті на економічному факультеті (спеціальність "Фінанси і кредит".
КоляЧому вкакалася ваша "Свобода"? Чи не тому, що люди очікували від неї нарешті ДІЙ, а не лише гнівних виступів на мітингах, а дій якраз і не було. Батальйон Ляшка - є, батальйони Коломойського - є, а батальйону Свободи - нема... Одне суцільне - бла-бла-бла... Які були "херої" Михальчишин, Марцинків, Тягнибок, Сич і решта, коли не було війни... І що?11.06.2014 16:15
Назар ПавлівНезрозумів чим саме незадовольнила вас "Свобода". Але як на мене, то саме партія "Свобода" чинила різні найбільш активні дії під час Майдану. Через це "Свобода" і досить постраждала. За всю революцію втратила багато своїх членів. Одним із загиблих є свободівець із Прикарпаття Сергій Дідич - голова Городенківської районної організації "Свобода". Загинув 18 лютого біля Парламенту. Члени "Свободи" не пасли задніх, а були серед тих, хто на передовій - тобто ДІЯЛИ, а не лише виступали на мітингах. А щодо політиків, яких Ви перечислили, я думаю, що вони не поміняли своїх політичних поглядів, які мали і до війни.
КоляЯк ви поясните, що Тягнибок наьрав менший відсоток на президентських виборах ніж Рабінович?))))11.06.2014 16:17
Назар ПавлівЯ думаю, що Тягнибок краще знає чого він набрав менше в цих виборах. Але для себе зробить певні висновки і врахує їх на майбутнє.
дмбЧи не виникала у Вас думка полишити старий, вичерпавший себе політичний проект "свобода", та перейти в більш успішний ?11.06.2014 16:17
Назар ПавлівЯ віддавна підтримував "Свободу" чисто з ідейних міркувань.
дмбУ чому для вас прикол "тягати залізо та інші важкості" ?11.06.2014 16:20
Назар ПавлівПерш за все цікаво для себе, взнати свої можливості. Щоб щось таке змогти - потрібно тренуватись дуже багато років, - що я і робив! Тому тепер дозволяю собі "позмагатись" з різними великотонажними транспортними засобами.
дмбЯкі, як на Вашу думку, шляхи виходу України із ситуації яка склалася на сході ?11.06.2014 16:25
Назар ПавлівПерше - строго посилити охорону кордону з Росією, або й закрити узагалі, адже через нього щодня (і з кожним днем все більше) на територію України потрапляють різні терористи підтримувані і фінансовані Росією та ще й з різною новітньою зброєю. А тих терористів, які уже встигли укріпитись на Сході і продовжують стріляти по наших солдатах (ховаючись за мирне населення) потрібно прогнати.
дмбЯку останню книгу Ви прочитали, та якій Ваш улюблений автор ?11.06.2014 16:29
Назар ПавлівІз художньої літератури - то це був твір "Сад Гетсиманський" Івана Багряного. Цей твір колись був у шкільній програмі, потім його забрали, але мені всеодно було цікаво ознайомитись і з ним. Якогось одного улюбленого автора немає. Я також цікавлюсь і читаю різну історичну та документальну літературу.
дмбЯк, Ви відноситесь до "ботанів", та інших маргиналів, які не люблять спорт та "прожигають" життя в клубах ?11.06.2014 16:37
Назар ПавлівКожна людина володар свого тіла і вона сама обирає чим їй займатись: чи надати перевагу спорту і бути сильною і здоровою; чи надати перевагу нічним клубам, алкоголю, сигаретам - і піти у небуття. Хоча завжди, коли мені випадала можливість спілкуватись з курцями, я намагався їх переконати у перевагах спорту, і наприклад, якщо замість пачки сигарет купити (за таку саму ціну) пачку вітамінів, то для організму це буде набагато корисніше.
дмбДля Вас зебра, це білий кінь в чорну смужку - чи, чорний кінь в білу..? )11.06.2014 16:38
Назар Павлівце просто тварина:-)
АдамЧому Ви не їдете на схід боротись з терористами ? 11.06.2014 16:47
Назар ПавлівНа мою думку, на схід, для боротьби з терористами потрібно їхати не будь-кому, а саме військовим спеціалістам, людям які мають військовий досвід і практику. Людям, які розуміються на різній зброї і уміють нею користуватися. Людям, які є професіоналами у своїй справі. Я надіюся що в наших Збройних Силах України є достатня кількість професіоналів, щоб перемогти терористів.
АдамСкільки Вам заплатила ВО "Свобода" за піар ?11.06.2014 16:48
Назар Павлів...(повторюсь) Я віддавна підтримував "Свободу" чисто з ідейних міркувань.
sportНа посаду начальника управління спорту ОДА Ви підтримали кандидатуру Микитюка Ростислава, Чому не Карабіна?11.06.2014 17:28
Назар Павлівза чотири роки керівництва Карабіна, я як спортсмен не отримав жодної гривні допомоги від управління спорту. В свій час коли я звернувся до них і попросив "пару гривень" допомоги, вони відповіли мені, що не збираються допомагати, тому що "Богатирські ігри" - це вид спорту, який (НА ЇХНЮ ДУМКУ!) "...не визнаний в Україні, не пріоритетний в нашій області і не популярний серед молоді..." Після такого листа-відповіді я зрозумів що керівництво ще й некомпетентне які види спорту популярні. Тому надіюсь що новий керівник буде цікавитися у тренерів і спортсменів які у них проблеми, і не просто цікавитися, а й допомагати,... і допомагати не лишень "обраним", а усім видам спорту. Надіюсь що Микитюк Ростислав буде саме таким керівником.
sportСкільки Вам платять за ваші силові рекорди?11.06.2014 17:33
Назар ПавлівНаприклад, профільне управління спорту, абсолютно нічого жодного разу неплатило.
слонВи керували загонами Самооборони на Івано-Франківську. Чому покинули керівництво?11.06.2014 17:52
Назар ПавлівЯ очолював "САМООБОРОНУ Івано-Франківська" із дня захоплення громадою міста нашого білого дому, аж до 16 лютого, коли за наказом з Києва, адмінбудівлю було передано силовикам. В завдання "Самооборони" входило охорона території будівлі по периметру зведених барикад, але після звільнення білого дому (16 лютого) ми перестали викликати людей на чергування, - уже не було потреби. Але як Ви пам'ятаєте, затишшя не було довгим, і уже 18 лютого відбулись криваві події у Києві біля Парламенту. Тоді я вирішив, що доречнішим на даний момент буде підтримати і допомогти київському Майдану. Я поїхав на Київ. Повернувшись із Києва, уже не став долучатись до керівництва, а побажав успіху хлопцям, які за час моєї відсутності обрали собі старшого.
слондля чого самооборонівці і від кого сьогодні охороняють зелений намет біля ОДА? 11.06.2014 18:04
Назар Павлівцей намет ще стоїть перед білим домом швидше для того, щоб нові керівники області, бачили його зі своїх вікон, і памя'тали, що народ зневажати і дурити неможна. Бо народ знову збереться і прожене їх, так як прогнав їх попередників.
слончому ви підтримували саме Василя Поповича на виборах 25 травня до Верховної ради? Як прокоментуєте його поразку?11.06.2014 18:18
Назар Павлівв часи революції, Василь Попович очолював "Штаб національного спротиву". У важкі часи він сміливо брав на себе відповідальність, проявив себе як добрий організатор, небоявся режиму, а відверто говорив про його недоліки. Тому на мою думку, був достойним і надалі представляти Івано-Франківщину у Верховній Раді України. Те що Василь Попович непройшов до Верховної Ради - це не поразка, це своєрідний досвід у політиці, який допоможе йому у майбутньому.
freedomНазаре, маю швидше пораду а не запитання. Ви знаний спортсмен, тому не компрометуйте себе підтримуючи певних політиків чи політичні сили. Вони дескредитують себе перед громадою, а це відібється і на Вас. Займайтесь своєю справою. Чекаєм нових рекордів. 11.06.2014 18:20
Назар Павлівдякую за пораду, але я завжди стараюсь висловлювати також і свою думку.
Проців ОлегСкажіть будь-ласка як набрати вагу? Мені 19 років, важу 73кг.11.06.2014 18:27
Назар Павлівпо-перше, потрібно вивести глисти:-) А раціон харчування повинен містити обовязково: м'ясо, рибу, молочне (сир, сметана, молоко, кефір...), яйця (і перепелині також), мед, горіхи, фрукти, овочі (капуста, морква...), каші (вівсяна, гречана...), рис... І обовязково займатись спортом і відвідувати тренажерний зал. Тільки у поєднанні: фізичних тренувань, повноцінного харчування і здорового сну (не менше 9 год) ви досягнете поставлених цілей.
diaзнаю про вашу Самооборону (з різних сторін, були і недоліки...), нераз чула про вашу позицію щодо Майдану. Скажіть яку позицію підтримував ваш побратим Вірастюк? а то за весь час революції ніразу нечула його. 11.06.2014 18:31
Назар Павлівнаскільки я пам'ятаю, то Роман Вірастюк мав виступ на нашому революційному Вічевому Майдані, а Василь Вірастюк також завжди був патріотом України!!!
avtoНазар, яким моделям автомобілів Ви надаєте перевагу?11.06.2014 18:34
Назар Павлівбудь-яким моделям... бо у мене немає ніякого
avtoякою методикою на тренуванні потрібно тренуватися, щоб змогти потягнути якусь вантажівку?11.06.2014 18:40
Назар Павлівщоб змогти потягнути щось важке, повинні бути дуже укріплені сухожилля, зв'язки і м'язи. Щоб укріпити їх, для цього потрібні роки тренувань. Також у щоденних тренуваннях повинні бути різні вправи з важкою штангою.
стероїдпризнайся чесно, чи можна у спорті досягнути високих результатів без стероїдів? Адже людина неможе своїми силами тягати всякі речі які важать тонни.11.06.2014 18:42
Назар ПавлівЯкщо багато тренуватися - то можна досягнути високих результатів і без стероїдів!!!
Митяде ви тренуєтеся? Чи можна до вас ходити на тренування?11.06.2014 18:44
Назар Павлівя майже 15 років тренувався у манежі коледжу фізичного виховання (вул.Мазепи).
Митяде ви працюєте?11.06.2014 18:46
Назар Павлівпрацюю ведучим програми "Спортивна Галичина" на обласному телебаченні "Галичина", а також тренером у тренажерному залі "SPORTTOWN", тому хто має бажання може приходити на тренування.
МитяКоли Івано-Франківськ побачить наступний ваш рекорд?11.06.2014 18:48
Назар Павлівможливо цього літа...
НіколяЩо потрібно зробити, щоб на уроках фізкультури не вмерали діти?11.06.2014 18:54
Назар Павлівусі теперішні діти мають комп'ютери і за ними проводять багато часу, через це мало рухаються. І тому коли на уроці фізкультури потрібно трохи пробігтися, їхня серцево-судинна система, яка привикла до спокою - невитримує навантаження. Тому нівякому разі не зменшувати кількість годин фізкультури у школі, і крім того залучати дітей до занять фізичною культурою і спортом з самого раннього дитинства.
КотигорошкоЧи багато їсть такий великий хлопець?Стільки треба заплатити директору книги рекордів області, щоб хоч спробувати встановити рекорд!І до яких рекордів готуєшся?11.06.2014 19:04
Назар Павлівпоняття їди відносне. Я важу 130кг, тому їм напевно трошки більше за того хто важить 80кг. Такої посади, як "директор книги рекордів області" немає:-) Цього року я планував встановлювати рекорд у Криму (хотів спробувати потягнути якийсь важкий корабель). Але так як з Кримом сталась така прикрість, то напевно буду пробувати якісь інші варіанти.

Кількість переглядів - 7211

Коментарі (5)
спортсмени | 26.06.2014 23:47а нам внушали що в управлінні спорту нема грошей бо їх усі Павліву
за його рекорди виплатили
бют | 23.06.2014 13:09він підтримує "Свободу" , хоча і за нею є грішки, але для чого про
це так багато говорити? Павлів ніколи не підтримував "партію
РЕгіонів" на відміну від начальника Карабіна
СПОРТ | 15.06.2014 17:24НУ МИ УЖЕ ПОДИВИМОСЯ ЯК РОЗВИНЕ СПОРТ ВАШ МИКИТЮК Назар Павлів | 12.06.2014 23:01Юрій, я уже давав коментарі на запитання про схуднення. Читай тут -
http://firtka.if.ua/?action=show&id=46098
Юрій | 11.06.2014 17:06Назаре можливо недоречне зараз питання... Але як схуднути коли немає
можливості слідкувати за харчуванням із-за того що багато працюю, а
живіт пивний є?

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги