Чат з гостем "Фіртки"

Чат-люстрація з Олександром Шевченком

депутатом Івано-Франківської обласної ради, директором ТК "Буковель"

Агенція новин "Фіртка" ЗАВЕРШИЛА чат-люстрацію з депутатом Івано-Франківської обласної ради, директором ТК "Буковель" Олександром Шевченком. СЧат

555А чому саме "чат-люстрація"?)))25.04.2014 11:29
Олександр ШевченкоВітання всім читачам "Фіртки"! Щодо того - чому саме "чат-люстрація". Звичайно не йдеться про ту юридичну люстрацію колишніх та діючих КГБістів, керівників КПРС, чиновників, суддів, серед яких багато корупціонерів, казнокрадів, та й просто хамів. Я попросив "Фіртку" так назвати цей чат, щоб запросити читачів задавати свої найгостріші запитання, на які, я дам чесні і відветрі відповіді.
КоляДе ви були під час Майдану?25.04.2014 11:37
Олександр ШевченкоЄ таке поняття «лепти». Переконаний, якщо б я особисто кидав коктейлі Молотова, то це була б набагато менша лепта, ніж те, що дійсно було зроблено. Дуже багато було в нас проектів, зовні непомітних, по розхитуванню тієї злочинної системи… Були і більш прості наші кроки по допомозі Майдану. Наприклад, завдячуючи «Буковелю» в людей були гірськолижні шоломи, які захищали людей від дубинок беркуту, також захисне обладнання. Ми відправили шоломи, засоби захисту . Я вважаю, що основна наша лепта – у фінансуванні і знищенні тодішньої монолітності Партії регіонів. Треба відійти від стереотипу, що якщо ти кинув камінь чи бруківку у ворога, то ти щось робив, а якщо не кинув, то нічого не робив. Я на своїй сторінці в Фейсбуці надав сторінку з Довідки оперативної справи щодо мене, яку складали силові структури під час Майдану. Десь в грудні, якщо пам’ятаєте, була оприлюднена інструкція тодішньої Ради Національної безпеки та оборони, якою керували Клюєв, Портнов і інші, щодо складання довідок на підприємців, які допомагають Майдану? Очевидно, що це якраз і було на виконання тієї вказівки влади зроблено місцевими силовиками… Там все чітко розписано – як саме я і наші структури допомагали Майдану. Зауважте, це не я про себе говорю, а якраз представники тієї влади класифікували мене як свого «небезпечного ворога».
NadinhasyukЧому у Вас є таке непереборне бажання бути народним депутатом? Адже Ви є цілковито успішною людиною, Ваш проект Буковель впізнаваний в цілій Україні. Реально, я не бачу чогось такого, що Ви би не могли зробити, будучи просто Шевченком, чи депутатом обласної ради. Що може Вам дати мандат народного обранця?25.04.2014 11:52
Олександр ШевченкоЗнаєте, якщо підходити до питання з мотивів егоїстичних, то таке питання доречне. Я дещо зробив в своєму житті, чогось досяг. Я людина забезпечена і переді мною не стоїть питання через депутатство щось отримати власне для себе. Я просто пропоную людям свої послуги як їхнього посла в Парламенті, як людину, яка буде лобіювати інтереси краю та івано-франківців. Загалом, в мене та в нашої фінансової групи є і власні ресурси, і зв’язки в світі інвесторів, і багато напрацювань в плані законопроектів і комплексних програм інвестиційного розвитку територій, які принесуть користь як Україні вцілому, так і додадуть інвестиційної привабливості Івано-Франківщині та «столиці Карпат» - Івано-Франківську. І я впевнений, що ці напрацювання допоможуть мені, як майбутньому депутату Верховної Ради, у залученні інвестицій на Прикарпаття та в отриманні додаткового фінансування не лише міста Івано-Франківськ, а й для усього нашого краю. Напевно, досягнувши чогось в підприємництві в людей з'являється бажання "віддавати"... Десь так. Намагався бути щирим)))
КоляЧи хотіли би ви бути мером Івано-Франківська?25.04.2014 11:53
Олександр ШевченкоНе думав поки шо про це)
LMЧому бізнесмену треба йти в політику? Типу грошей досить, тепер хочца влади?25.04.2014 11:57
Олександр ШевченкоВідповів вище на це питання. Хочеться віддавати, допомагати.
555Чи є у вас розуміння чому в Івано-Франківську все так погано? Просто розвал всього і вся... Що з цим робити?25.04.2014 12:02
Олександр ШевченкоДавайте згадаємо, що сьогоднішній наш міський голова практично 8 років знаходиться у владі. Кілька років працює монопольна більшість однієї партії в міськраді. Ви особисто бачите якісь системні покращення за цей час? Якась галузь реформована? Дороги, культура, інфраструктура, інвестиції? В нас все робиться в режимі «ямкового ремонту», причому неякісного, – там прорвало, туди біжимо, там потекло – там латаємо… Повний хаос і безсистемність. І такий стиль роботи є домінуючим – вишиванку «на всі груди» і в телевізор, чи стрічки перерізати!… Всюди практично так є в Україні, хоча є і виключення – Вінниця, де при владі людина-патріот. У Львові, хоча там легше, бо там була ціла державна програма під Євро, але є стратегія, є план, є політична воля керівництва, є планування, стратегія... Що "з цим робити" в Івано-Франківську? Найперше - людям робити висновки...
andr243Яке місце України в сучасній Європі ? Потрібно вступати в ЄС і НАТО чи далі бути ні там ні тут ?25.04.2014 12:11
Олександр ШевченкоОднозначно - ми повинні рухатися в Європу. НАТО - це гарантія нашої безпеки. Євросоюз - це, найперше, правила, стандарти. А потім вже все інше - гроші, ресурси, плани, проекти. От чому Янукович і компанія звернули з руху в Європу? Тому що Європа - це цінності, прозорість, законність, відкритість. І саме цього, найбільше боялися ці "таргани" з "сім'ї". Треба і згадати, що історично, ментально ми європейці. Щоправда, довгий період ми були в окупації орди, яка століттями нищила нашу мову, культуру, крала нашу історію, морила голодоморами, таборами. Тому альтернативи Європі в нас немає.
КорнилоЯке ваше ставлення до О. Сича? Чи слідкували за його діяльністю у ВР? Що можете про це сказати?25.04.2014 12:16
Олександр ШевченкоЯ вважаю, що Олександр Сич повинен відіграти свою роль на новій посаді - гуманітарного віце-прем'єра. Розгрібати там після "ери Табачника" є що. В цій його діяльності я готовий надавати йому найширшу підтримку. Щодо його діяльності як депутата-мажоритарника від Івано-Франківська, вважаю його роботу недостатньою. Хоча розумію, що минула влада загалом вороже ставилася до нашого патріотичного краю.
555Не сподівівся від Коломойського, що він такий! А ви?25.04.2014 12:20
Олександр ШевченкоПатріотизм є різний. Є показний, для телебачення. А є глибокий, внутрішній. Не заради піару. «По ділах їх пізнаєте їх»… Чи є в когось сумніви в патріотизмі Коломойського? Не всі зрозуміють, - в його позиції дати такі оцінки Путіну, кремлівській банді, як він це зробив – це, як кажуть, вартує… А подивіться на Дніпропетровщину – танки там «на ходу», літаки заправлені. Коломойський забезпечив паливом військову техніку в 11 областях Сходу. Інше, - батальйон «Дніпро» формується, сепаратистів на Дніпропетровщині – і духу немає…. «По ділах їх пізнаєте їх»…
КоляЩо ви думаєте про Анушкевичуса? Кого ви вважаєте своїми головними конкурентами на виборах?25.04.2014 12:33
Олександр ШевченкоЯ вважаю, що Анушкевичуса обирала громада. І громада повинна давати йому оцінку. Але згадуючи попередні вибори до Верховної Ради, коли Анушкевичус зняв свою кандидатуру, щоб виконати всі взяті на себе зобов'язання, як голова міста. Виконав він їх чи ні - вирішувати мешканцям Івано-Франківська. В мене складається враження, що мер домовився з більшістю в міській раді, для того щоб "втекти" у Верховну Раду від відповідальності і надати "Свободі" абсолютну владу в місті. Хто мої конкуренти, і чи є вони в мене - нехай вирішують люди. Моє завдання - показати хто такий Шевченко, мої можливості, цінності та реально реалізовані проекти, які суттєво змінили життя цілих регіонів на краще.
кіт з гантелеюЯку суму податків сплачує ТК "Буковель" до обласного бюджету за місяць та рік (в цифрах).25.04.2014 12:35
Олександр ШевченкоНе буду розділяти - загалом близько 35 мільйонів в рік. Слід зауважити, що в Буковелі працює близько чотирьох тисяч працівників, а ціла Яремчанщина не "виживає", як франківчани, а живе заможно.
andr243Які галузі економіки повинні бути пріорітетними для нашої області крім туризму ?25.04.2014 12:41
Олександр ШевченкоГлибока деревообробка, щоб не продавати сировину, інноваційні технології в сільському господарстві. Інші галузі, які не будуть шкодити навколишньому середовищу та будуть провідниками еконмічної безпеки області. Чи не найголовнішим пріорітетом для молоді повинна стати галузь ІТ-технологій. Безумовно, повинна бути створена система будівництва доріг, щоб не залучати сторонніх виконавців, але однозначно, на базі жорсткої конкуренції серед приватних фірм, які будуть фінансово відповідати за виконані роботи. Пора відійти від системи, що держава є і замовником, і виконавцем, і контролером робіт.
степанЧому в Україну не йдуть великі гроші?Вітчизняні олігархи бояться конкуренції з іноземним капіталом і підживлюють корупцію і тіньову економіку?25.04.2014 12:49
Олександр ШевченкоВ Україну гроші не йдуть не тільки із закордону, але й від внутрішніх українських інвесторів. А не йдуть вони тому, що відсутня система гарантування безпеки інвестицій. На своєму досвіді я неодноразово відчував, що для попередньої влади хороший інвестор - це той, хто щось створив і якого потім можна вигнати із створеного підприємства, залишившись "дерибанити" те, що створено іншими. Гроші люблять спокій та законність. Попередній політикум створив негативний імідж заможним людям, які і є потенціними інвесторами. Допоки ми не змінимо свою свідомість і заможних людей будемо безпідставно називати крадіями, і намагатися в них все відібрати, як через корупційні чиновницькі інструменти, так і на побутовому рівні, розвиток в Україні буде примарним.
andr243Яку об"єднуючу ідею Ви можете запропонувати для всієї України ?25.04.2014 12:52
Олександр ШевченкоКонституція - це Десять Божих Заповідей. Усвідомлення того, що всі люди мають право на власну думку, політичні погляди, повагу. Унеможливити в суспільстві поділ людей за релігійними та фінансовими принципами. Є просто люди і "нелюди". З першими треба працювати, других - перевиховувати або "знищувати".
andr243Яку форму державного устрою України Ви б підтримали ? Чому ?25.04.2014 12:54
Олександр ШевченкоПарламентсько-президентську. Не може бути монополії влади. Має бути система противаг. Проста система відкликання з своїх посад чиновників будь-якого рівня.
andr243Що найбільше заважає розвитку бізнесу в нашій області ? В яких зарубіжних країнах ви були ? Що б хотіли запровадити у нас використовуючи їх досвід ?25.04.2014 13:00
Олександр ШевченкоНайбільше заважають бізнесу випадкові політики, які в різний час прийшли у владу під різноманітними прапорами політичних партій. Цілковита корупція, яку допустили названі політики, які за хабарі не хотіли бачити системних порушень. Важливо розуміти, що треба обирати в політикум тих людей, які створять передумови залученню інвестицій. "Прапорові" політики неспроможні переконати фінансові структури, так як жодного розуміння розвитку та функціонування будь-чого вони не мають.
війЧому взявши стадіон "РУХ" та наобіцявши "золоті гори", потім кинули його напризволяще ! Але правду, бо всім і так відомо !25.04.2014 13:06
Олександр ШевченкоІсторія співпраці з ФК «Прикарпаття» почалась ще в 2010 році, коли ми, на прохання влади почали фінансово допомагати клубу. В 2011, коли ситуація в клубі стала критичною, мер міста звернувся до нас з пропозицією стати співвласниками клубу та розвивати його. Ми погодилися. Міська влада запропонувала ТК «Буковель» 61% в новоствореному підприємстві, а 39% - це була часта громади міста Івано-Франківська в особі міської ради. Дуже правильний нібито підхід до партнерства влади, вболівальників та бізнесу – можна навіть сказати «європейський» підхід. Але проголошені гасла, нажаль, залишилися лише гаслами. Ми, ТК «Буковель», повинні були інвестувати кошти в розвиток клубу та добудову стадіону, міська рада мала передати у спільну власність сам стадіон та земельну ділянку під стадіоном. Зауважу, - передати землю та стадіон не у власність «Буковеля», а саме новоствореному підприємству, фактично за участю вболівальницької громади міста Івано-Франківська! В нас було комплексне бачення розвитку цього проекту, ми готові були інвестувати сотні мільйонів гривень та ставили стратегічне завдання щодо виходу за кілька років до вищої ліги Чемпіонату України з футболу. Але потім почалися проблеми. Вже після створення спільного підприємства виявилось, що земельна ділянка, на якій розташований стадіон, була передана міській раді з порушеннями ще в 1994р. Управління земельних ресурсів області відмовило спільному з громадою підприємству у наданні акту власності на землю, а міська рада відмовилась вирішити це питання. Тобто міська влада не виконала своїх зобов’язань. І тоді взагалі склалося враженння, що влада і не збиралася їх виконувати. Тоді ж, Професійною Футбольною Лігою футбольному клубу «Прикарпаття» був виставлений борг у 20 мільйонів гривень, які попередні керівники клубу (а попереднім власником клубу була міська рада) накопичили за роки свого правління. Ми, як новий власник, згідно умов договору не брали на себе зобов’язання з погашення попередніх боргів. Тому, у погашенні цього боргу нами було відмовлено. Незважаючи на поточне фінансування, влітку 2012, згідно рішення ПФЛ, ФК «Прикарпаття» втратило статус професійного. Але ми були й надалі готові продовжувати фінансувати цей проект, проте мер та міська рада вже виступили з вимогою повернути стадіон у власність міста, мотивуючи це «багатьма зацікавленими інвесторами». Не зважаючи на те, що за весь час ми інвестували близько 10 мільйонів гривень, ми погодились віддати стадіон «Рух» назад у власність громади. Як бачимо, розмови про «зацікавлених інвесторів» виявились черговою брехнею. Стадіон і далі розвалюється, професійний футбол відсутній, а мер і далі шукає «інвесторів». Але який інвестор погодиться працювати з владою, яка не виконує своїх зобов’язань?
123Чому в Івано-Франківську все так погано, завал по всіх напрямках і галузях? Хто винен? І що робити?25.04.2014 13:10
Олександр ШевченкоНа подібне запитання є відповідь вище. Все залежить від того, кого обирають громадяни депутатами міськради, міським головою, депутатами Верховної Ради. Як кажуть народ отримує таку владу, яку сам обрав і на яку заслуговує.
Кирило Кожумяха1) Чому ви ані словом ані ділом не підтримали Майдан? Коли в Києві вбивали по кілька десятків людей в день, - ви на Буковелі проводили фестиваль... 2)У мене багато знайомих працює на Буковелі, вони оформлені на мінімальну заробітню плату, решту суми отримують у конверті, є такі які взагалі офіційно не оформлені. Таким чином ви частково уникаєте сплати податків.Звичайно так роблять багато підприємств, є такі які взагалі нічого офіційно не платять, але керівник підприємства, який претендує бути народним депутатом, повинен показувати приклад, в тому числі і по сплаті податків. 3)Дякуємо що нарешті побудували очисні споруди на Буковелі, бо річка вже страшно брудна, було би добре щоб там очишчались відходи із цілого села, з усіх готелів. Для цього просимо вас створити для них якісь пільгові умови і не дерти втридорого. ДЯКУЮ.25.04.2014 13:20
Олександр Шевченко1) На це відповів вище. 2) Мені про це, нічого не відомо. Такі твердження не мають нічого спільного з реальністю. Це міфи, які означають, що передвиборча кампанія розпочалася) Але добре, що ви визнаєте, що багато франівчан таки працюють саме не в Франківську, а в Буковелі))) 3) По-перше, ми збудували не "нарешті", а збудували нові споруди, які замінили попередні. Я вже неодноразово заявляв, що як попередні споруди, так і новітні, абсолютно справляються з очисткою стічних вод. Необхідність побудови нових, пов'язана зі стрімким розвитком Буковеля. Що стосується вартості підключення, то вона одна для всіх. На створення мереж було витрачено сотні мільйонів гривень. Якщо взяти вартість під'єднання до мереж, то вона складає невеликий відсоток від загальної вартості будівництва об'єктів рекреації в селі Поляниця. Буковель готовий, про що я неодноразово заявляв, провести екскурсію для тих, хто ще не впевнений, або кому був нав'язаний міф нашими недоброзичливцями, стосовно нашого начебто безвідповідального ставлення до екології.
Иван ПетренкоДоброго дня. Як Ви ставитесь до молодих лідерів Кицюка та Сербин? Чи повинна молодь іти у владу? Подейкудують що Наталія Сербин ваш проект? Підтвердіть або спростуйте чутки25.04.2014 13:25
Олександр ШевченкоЯ до молоді ставлюся надзвичайно позитивно, як до майбутньої рушійної сили змін. Вони мають великі перспективи, якщо будуть об'єднуватися з перспективними політиками та бізнесменами. Що стосується хто чий проект, то переконаний, що ці молоді люди і самі спроможні були б створити власний проект, але той що є, нажаль, не буде довготривалим, тому що в них не має чіткого плану дій на майбутнє. А той план, який в них є, нав'язується "бувшими у вжитку" політиками.
Аліса 2Добрий день! Буду голосувати за вас. Скажіть, чи будуть безкоштовні поїздки в Буковель для студентів і пенсіонерів в квітні-травні і де можна записатись? Дякую!25.04.2014 13:34
Олександр ШевченкоХочу перепросити в мешканців Івано-Франківська, що для них в квітні-травні не буде жодних соціальних проектів. Тому що, ми хочемо зконцентруватися на оздоровленні постраждалих на Майдані та допомозі біженцям з Криму і Сходу. З червня проекти будуть продовжені і для франківчан. Де записатись? Пенсіонери: 095-552-64-26, діти: 050-372-75-40.
Аліса 2Ким зайняте ваше серце сьогодні?25.04.2014 13:35
Олександр ШевченкоДружина, діти, Україна.
Аліса 2Чи правда, що проект Буковелю допомогла розробити викладачка з прикарпатського Наталія Юрівна Гречаник?25.04.2014 13:36
Олександр ШевченкоБагато людей долучались до проекту, до розбудови Буковелю. Кожен вносив посильну лепту. Дякую всім!
КриваОлександре, у буковельських ресторанах вже звучить українська музика? Чи повинні неполітики займати політичні пости? Чи правда, що фірми, у яких ви колись займали керівні посади не віддали багатьом прикарпатцям гроші, зокрема за здане молоко?25.04.2014 13:43
Олександр Шевченко1) В українських ресторанах звучить українська музика, в італійських - італійська, а на витягах - різноманітна. Ми - міжнародний курорт, але українським пісням, українській автентиці ми надаємо суттєвого пріорітету. 2) А хто такі "політики"? І чому має бути дискримінована та чи інша людина, особливо якщо вона успішна, порядна, фахова, патріотична? На мою думку, політик - це вища міра служіння суспільству. Людина-політик повинна присвятити життя служінню іншим. Тепер замисліться про існуючих політиків. 3) Інформація щодо боргів "фірм", а я керував перед Буковелем тільки однією фірмою, - є брехнею.
КриваНа виборах народних депутатів у 2012 році Вас підтримував підприємець і громадський діяч Роман Островський. А на цих виборах підтримує?25.04.2014 13:44
Олександр ШевченкоДякую всім, хто мене підтримував і підтримує)) Зараз зареєстровано багато кандидатів - є кому і кого підтримувати)
YuriДоброго дня! Олександре Леонідовичу, коли плануєте побудувати колію до Буковеля (це у рази б покращило комфорт трансферу до курорту), чим будете завойовувати літнього туриста (а потенціал величезний), чи буде найближчим часом Буковель розширюватися, і найголовніше для нас івано-франківців, чи готові ви, ставши народним депутатом, лобіювати інтереси Івано-Франківська "24 години на добу"? Дякую за відповідь. 25.04.2014 13:50
Олександр Шевченко1) Колія до Буковеля. Цим проектом я займаюся вже сім років. Сподіваюсь, що з новими політиками це таки вдасться реалізувати. Особисто прем'єр Азаров блокував цей проект так як ні він, ні "сім'я" не мала і не могла мати до власності Буковеля ніякого стосунку. 2) Літнього туриста ми швидкими темпами завойовуємо. Щороку суттєво збільшується кількість літніх туристів. Переконаний, що наш досвід по оздоровленню дітей стане хорошим стимулом для київської влади, щоб разом створити "Прикрпатський Артек". Також збудовані нові озера, які багатьом людям замінять море. Ласкаво просимо! 3) Що стосується лобіювання інтересів франківчан та мешканців області, то я це роблю і зараз, в міру своїх можливостей. Тому і намагаюся заслужити довіру франківчан, щоб уже з трибуни Верховної Ради франківчани були почуті.
Nika"що з тими з них, які не озброєні, треба проводити роз’яснювальну роботу. Більшість людей стали «сепаратистами» через кремлівську інформаційну пропаганду та пропаганду їх агентури на місцях. Потрібно доступно роз’яснювати людям, наприклад, те, що «федеральна Донецька республіка» - потенційний банкрот." Пане Олександре, Ваші думки цілком підтримую. Але не здається Вам, що політична верхівка країни, як і кандидти в Президенти або бояться їхати на схід, або ж їм вигідний розкол держави для піарходів, зменшення електрорату на свою користь. Ви готові їхати в Донецьк і це пояснювати людям?25.04.2014 13:53
Олександр ШевченкоНе можу аналізувати дії когось, проте готовий їхати будь-куди, якщо в мені буде потреба. Але війну з сепаратистами ми вже давно почали. Подекуди тими методами, які не хотів би афішувати.
NikaЮрій Романюк закликає Дондас почути Галичину. На Вашу думку, а може навпаки, Київ, в даний час, має почути Донбас і знайти компроміс. Бо складається враження, що схід для нинішньої центральної влади, як відсталий регіод, на який не звертають уваги. Але ж там теж живуть люди. 25.04.2014 13:54
Олександр ШевченкоВсі громадяни України повинні чути однин одного.
kovalztЯкі сфери є найбільш пивабливими для того, щоб розпочати свій бізнес на Прикарпатті?25.04.2014 13:56
Олександр ШевченкоТі сфери бізнесу, які вам подобаються. Заради яких ви готові витрачати свій потенціал та час. І які ви готові довести до кінця.
gazdamakarХристос Воскрес! Впершу чергу хочу подякувати Вам та нагадати всім за встановленений підйомник для сімї інвалідів в Богородчанах, щоразу коли піднімаємося згадуємо і молимося за вас. На тих виборах наша ГО "СЛІД" - сімї людей з інвалідністю та дітьми - підписала з вами як кандидатом до ВР, меморандум про співпрацю, і на зустрічі в готелі "НАДІЯ", Ви пообітцяли допомогти вирішити житлове питання 4 людям з інвалідністю. На якій стадії вирішення дане питання, чи можуть наші люди сподіватися, що ви дотримаєте слова? Дякую!25.04.2014 13:58
Олександр ШевченкоВоістину Воскрес! Дякую за питання. Я завжди дотримуюся слова. Щодо людей з інвалідністю, то їх питання на кінцевій фазі вирішення. Влітку всі заїдуть в свої помешкання. Період будівництва є тривалим.
Олег Бирчакдоброго дня Олександр Леонідович,підтримую та бажаю Вам перемоги у виборах до верховної ради,запитання наступне скільки часу потрібно щоб навести порядок у Івано-Франківську?25.04.2014 14:04
Олександр ШевченкоЗа два роки можна навести лад, якщо депутат Верховної Ради від міста Івано-Франківська, міський голова та депутати міської ради будуть однодумцями. В такому випадку буде можливість залучити суттєві інвестиції в модернізацію та відновлення міста. Моє депутатство у Верховній Раді, то є перший крок змін, наступним кроком (восени) буде переосмислення громадою на виборах міського голови та депутатів міськради - хто саме повинен бути новими лідерами міста. Хотів би, об'єднавшись з громадою, зробити повну очистку міста від попередніх збанкрутілих брехунів і хабарників.
війЧи прив'язані якось Ваші ціни (або маркетингова політика) на ТК Буковель, до реальних доходів простих громадян, бо чесно кажучи був там у Вас один раз, і знаєте таке відчуття що побував за кордоном ціни за м'яко кажучи за посередній сервіс та обслуговування (як для звичайно середньостатистичного мешканця) просто божевільні . Їхав назад з пригніченим відчуттям "лоха" якого кинули на гроші заманивши кольоровою картинкою. Чи зміниться там сервіс, якість обслуговування, та цінова політика хоча б найближчі 5 років !? Р.S. До речі зв'язатись з керівництвом курорту, через контакти вказані на офіційному сайті, та подати скаргу, це щось з рівня фантастики !25.04.2014 14:06
Олександр ШевченкоВсе що ви написали є неправда. Ваші особисті вигадки. У вас є вибір - що собі обирати. Дай Боже щоб швидше відкрилися кордони Євросоюзу для того, щоб таких питань не було.
TRJРозкажіть чому припинило своє існування ПФК "Прикарпаття", президентом якого Ви були? І чому Ви взявши на себе обовязки по відродженню прикарпатського футболу, не виконали їх?25.04.2014 14:07
Олександр ШевченкоДетально про це розповів у відповідях на попередні питання.
TRJПовертаючись до теми футболу. От чесно, Ви готові зараз взяти участь у відродженні професійної команди? Почавши все з нуля, без боргів попреедників, створивши новий футбольний клуб.25.04.2014 14:07
Олександр ШевченкоТак.
fcss88Олександре Леонідовичу!! Чи залишиться двохсторонній скотч двохстороннім, якшо його звернути лентою Мебіуса?25.04.2014 14:11
Олександр ШевченкоНі, він стане тоді одностороннім - з якої точки скотча, звернутого в лист Мьобіуса, ви "стартанете", - в ту ж і повернетеся)))
fcss88Як на Вашу думку, чому не виробляють корм для котів зі смаком мишей?25.04.2014 14:12
Олександр ШевченкоІдея цікава - порекомендуйте її виробникам котячого корму)))
Аліса 2Дякую!25.04.2014 14:15
Олександр ШевченкоНавзаєм! Всім читачам "Фіртки" - Віри, Любові і Добра! Разом переможемо! Хритос Воскрес!!! Воістину Воскрес!!!

Кількість переглядів - 9577

Коментарі (28)
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 2 | Наступна> | В кінець>>
Андрій | 25.04.2016 11:10Доброго дня. Ви напевне якщо прийдете до влади, то піднімете наше
місто до рівня Буковелі, усе буде приватизовано. Але ціни на
Буковелі космічні, не впевнений, що місцевим потрібні такі ціни.
Повинен бути баланс, як ви плануєте його досягти?
НІНА | 17.05.2014 11:27До ФІРТКА: нехай вже мене можна ображати, АЛЕ ІМ`Я БОГА І МАТЮК В
ОДНІЙ І ТІЙ ЖЕ ФРАЗІ? ФІРТКА ТУТ ТЕЖ НІ ПРИ ЧОМУ? Зрозумійте,
мета мого коментаря не в тому, щоб когось образити. Я хочу щоб
кожен кандидат в депутати пам`ятав, що всі їхні вчинки
розповідають про них більше, ніж будь-які статті на сайтах і в
газетах. Я хочу щоб вони не стали такими як КУПЧАК.....
НІНА | 17.05.2014 11:16Що до людей , які багато робили для міста і області - хоча б Круць
Микола Федорович.
НІНА | 17.05.2014 11:09ДО ФІРТКИ: Останні 2 тижні дописувачів під статею практично
немає. Відповідь на відгук появилась швидко. Звертання не від
дописувача, а "ДО НІНА". ВИСНОВОК: Скоріш за все мені відповідає
не зовсім чемний АДМІНІСТРАТОР ФІРТКИ,або той хто хоче щоб я так
подумала. В ЛЮБОМУ ВИПАДКУ - АДМІНІСТРАТОР ФІРТКИ ДОЗВОЛИВ
ОБРАЗИТИ МЕНЕ МАТОМ. А ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ФІРТКА ЗАЙМАЄ ЧІТКУ ПОЗИЦІЮ
І ДУЖЕ ВЖЕ ПРИЧОМУ.
ФІРТКА | 16.05.2014 18:14А при чому тут "Фіртка"?))) НІНА | 16.05.2014 13:13ДО АДМІНІСТРАТОРА: ЯКЩО ВИ ЗІ МНОЮ НЕ ЗГІДНІ, ТО ЦЕ НЕ ПРИВІД
МЕНІ ХАМИТИ. НА ТЕ І ДИСКУСІЯ, ЩОБ СПЕРЕЧАТИСЬ. МАБУДЬ
АРГУМЕНТІВ, КРІМ ЯК МАТЮКИ, УВАС НЕМА. МЕНІ ШКОДА, ЩО ТАКІ ЯК ВИ
НАЗИВАЮТЬ СЕБЕ ЖУРНАЛІСТАМИ ЧИ ПОЛІТИКАМИ!!! В ЛЮБОМУ ВИПАДКУ
ДУМКА ПРО "ФІРТКУ" ЗІПСУТА. ДОПИСУВАТИ У ВАС ДАРЕМНО, ВИ НЕ
ПОВАЖАЄТЕ ДУМКУ ВІДМІННУ ВІД ВАШОЇ................
до НІНА | 15.05.2014 20:32Пані, не гнівіть Бога,
назвіть хоча б одну людину в області, яка тратить більше грошей на
добрі справи, як Шевченко. Якщо не назвете, то ви "х*ло, ла-ла-ла-
ла-ла")))
НІНА | 15.05.2014 19:16До адміністратора ФІРТКИ - якщо мій коментар не появиться - це
значить для мене і для купи моїх знайомих що Вас теж купили з усіма
Вашими потрохами. Будьте патріотами, завжди дійте в інтересах
УКРАЇНИ. Не зраджуйте померлих за неї ГЕРОЇВ. СЛАВА УКРАЇНІ!
НІНА | 15.05.2014 19:10Для мене особисто Шевченко - людина минулого. І методи ті
жсамі.Він витрачає гроші не на добрі справи, а виключно на ПІ-Ар
себе коханого. Руслана і Усик за Шевченка,це як Скрябін за
Януковича. А ви не помітили координатора харківського Євромайдану
- Олександра Шевченка. Ну й не дивно - це було ну дуже
короткочасно, просто миттєво. Просто заради самореклами, ну щоб і
не постраждати - чисто декларативно. Повірте, Шевченко з Буковеля
УКРАЇНІ НЕ ПОТРІБЕН.......
юля | 14.05.2014 21:59від усіх переселенців з Криму та східної України висловлюємо слова вдячності директорові ТК Буковель п. Олександру Шевченку за виділені кошти на оренду житла для місячного проживання в Івано-Франківську 19 сім"ям, прибувшим до нас з Криму та східної України!!!! Студент | 29.04.2014 11:47Шевченко молодець! Не побоявся відповідати на різні питання
(приємні і не дуже). Я за нього! а от іншим кандидатам теж треба
було би не ховатися, а теж провести чат-люстрацію.
Людмила | 29.04.2014 11:45Мені чат сподобався, досить відверто і чітко. Думаю, буду
голосувати ЗА Шевченка!
за Шевченка | 27.04.2014 14:46Молодець! Не розчарував майбутніх виборців! +++ | 26.04.2014 23:28зовсім непогано) ЯПетренко | 26.04.2014 21:15Чат нормальний. в плюс Шевченку. Питання по суті, і про лист
Мебіуса він в курсі, і про пацанів з влади все по ділу. Так що
подумаю.... Може і прогаласую)))
до 2www | 26.04.2014 19:02Та хай би створював футбольну команду сам з "нуля" - без
аферистів(на гірці хай би грала, чи в Яремчі, чи де завгодно), а то
одні слова... от виберіть депутатом - тоді може щось зроблю - так
виходить???
Станиславівець | 26.04.2014 18:53Прочитав. Висновок: голосувати за ЯШевченка -відстій, тоді вже краще за Коцабу - хоч на якесь шоу можна сподіватися... :-) Лол | 26.04.2014 13:18Шевченкові плюс. Може бути. Остап | 26.04.2014 13:15А мені здалося, що питань гострих і не було, а от відповіді гострі є. Прямим
текстом з іменами, без загортання в блискучі папірці. Не всі так можуть, бо
кишкА тонка. Чат потужний.
всім | 26.04.2014 12:10На гострі питання уникав відповіді значить йому є що приховувати а
якщо є що приховувати то не щирий.
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 2 | Наступна> | В кінець>>

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ