Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Назаром Павлівим

Українським стронґменом, багаторазовим рекордсменом України

АН "Фіртка" завершила чат з багаторазовим рекордсменом України, стронґменом Назаром Павлівим.Чат

Василь ГнидаЯка основна мета існування Назара Павліва в цьому матеріальному світі ?26.12.2013 13:19
Чат з Назаром ПавлівимВи знаєте, пане Гнида, якось не хотілось би просто проіснувати на цьому світі. Хотілось би прожити життя достойно. Зробити щось корисне в суспільстві…Хотілось би щоб люди тебе пам’ятали по якихось добрих, корисних вчинках…Щоб ти серед людей асоціювався з позитивом, а не негативом. Я, як спортсмен, завжди стараюсь залучати до занять спортом якомога більше населення, зокрема молоді, бо вона чомусь сьогодні віддає перевагу явно не спорту. Також спілкуючись з різними депутатами, стараюсь переконати їх, що непотрібно жаліти виділяти кошти на спорт, бо через кілька років їм прийдеться виділяти гроші уже на лікування наркоманії та алкоголізму.
Василь ГнидаНазвіть три основні передумови євроінтеграції України в ЄС.26.12.2013 13:23
Чат з Назаром ПавлівимДавайте для доречності, я не буду просто перераховувати умови, адже з ними може ознайомитися будь-хто в інтернеті. Я вам краще скажу про свою позицію, чому я підтримую дружбу з ЄС, а не Росією. По-перше, на мою думку, Європа – це цивілізація, крім того, там людина почувається ЛЮДИНОЮ, там закон – один для всіх, і всі рівні перед законом, там достойні пенсії та зарплати, на які можна жити, а не ІСНУВАТИ так як у нас. А чим саме може закінчитись дружба з Росією, ми уже знаємо. Як показує історія, це: Голодомор, масові виселення українців на Сибір, де вони також там гинули, та тисячі закатованих у тюрмах НКВД. Тому порівнюйте самі! Також, таким не можна хвалитися, але за останні роки мільйони українців виїхали закордон у пошуках кращої долі, саме в ЄВРОПУ!
козак БабайВаше відношення до \"стероїдних\" качків.26.12.2013 13:31
Чат з Назаром ПавлівимЩодо самих стероїдів, то, по простому, щоби всі зрозуміли, – це є певні фармакологічні препарати, за допомогою яких в організмі затримується вода, і м’язи в цей час досить швидко робляться мускулистими, рельєфними і красивими. Але природу не обманеш(!), того що за певний період часу дія препарату (чи то тиждень, чи місяць), тривалість дії препарату припиняється, і організм обов’язково повертається до своїх попередніх генетичних задатків. Така фізіологія людини! Крім того, побічні ефекти стероїдів шкодять не тільки вашому організму, а й вашому здоров’ю. Тому хлопці, бережіть свою печінку!
andriartiЗвідки стільки здоров\"я маєш?26.12.2013 13:36
Чат з Назаром ПавлівимЯ прийшов вперше на тренування у 14-річному віці. Зараз мені 29 років. Усі ці 15 років я посилено тренувався. Тому вважаю, що тільки на основі багаторічних тренувань можна дійсно удосконалитись у чомусь, стати сильним і досягнути якогось успіху.
vanya776652Шановний пане Назаре, чи вже пізно в 20 років починати займатися професійним спортом?26.12.2013 13:39
Чат з Назаром ПавлівимВи не уточнили яким саме спортом хочете займатись, бо наприклад, гімнастикою – уже дійсно запізно, а от наприклад, паверліфтингом – можна сміливо починати. Спорт дуже багатогранний, має дуже багато різних видів, тому і в 20-річному віці можна обрати певний вид і сміливо починати займатись, і я впевнений, що в подальшому ви обов’язково досягнете поставленої цілі.
pavlo1111Назаре, я з повагою і захопленням ставлюсь до ваших силових рекордів, але як лікар хочу застерегти Вас. Те що ви робите - воно небезпечно для здоровя...! Хотів запитати, чи проходите ви медогляди? і де саме? 26.12.2013 13:40
Чат з Назаром ПавлівимДуже дякую за турботу, крім того мені вже неодноразово наголошували на тому, що я ризикую. Ну але я вже такий – який є! Завжди цікаво спробувати себе з чимось новим. А медогляд я проходжу часто і на протязі усього свого 15-річного спортивного стажу. Нас завжди перед змаганнями оглядав лікар. Моя медкарточка за ці багато років напевно одна з найгрубших в медзакладі. А медогляд, я, як і інші спортсмени Івано-Франківська проходжу в «Обласному фізкультурно-оздоровчому центрі», що знаходиться по вул.Матейка.
ОпанасРозкажіть щось про себе, про родину,які страви любите, де вам більше подобається жити в місті або селі !?26.12.2013 13:46
Чат з Назаром ПавлівимЩодо мене: то цікавим напевно буде багатьом те, що я колись ходив в музичну школу і вчився там грати на гітарі. Моя мама бачила в мені музиканта, але нажаль я її в цьому розчарував))). Мій батько – держслужбовець, мама – вчитель по класу бандури в музичній школі №1. Також маю сестру – молодшу на 6 років. Щодо улюблених страв, то це борщ і вареники…,пельмені, плов, дуже люблю різдвяну кутю,…а також в моєму раціоні завжди повинно бути м\'ясо, але вже неважливо чи це відбивні чи котлети, чи щось інше. Доречі, я завжди жив в Івано-Франківську, хоча маю два села (татове і мамине, обидва на львівщині) і в шкільні роки усі літні і зимові канікули завжди проводив у селі. Щодо перспективи самовдосконалення, то звичайно місто дає більше шансів реалізуватися, хоча й село для мене також було добрим уроком. Саме завдяки селу я зрозумів що таке праця, і скільки потрібно напрацюватись …– щоб випити 1 літру молока, скільки треба нарубатись дров – щоб тобі зимою 1 годину було тепло в хаті, скільки потрібно находитись на город – щоб з’їсти потім 1 кг картоплі…
petro Ivanovichпане Назаре, я був на майдані,слухав Ваш виступ, і навіть співав разом з Вами \"Ой у лузі червона калина\". Ви МОЛОДЕЦЬ і дуже розумно все було сказано. Я бачу що фраза \"Сила є,- то розуму нетреба\" не про Вас. Яка у Вас освіта? Як ви навчались у школі?26.12.2013 13:50
Чат з Назаром ПавлівимДякую…і за підтримку у пісні також! Щодо цієї фрази, то я також її противник, адже на мою думку, спортсмен якраз і має бути з розумом, адже він буває в різних містах і країнах, нерідко йому доводиться спілкуватись з різними людьми і журналістами, з нього беруть приклад діти, потрібно вміти спілкуватись і з ними, і уміти їх заохотити до занять спортом. Тому спортсмен повинен мати елементарні знання з історії, географії, фізики, анатомії, фізіології та інших сфер. Освіта у мене вища економічна. Я закінчив у 2006 році Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника, де навчався на денній формі економічного факультету, на спеціальності «фінанси і кредит». Щодо навчання у школі, то похвалитись не можу – відмінником не був))), але закінчив школу вроді би без «трійок». Доречі, так склались обставини, що я навчався в двох школах Івано-Франківська. Спочатку у школі №10, а потів у школі №18.
OleggІз якого віку ви тренуєтеся, і де саме?26.12.2013 13:51
Чат з Назаром ПавлівимЯк я уже згадував…я тренуюсь із 14-річного вікую, і усі ці 15-років незмінно тренувався у манежі «Коледжу фізичного виховання».
OleggКому саме завдячуєте що досягли успіхів (маю на увазі рекорди)?26.12.2013 13:53
Чат з Назаром ПавлівимЗавдячую людині, яка всі ці роки, мене змалого формувала і укріпляла як спортсмена. Це Заслужений тренер України – МІЙ ТРЕНЕР – Шарий Іван Григорович. Він досвідчений спеціаліст в галузі метань з легкої атлетики. А початковим моїм видом спорту, яким я займався – було штовхання ядра. І всі ці роки ми спільно ділили і гіркоту поразки і раділи перемогам та рекордам.
olichkaВи видний хлопець. Знаэм що одружений. А скыльки у вас було дывчат?26.12.2013 13:54
Чат з Назаром ПавлівимЯ хлопець дружелюбний))), і ціную дружбу навіть з дівчатами. Але якщо я правильно зрозумів глибину запитання…то серйозні стосунки я мав тільки з однією дівчиною, яка і стала моєю дружиною.
KostaВи колись працювали особистим охоронцем Саші Долара (Долішнього). Чого розійшлися?26.12.2013 13:55
Чат з Назаром Павлівимя ОСОБИСТИМ охоронцем не працював. Я працював у охороні, в одному з нічних клубів Івано-Франківська, співвласником якого є Олександр Дмитрович.
Ivan F.Я також бажаю тренуватися і хочу трохи набрати ваги. Ви тренуєте хлопців? До вас можна кудась записатися?26.12.2013 13:56
Чат з Назаром ПавлівимНещодавно в Іванно-Франківську відкрилась фітнес-студія «Адам і Єва». Я там працюю тренером у тренажерному залі. Треную не тільки хлопців, а й дівчат. Тому в кого є бажання зайнятись здоровим способом життя – я завжди буду радий бачити і постараюсь поділитись власними знаннями, навиками та досвідом.
PIPLEІвано-Франківськ гордиться своїми богатирями. Маю на увазі Вас і Вірастюка. Ви з ним пересікаєтесь? Маєте щось спільне? Не плануєте переїзджати до Києва, як в свій час зробив це Василь?26.12.2013 13:57
Чат з Назаром ПавлівимХто не знає, то у нас з Василем спільний тренер, і Василь також в свій час займався штовханням ядра. Із Василем я пересікаюсь часто, в основному на різних змаганнях з Богатирських ігор, де він останніми роками є суддею. Також Василь являється президентом «Професіональної ліги стронгменів України», а я очолюю Івано-Франківську обласну «Федерацію стронгмену України». До Києва переїжджати поки що не планував.
24 КАНАЛНазар, ви ведучий спортивної програми на обласному телебаченні \"Галичина\",В яких Ви стосунках з гендиректором Бабій Ольгою, адже ми знаємо Вас як відданого \"Свободівця\" і всі ми памятоємо як цього року на одній із сесій облради саме СВОБОДА \"щемила\" її і хотіла позбутись?26.12.2013 14:00
Чат з Назаром ПавлівимЯ з гендиректором ОТБ «Галичина» Ольгою Бабій в нормальних стосунках (і робочих, і особистих). Хочу сказати, що я став ведучим програми «Спортивна Галичина» саме завдяки Ользі Михайлівні. А відношення до подій на сесії облради, де її «щемили» – відношення ніякого немаю.
UkraineНазар, відео як ви розриваєте міліцейські наручники в відділку, в соцмережах створило великий ажіотаж, та чомусь майже зразу було заблоковане (всі догадуються ким). Я спілкувався з багатьма співробітниками МВС і вони запевняють що людині розірвати наручники нереально, що таких випадків ще небуло. Чи могли б Ви повторити уже зроблене?26.12.2013 14:06
Чат з Назаром ПавлівимТі хто встигли глянути відео побачили, що це реально…і такий випадок був… Хоча через це у деяких хлопців були проблеми. Тому хочу наголосити, що пробуючи розірвати наручники, я хотів для себе випробувати свою власну силу. Нівякому разі не хотів нікого дискредитувати і не вчиняв ніякої наруги над спецзасобами. Повторити ще раз,... можна було б спробувати, але уже з дозволу МВС.
шмитЧи було вам коли-небудь страшно?26.12.2013 14:10
Чат з Назаром ПавлівимПригадую досить неприємний випадок, коли перебуваючи в селі, там на самий Великдень у 2007 році згоріла церква. Після ранішнього богослужіння всі розійшлися по хатах, а уже за годину все село було в диму... Старенька деревяна церква загорілась від замикання в старій електропроводці. Я, та й люди з усього села намагались загасити вогонь, але все було намарно, церква згоріла дотла на очах у всіх жителів. Це дуже страшний, сумний і неприємний спогад.
boyЧи не жалiэте про те, що звязались iз ВО \"СВОБОДА? Як можете прокоментувати ситуацiю iз хабарником Гаркотом?26.12.2013 14:10
Чат з Назаром ПавлівимНе жалію. Я завжди ідейно(!) підтримував «Свободу». Крім того «Свобода» – єдині хто мені допомагає і підтримує мене як спортсмена.
boyвсi памятають як нещодавно весь Франкiвськ був залiплений бiг-бордами \"ПАВЛIВА вiд СВОБОДИ\" i всi орiэнтуються що це немалi грошi. Звiдки у вас грошi?26.12.2013 14:13
Чат з Назаром Павлівим…а також всі мали би пам’ятати, що на біг-бордах робився наголос на святі «День фізкультури і спорту» (14 вересня 2013року). Я – як спортсмен, а «Свобода» – як політсила, яка також підтримує фізкультуру, спорт, спортсменів та здоровий спосіб життя…Ми спільно вирішили організувати в честь такого свята спортивний захід, що й зробили 29 вересня «Богатирські ігри», залучивши до змагань масовість населення: багато хлопців і навіть дівчат. Всі фінансові витрати взяла на себе «Свобода». За це вони молодці, за що я їм ще раз дякую.
талантНазар, ти брав участь в популярному телешоу \"Україна має талант\", що цікавого можеш розповісти про закулісні моменти телешоу? Чи дійсно там все завжди чесно?26.12.2013 14:15
Чат з Назаром ПавлівимДо мене, та й до всіх інших учасників там ставилися гарно. Чи відберуть тебе в фінал – залежить від суддів, а от чи переможеш ти в фіналі (за їхніми правилами) залежить уже не від суддів, а від тієї кількості СМС, які будуть відіслані за тебе протягом періоду голосування. Тому, як мені було сказано: «Назар, вибачай, але ти не переміг тому, що за тебе надійшла недостатня кількість СМС-повідомлень». Але от яка саме кількість за мене проголосувала – мені так ніхто і не сказав((( Тому висновки робіть самі.
талантЯке враження на тебе справили судді \"Україна має талант\" та ведуча Оксана Марченко?26.12.2013 14:17
Чат з Назаром ПавлівимІз суддями також приємно було спілкуватися. Я замітив, що їм також було досить цікаво спостерігати за мною, за тим що я роблю, адже до мого виступу (рекорду), було задіяно дуже багато людей (вони не появлялись у кадрі, але…). Окрім самого техперсоналу, які відповідали за правильне розміщення всіх військових машин на арені, також було багато міліції, військових, солдатів, лікарів…Тому такого поєднання різних людей з такою кількістю військової техніки, вони ще небачили. А Кондратюк і Оксана Марченко спілкувались зі мною на українській мові. Крім того Оксана Марченко за мене дуже вболівала, переживала і підтримувала, що мені також було неабияк приємно.
музаназаре. я чула як ви співали на майдані. а чи не пробували співати якісь пісні із нашими співаками як це робить ваш побратим василь вірастюк?26.12.2013 14:19
Чат з Назаром ПавлівимДоречі, як у Василя получається зі співом, мені дуже подобається. Особливо подобається пісня «Брате мій», яку вони виконують удвох з Романом. Щодо себе, то досить доречне Ваше запитання. Я Вам відкрию наперед невеличкий секрет. І я спробував себе у співі, але що з того получилось, Ви можете побачити у «Новорічному вогнику» з ОТБ «Галичина». Тому я сам чекаю з нетерпінням 1 січня 2014 року 00:30 год.
miwaСкільки років займаєтесь штангою? І чи були у Вас якісь травми?26.12.2013 14:37
Чат з Назаром ПавлівимШтанга була присутня в моїх тренуваннях майже завжди, ще від тоді коли я займався штовханням ядра, адже саме від вправ зі штангою можна було нарощувати силу, яка дуже потрібна була, щоб штовхнути ядро якомога далі (вага ядра 7кг). Щодо травм, то їх було безліч, адже я так само звичайна людина. Мені накладали шви, я ходив у гіпсі,...а про якісь надриви сухожиль уже й неговорю.
ВасилькоЯкий вид спорту полюбляєте, окрім стронгеменівського?26.12.2013 14:41
Чат з Назаром ПавлівимПолюбляю спостерігати за такими силовими видами спорту як важка атлетика та паверліфтинг, а також люблю свою рідну (в минулому) легку атлетику, а вона, доречі хто не знає, включає в себе 47 видів спорту. Одним із них і я займався в свій час - штовхав ядро, і навіть був Чемпіоном України (щоправда серед юніорів)
ВасилькоВживаєте Алкоголь?26.12.2013 14:43
Чат з Назаром ПавлівимНе хотів би здатись \"святим\"))), тому скажу чесно - спортсмени також люди! І уже на такі свята як: Новий рік чи власне День народження я дозволяю собі трохи вина чи шампанського.
ВасилькоЯке ваше Хоббі?26.12.2013 14:52
Чат з Назаром ПавлівимЦе водночас напевно і хоббі і шкідлива звичка))). Досить часто, лишень як маю вільну хвилину стараюсь заглянути в інтернет (в соцмережі де я зпреєстрований). З однієї сторони - це корисно, адже ти завжди на контакті з друзями та рідними, і володієш усіма останніми новинами міста, країни та світу. А з іншого боку інтернет забирає багато часу)))
МСМКСкільки вам платять за те що ви встановили стільки силових рекордів?26.12.2013 14:54
Чат з Назаром ПавлівимЯкщо ви маєте наувазі якусь щомісячну зарплату, то я не отримую ані гривні від жодної спортивної структури міста чи області!!!

Кількість переглядів - 5273

Коментарі (10)
народ | 05.02.2014 00:44шановний "Службовець"" хай пропадуть пропадом твої кабінети і
сервери. У країні убивають людей на Майдані, а він переживає за
сервери. Назар обрав достойну позицію - він з народом. І народ
обовязково переможе!!! п.Назар тримайтеся, Слава Україні! Слава
Івано-Франківську.
Службовець | 27.01.2014 20:08п.Назаре,як вам подобається розгром в білому домі. Ви теж там працюєте і знаєте достаток працівників. Хто має платити за розгромлені кабінети та сервери? женя | 16.01.2014 13:04а звідки такі знання по стероїди?))))) спортсмен | 11.01.2014 15:23на рахунок останнього питання, то напевно Ганя Крисюк краще знає за
Нараза))) бо спочатку гроші ідуть через неї....А до рекордсменів
напевно доходять копійки......Таке воно ПІАРжиття
girl | 09.01.2014 13:27якщо я правильно зрозуміла "глибину відповіді" про дівчат)), то ПОВЕЗЛО ДРУЖИНІ))) має не тільки богатиря, а й поціновувача жіночої дружби)) 123 | 02.01.2014 01:48знаєм-знаєм про вашу ОХОРОНУ! КРИМІНАЛІЗОВАНЕ КУБЛО!!! Григорій | 31.12.2013 01:15Назарку, мені здається щось ти прибідняєшся на рахунок останнього
запитання з чату
!!! | 28.12.2013 15:14я так зрозумів що багато було молока випито! boy | 28.12.2013 14:12Назар, негарно ігнорувати запитання, адже тебе запитували "Як
можете прокоментувати ситуацiю iз хабарником Гаркотом?"
boy | 26.12.2013 20:23Назаре, Вас запитували "як Ви можете прокоментувати ситуацiю iз
хабарником Гаркотом?" НЕГАРНО ігнорувати запитання!

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги