Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Дмитром Романюком

Керівником проекту TEDxIvanoFrankivsk, науковцем, громадським діячем, керівником групи компаній "Progress Consulting".

Агенція Новин "Фіртка"  ЗВЕРШИЛА чат з Дмитром Романюком, керівником проекту TEDxIvanoFrankivsk, науковцем, громадським діячем, керівником групи компаній "Progress Consulting".Чат

КоляЧи вірили ви, коли все тільки починали, в такий успіх TEDx в Івано-Франківську?25.10.2013 11:03
Дмитро РоманюкЯк тільки уся команда приступала до роботи над проектом – ми поставили перед собою амбітну ціль: зробити TEDxIvanoFrankivsk кращим з усіх конференцій TEDx, які до цього часу проводилися в Україні, як за змістом, так і за якістю організації. І ми не тільки вірили, а щодня працювали над тим, щоб цю подію зробити такою. І якщо Ви задаєте питання у такому форматі, то гадаю, що ціль, яку ми ставили перед собою, вдалося досягти.
КоляКоли буде наступне засідання TEDx? Чи є вже ідеї щодо гостей і сценарію?25.10.2013 11:05
Дмитро РоманюкПісля проведення конференції, я, як ліцензіат, звітую перед центральним офісом у США. Після цього вже зможу орієнтовано говорити про дату наступного заходу. Тематика буде більш прикладною. Попередньо прийнято рішення, що вона стосуватиметься розвитку підприємництва та інновацій.
к3Навіщо Ви перетворили ТЕДх у комерційний проект і дерли за квитки по 50 грн.? А були ще спонсори. При цьому на кожному кроці клянетесь, що проект був неприбутковим і ще доклали власні гроші. Не лукавте перед громадою міста, пане Дмитре! 25.10.2013 11:08
Дмитро РоманюкПерш ніж робити якийсь висновок, я б рекомендував вникати у питання щодо якого Ви даєте оцінку: TEDxKyiv – від 500 до 900 грн.; TEDxKharkiv – від 200 до 300 грн.; TEDxDonetsk – від 200 до 300 грн. Це вартість квитків на цьогорічні заходи TEDx в інших містах України. Безпосередньо стосовно Вашого запитання. Якщо б нам не вдалося залучити до підтримки заходу спонсорів, то об’єктивна вартість квитка починалася б від 150-200 грн.
правдачи не буете ви покарані як ліцензіат через те що були присутні більше народу ніж передбачала ваша ліцнзія?скільки коштує така ліцензія?і скільки ви як власник фірми яка стала меценатом заходу вклали грошей в захід чи це був просто піар вашої контори?а за захід дякуювін був проведений на високому рівні,у вас дуже хороша команда!25.10.2013 11:13
Дмитро РоманюкПерше, мені надзвичайно приємно, що така велика кількість франківчан виявила зацікавлення та відвідали наш захід, заповнивши повністю зал філармонії. Друге, ліцензію придбати неможливо, ліцензіат обирається за іншими критеріями. Третє, стосовно партнерів: усі спонсори, які підтримали наш проект (а їх було більше 20), ділилися на дві категорії – ті які надавали нам підтримку фінансово: це приватний вищий навчальний заклад Івано-Франківська, який став генеральним партнером, а також місцева інтернет-компанія (за що їм велике дякую), і друга категорія компаній, які надавали нам або медіа підтримку, або пропонували свої послуги за собівартістю чи безкоштовно. Дякую за високу оцінку заходу.
ЇжакВи представляєтесь як науковець. Розкажіть, будь ласка, про Вашу освіту та наукову діяльність.25.10.2013 11:16
Дмитро РоманюкЯ здобув дві вищих освіти. Першу, економічну, у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, другу, юридичну, у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Наукова діяльність стосується демографії, економіки праці, соціальної та економічної політики. Дисертаційне дослідження охоплює проблематику соціально-економічної стратифікації, професійної диференціації та людського розвитку. Тема є досить цікавою та складною у дослідженні водночас, оскільки «знаходиться» на стику соціології та економіки.
Susiakколи буде наступний ТЕД ІФ?25.10.2013 11:18
Дмитро РоманюкНа це питання на даний момент дати відповідь неможливо. Гадаю це буде точно 2014 рік :)
Василь ГнидаДля мене, як для простої пересічної людини, проект TEDx це щось типу - слухай лохторат як поважні дядькі впиваються своїм словоблуддям, та вміють красиво вішати локшину на вуха зубожілому народу. Чи можете спростувати цю думку!?25.10.2013 11:19
Дмитро РоманюкВи маєте право на власну думку, але, на жаль, не володієте інформацією щодо формату конференцій TED. Зайдіть на канал youtube чи сайт ted.com та просто передивіться декілька відео з виступами і Ви знайдете відповіді на усі свої запитання.
LMЩо це за проект? Подивився в Iнтернеті, щось схоже на комерційну секту. В двох словах що це?25.10.2013 11:21
Дмитро Романюк«Комерційна секта» дає можливість бачити виступи лідерів думок з усього світу, в тому числі і Нобелівських лауреатів, при цьому ще й безкоштовно.
coolingвсі знають що ви керували передвибочрчою компанією та очолювали штаб депутата Купчака, який став тушкою. Які відчуття, як зачасто зустрічаєтесь, як оцінюєте вчинок?25.10.2013 11:24
Дмитро РоманюкВідчуття не з найкращих. Стосунки не підтримуємо. Вчинок оцінюю вкрай негативно!
С л а в к оА де Купчак?25.10.2013 11:26
Дмитро РоманюкПрипускаю, що десь є.
123Прокт ваш - бомба. Можна тільки дякувати команді, яка це все організувала. Скажіть, як часто в місті можна проводити засідання ТЕД? 2,3,4 рази на рік? Бо рік чекати довго! Ще раз дякую! 25.10.2013 11:34
Дмитро РоманюкДякую за Вашу оцінку, оскільки проект справді є надзвичайно трудоємним. На жаль, у відповідності до ліцензії, проводити конференцію TEDx можна не більше одного разу на рік.
LMВаше выдношення до проектыв типу МММ, чи AMWAY? Чи треба законодавчо заборонити такі проекти?25.10.2013 11:38
Дмитро РоманюкСтосовно МММ. Існує один єдиний шлях у вирішенні цієї проблеми: піднімати рівень економічної грамотності населення. На жаль, не володію повною інформацією щодо діяльності компанії AMWAY, тому Вам не можу дати оцінку з цього приводу.
правдахочу одразу у точнити ,щодо перебільшення гляачів відповідь типу у нас була половина по запрошеннях не проходить,иоя коліжанка купляла запрошення які їй продали через реєстрацію,так як квитків не було!!все було офіційно люди були як волонтери в Люмєрі!тому одразу попереджую про брехню..а захід класний я думаю можна його було зробити і акаемічним для 100 чол так як були поважні спонсори.. 25.10.2013 11:43
Дмитро РоманюкЯ нічого не зрозумів з цього питання. Сформулюйте чітко, будь ласка, ще раз Ваше запитання!
кіт в гумакахЗа час існування проекту які відбулись позитивні зміни в конкретно нашому регіоні !? І де як то кажуть їх можна відчути на собі. Наведіть конкретні приклади.25.10.2013 11:46
Дмитро РоманюкЧас існування проекту, а точніше, тривалість конференції складало 5 годин. Відчути щось можна буде лише тоді, коли ми, як громадяни своєї країни піднімемо одне місце і будемо у себе ж вимагати рішуче та активно діяти у розбудові власної держави. Ніхто, окрім нас самих, цього не зробить.
XYZЯк вам Анушкевичус?25.10.2013 11:51
Дмитро РоманюкОцінку діяльності мера необхідно давати з позиції виконання ним взятих на себе обіцянок в період передвиборчої кампанії, а також станом розвитку міста. Є певні проблеми у розвитку Івано-Франківська, які потребують негайного й комплексного вирішення.
XYZЯнукович кращий за Юща?25.10.2013 11:53
Дмитро РоманюкЯнукович значно ефективніше реалізовує поставлені перед собою власні цілі, ніж це робив Ющенко. Але що це за цілі - це вже інше питання.
XYZІщо ваша наука каже - коли в світі настане повний гаплик? Скільки ще лишилося жирувати і як готуватися до краху діючої системи цінностей?25.10.2013 11:58
Дмитро РоманюкЯкщо ведемо мову про Україну, то є певні постійні негативні тенденції в основних макропоказниках. Враховуючи стан золотовалютних резервів та зростання від\'ємного сальдо платіжного балансу, варто очікувати девальвації гривні. Тільки цей процес на даний момент штучно стримується, що може мати більш негативні довгострокові наслідки.
555Кого б з назвних політиків ви б хотіли закидати яйцями (можливо декількох): 1. Ющенка. 2. Купчака. 3. Медведчука. 4. Тимошенко. 5. Януковича. 6. Вишиванюка. 7. Анушкевичуса. 8. Яценюка. 9. Тягнибока. 10. Кличка. 11. Когось іншого. Тим більше досвід у вас вже є..... ))25.10.2013 11:59
Дмитро РоманюкЯ, звичайно, щиро горджуся, що такий смішний вчинок породив протестні настрої у суспільстві та почав відлік Помаранчевої революції. Але результат події 2004 року із метанням яйця був випадковими. Такі методи дій не дають системних наслідків, а тому є неефективними.
VsulКоли підете в політику? Якщо будете балотуватись в 2015 до якоїсь ради, то від кого? Кажуть ви з Луценком хочете йти25.10.2013 12:02
Дмитро РоманюкВ політиці вже давно, але швидше дотично до неї. Стосовно балотуватися чи ні в 2015 році – остаточне рішення ще не прийняв. Стосовно Юрія Луценка. Мабуть допустити помилки здатен кожен, проте далеко не кожен здатен їх переосмислити та ще й визнати публічно. І те, наскільки він виріс за час перебування у в’язниці - відверто вражає. Ті ідеї та думки, які Луценко доносить зараз, зокрема, що нам необхідно не повторити помилки результату Помаранчевої революції, сформувати довгостроковий план розвитку країни серед інтелектуального та експертного середовища для його реалізації майбутнім президентом (незалежно від того чи це буде Тягнибок, Яценюк чи Кличко) особисто для мене є досить близькими, та затребувані ситуацією, що склалася в Україні.
ЯщурЯк вам подобається засилля Івано-Франківська людьми з інших культур з іншим кольором шкіри?25.10.2013 12:08
Дмитро РоманюкПодобається мені це чи ні, але існують певні об\'єктивні процеси, які впливають на збільшення кількості представників різних нацменшин в усьому світі, і в Україні в тому числі.
ЯщурЯка користь Україні з вашої наукової діяльності?25.10.2013 12:10
Дмитро РоманюкВи цілком праві, що на даний момент є величезна проблема у тому, що напрацювання та пропозиції вітчизняних науковців ніяк не враховуються у діяльності вищих органів державної влади. Вони приймають рішення за дещо іншими принципами.
ДримбограйВи кажите, що в науковець... А що в нас в франківську є Наука???????))))))))))))))))))))))))25.10.2013 12:13
Дмитро РоманюкЄ надзвичайно великі проблеми із розвитком науки, як в Івано-Франківську, так й в Україні загалом. Якщо ми хочемо бути однією із передових держав у регіоні, ми не можемо фінансувати науку за залишковим принципом. Це рух в нікуди.
XYZТо пора мінєти на ваш розсуд Анушкевичуса, чи хай ще попрацює третій терміН?25.10.2013 12:14
Дмитро РоманюкВідповідь на це питання має дати громада Івано-Франківська.
Igorkobamви як представник нового покоління скажіть як треба розвивати івано-франківськ?? Може на цю тему зробити тед?25.10.2013 12:19
Дмитро РоманюкТак, Івано-Франківськ, як місто, має дуже багато проблем. І я гадаю, що першопричиною цього є відсутність довгострокового бачення його розвитку. Ми спостерігаємо тільки за оперативним реагуванням на проблеми, які можна і необхідно було передбачити задовго до моменту їх виникнення. Франківську потрібна дієва стратегія розвитку на років 20 вперед, а тоді вже будемо розуміти як правильно його позиціонувати та які напрями розвивати.

Кількість переглядів - 5850

Коментарі (4)
Петро | 20.11.2013 10:46Відповіді Романюка розмиті та не адекватні. Хто Вас годує ? Новий
господар Шкварилюк кращий за попреднього Купчака? Чи вам всеодно з
якої миски хлебтати....
LM | 03.11.2013 11:29Мені так і не пояснили, що це за проект...Що він такий
засекречений? А на рахунок володарів Нобелівської премії, то в Едьо
Рейно є такий твір "Золотий автомобіль", так там був описаний самий
молодший володар Нобелівської премії, який виграв її у карти у
Нобелівського лаурата:))))
Віктор | 29.10.2013 13:57Ви підтримували на виборах Володимирам Купчака, отримували від нього заробітню плату, в офісі на Шевченка катались на шкіряному кріслі, працювали на його перемогу, чи ви покаялись перед виборцями, коли зрадив Купчак... Ololo | 26.10.2013 22:13Щодо TEDx, не потрібно чекати наступного року, а рекомендую
відвідати наступні:
1) 14 грудня 2013 TEDxLNU (https://www.facebook.com/tedxlnu)
2) 21 грудня 2013 TEDxYouth@Kharkov
(https://www.facebook.com/TEDxKharkov)

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги