Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Адрієм Садовим

міським головою міста Львова

Агенція Новин "Фіртка" завершила чат з міським головою Львова Андрієм СадовимЧат

555Скільки років (сроків) треба мерові, щоб реалізувати свою програму "покращення" в окремо взятому місті? Ви не змучилися мерствувати?22.10.2013 17:12
Андрій Садовий Добрий день. У Львові настільки активна громада, що завжди тримає керівника міста в доброму тонусі. Я не говорю, що зроблено, важливо, що ще має бути. Такої роботи ще дуже багато. Я бачу Львів на орбіті, де зараз успішні міста Європи - Барселона, Прага, Мюнхен. Скільки буду працуювати, залежить від довіри громадян. Є довіра - я працюю. Якщо буде львів'янин, який захоче краше робити роботу, яку роблю я, буду допомагати.
555Кажуть, що політика влади Львова є зневажливою до інших міст і місць Західної України, і формулюється вона однією фразою: "Крім Львова в Зах. Україні немає більше нічого вартого уваги". Ви автор такого концепту?22.10.2013 17:15
Андрій Садовий Я би не хотів ділити Україну на Західну чи східну. Для мене Україна - це як хороша, красива людина. В ній все має бути гармонійно не може бути краще. Якщо говорити про зах. Україну - я люблю галицькі міста, які мають свій шарм. Не можна говорити хто кращий - чи Франківськ, чи Тернопіль, чи Коломия. Дай Бог всім нашим галицьким містам, щоб вони добре розвивались, а політики таким чином модернізували законодавства, щоб громади мали хоча б частину тих повноважень, які мали під час Магдебурського права.
КоляЯк там наш Синютка? Справується?22.10.2013 17:15
Андрій Садовий Працює добре і дуже багато. Не всі за ним встигають. Тримає хороший темп. Досвід Франківська дуже йому знадобився тут, у Львові. Бо тут роботи більше і масштаб серйозніший.
123Свободу не спинити? 1. В Україні. 2. У Львові.22.10.2013 17:17
Андрій Садовий В Україні є більше ніж 200 партій. Думаю, що доживемо до того часу, коли вони об'єднаються за ідеологічним принципом, щоб їх було не більше 10. Тоді українцям буде набагато простіше. А всім українським партіям бажаю більше часу витрачати на реальну роботу, щоб бути корисними для своїх виборців.
КоляЯких ви політичних поглядів?22.10.2013 17:19
Андрій Садовий Мені близька християнська ідеологія. Самоорганізація, самодисципліна, самопоміч.
КоляЧи може мер міста вижити на одну мерську зарплату?22.10.2013 17:19
Андрій Садовий Сьогоднішні зарплати урядників є нечесними по відношенню до об'єму праці, який треба зробити. Моя би воля, я би людям платив значно вищі зарплати. Тоді є моральна можливість з них вимагати. Моя родина є застновником великого медіахолдингу, який має 20-літню історію. Дохід, який щорічно отримує дружина, дає можливість сім'ї оплачувати всі необхідні видатки.
555Що би ви порадили Івано-Франківську, щоб вийти з тої задниці (перепрошую), в якій він є?22.10.2013 17:24
Андрій Садовий Одним реченням дати вам пораду буде нелегко. Потрібна велика праця. Потрібна стратегія розвитку Франківська і фанатично віддане своєму місту здорове товариство, яке поставить собі амбітну ціль - вивести Франківськ на нові висоти. Зробити треба дуже багато, готовий всіляко сприяти, бо важко собі уявляю успіх Львова без успіху наших сусідніх міст.
ВасаКомпанія "Фест!" фактично зробила туристичний імідж Львову. Ви з ними зараз здається в тертях. Чому?22.10.2013 17:27
Андрій Садовий В компанії Фест є багато креативних, молодих людей, які вміло використовують бренд Львова і в короткому часі стали багатими. Зараз у них є процес накопичення капіталу. Вірю, що дочекаюсь часу, коли вони усвідомлять самостійно свої помилки і все, що роблять, будуть робити з більшою повагою до міста і до громади.
Василь ГнидаЯкби Ви були мером Івано-Франківська, які перші кроки ви б зробили..!?22.10.2013 17:28
Андрій Садовий Успішне місто можуть робити успішні урядники. Тому безперечно, запросив би до праці найкращих фахівців, даючи їм великі повноваження, але жорстко питаючи за результат. Також потрібна велика праця з громадою, ну і найважливіше - це велика любов до міста і до людей, які тут живуть і працюють.
Василь ГнидаЧому у Львові відійшовши пару сотень метрів від ратуші, знайти сміттєву урну вже стає проблемою ?22.10.2013 17:30
Андрій Садовий Якщо вкажете конкретну адресу, де такої урни нема, виправлю ситуацію. Дякую.
Василь ГнидаЩо в перспективі буде з прилеглою територією на якій знаходиться готель "Цитадель".22.10.2013 17:33
Андрій Садовий В першу чергу, там потрібно провести серйозні дослідження, повинні працювати археологи, історики. Треба бути достатньо обережним, тому що ця територія є надзвичайно цінною в частині нашої пам'яті.
ОпанасДорога на Львів, яка починається після Рогатинського району... Вам відомо про її стан..!? Що робиться для того щоб там там могла проїхати не тільки військова бронетехніка та трактори, але й цивільні легкові машини.22.10.2013 17:39
Андрій Садовий Щоб подорожувати з Франківська до Львова, треба мати багато здоров'я і гроші на ремонт машини. Міська влада відповідає за дороги на території міста. На жаль, виїжджаючи зі Львова, потрапляєш в інший світ, якщо говорити про стан доріг. Скерую окремого листа на Уряд та керівників обласних адміністрацій, щоб у 2014 році ми гордились дорогою, яка має об'єднувати наші міста, а не соромились нею.
ОпанасЧому, на Залізничному вокзалі Львова та прилеглій до нього території, якась просто навала циганів, алкоголіків,бомжів та інших маргіналів,(а вокзал як Вам відомо то ворота міста) тільки вийдеш на Привокзальну то зразу Дай закурити, Дай пару гривень, Купи якісь незрозумілий телефон, що міська влада робить в цьому напрямку. Хоча, що казати і біля самої ратуші цигани прямо в обличчя пхають якихось яструбів,орлів та голубів, та чуть не насильно заставляють фотографуватись за 25 гривень. Коли вже наведете порядок в цьому питанні????22.10.2013 17:41
Андрій Садовий Використання тварин для заробляння грошей є протизаконним. Якщо хтось пробує це робити, міліція вилучає тварин і передає їх в еколого-натуралістичний центр. Якщо говорити про людей без постійного місця проживання, в нас є хороший центр для них. Місто дбає про них. Цигани ж наїжджають в міста хвилями. Останнім часом у Львові я їх не бачив.
LMЩо робити з українськими "яничарами" типу Калісніченка. Як повернути рідну мову в Україну? Скажіть Азаров спеціально перекручує українські слова чи просто його IQ не дозволяє вивчити мову? 22.10.2013 17:44
Андрій Садовий Багато іноземних дипломатів, які приїжджають працювати в Україну, вчать українську мову. Щоб вивчити мову, вони приїжджають, як правило, до Львова і тут кілька тижнів живуть. Часто у сім'ях. Такий принцип можуть використовувати українські урядники, які не добре володіють мовою, бо не мали такої практики раніше. Бажаючих сімей їх прийняти, я думаю, буде достатньо.
к3Чи не здається Вам, що у Львові вже забагато кнайп, кавярень? При цьому тут існують також певні негативні моменти, як от - у літній період йде всюдисуще облаштування літніх майданчиків біля вказаних закладів, що іноді перешкоджає руху перехожих і створює масу незручностей.22.10.2013 17:47
Андрій Садовий Львів'яни надзвичайно гостинні містяни, які і самі люблять каву випити, і гостей почастувати. Не думаю, що закладів громадського харчування в нас забагато. Їх кількість буде збільшуватись. Вже з'являється дуже хороша конкуренція, але найуспішнішими будуть ті, які пропонуватимуть хорошу гостинність за оптимальними цінами.
к3Ви серйозно вірите у те, що "Самопоміч" може стати загальноукраїнською партією?22.10.2013 17:54
Андрій Садовий Так, я в це вірю. І буду для цього прикладати багато зусиль. Хоча розумію, що для цього потрібні роки і Божа ласка. Українці повинні перестати вірити в чудеса і багато працювати над собою. Тільки міняючи себе, ми зможемо змінити інших. Я вірю в успіх "Самопомочі". Власне, сповідуючи принпципи "Самопомочі", ми багато доброго зробити і далі робимо у Львові, передаючи свій досвід в інші міста.
правдапане Андрію,цього року Львів вийшов на 1 місце в Європі як місто що потрібно посетить,хто з вашої команди цим займався(маю на увазі чи є у вас спеціальний відділ для іміджк мвста)і якщо є то який?і як ви отмечаєте тих людей що сприяли такій перемозу,тобто як ви їх нагороджуєте подарунками грошами?адже ті люди які вміють сформувати правильний погляд на місто повинні бути відзначені і це однозначно!Шкода що таких людей і Франківську немає!(( 22.10.2013 17:58
Андрій Садовий Це є оцінка для громади міста Львова. Громада - як львівська кава, може бути гіркою, з кислинкою, з перчинкою, з цукром, але вона є справжньою. А справжність цінують завжди і всі.
ratКостюми і мешти яких брендів Ви полюбляєте? Чи є у Вашому гардеробі краватки від "Гермесу"?22.10.2013 18:01
Андрій Садовий Таких краваток в мене нема. На бренди великої уваги ніколи не звертав і не звертаю. Цікавить якість. Завжди купую якісні речі за оптимальною ціною. Європейці речі завжди купую в часи великих знижок. І вам це раджу.
Василь ГнидаНа Львівщині колись було багато великих промислових заводів, відомих як на весь Союз, так і за його межами, зараз коли вони доведені до зубожіння, чи є в Ваших планах відновлення їх промислових потужностей де колись працювало в три зміни, чи не пів Львова . Чи зараз основний акцент зроблений на туристичну галузь ("Криївка", кава, пиво) .22.10.2013 18:06
Андрій Садовий У Львові активно розвивається харчова промисловість, легка, книгодрукування, відроджується машинобудування. Плануємо збудувати великий індустріальний парк, для цього надзвичайно важливо, щоб Україна підписала угоду про асоціацію з ЄС. Туристичний кластер - один із наймолодших у Львові, але показує хорошу динаміку. Тільки за останній час в індустрії туризму створено додатково 10 тис робочих місць. Також активну динаміку показує кластер ІТ, який щороку збільшується на 30% при середній зарплаті більше 10 тис грн на місяць. Для мене важливий гармонійний розвиток міста, але при одній умові - дотримання всіх екологічних норм.
Rura А чо' футбольні "Карпати" так здали?22.10.2013 18:07
Андрій Садовий Львів'яни люблять свій футбольний клуб, тішуться, коли Карпати виграють і сумують, коли гра не є доброю. Вірю, що кращі часи Карпат попереду.
drugПане Андрію, доброго дня)Хочу запитати, у Вас про вашу першу проблему, з якою ви зіткнулися прийшовши на посаду мера?22.10.2013 18:09
Андрій Садовий Усвідомлення масштабу і дуже великої відповідальності.
RuraКажуть, що стадіон в Львові демонтуватимуть... А ще після скандалу з типу "фашизмом" на матчі з Сен-Марино то що буде?22.10.2013 18:13
Андрій Садовий "Арена Львів" - це один з найкращих стадіонів, які зараз збудовані в Європі. Стадіон, як правило, будують на 50 років. Він прожив тільки рік і дуже багато охочих його кольнути. Вірю, що ФІФА перегляне санкції щодо Львова, що Карпати вернуться на стадіон і він буде успішним. До речі, за 22 роки незалежності Збірна України не програла у Львові жодного матчу.
drugУявимо ситуацію - Ваш термін головування у Львові закінчився. Чи погодились би піти у мери Івано-Франківська?22.10.2013 18:13
Андрій Садовий Франківськом мають керувати івано-франківці. Якщо потрібно, готовий допомагати.
кіт в гумакахЯк на Вашу думку, правда в грошах, і той правий в кого їх більше? спростуйте цю думку.22.10.2013 18:21
Андрій Садовий Тому, хто має такі думки, раджу прогулятись стежками Личаківського цвинтаря, де спочивають різні люди - і багаті, і бідні. Вмінання заробляти гроші - це великий талант. Але цей талант людина отримує від Бога. І цей талант при людині є доти, доки вона зароблені кошти витрачає на добрі справи. Якщо вона перестає це робити, то талант кудись зникає.
RuraЯких жінок ви більше "полюбляєте"? Красивих чи розумних? Але так - "або-або"!22.10.2013 18:23
Андрій Садовий Люблю свою дружину Катерину. Крапка.
drugАндрій Садовий у першу чергу - звичайна людина. Чим ви займається у вільний від роботи час, якщо він у вас є. Що читаєте, де, зазвичай, відпочиваєте?22.10.2013 18:23
Андрій Садовий Вільного часу дуже мало. Якщо є вільна хвилинка, стараюсь провести її разом з дружиною і дітьми. Люблю плавати, зимою люблю кататись на нартах. На читання часу багато нема, хіба що коли у відрядженні летиш в літаку. При першій можливості хочу прочитати книжку "Фізика майбутнього" Мічіо Кайку.
RuraКажуть, що ваш зам - Олег Синютка, навострив лижі на вибори мера Івано-Франківська. відпустите? І що порадите Івано-Франківцям? 22.10.2013 18:26
Андрій Садовий Олег Михайлович на цю тему зі мною розмови не мав. А франківчанам бажаю багато гараздів, добра та процвітання.
ratВи ще не стомилися воювати з примітивами? не нудить, коли бачите теперішній львівський "політичний бомонд"?22.10.2013 18:29
Андрій Садовий Українська держава є достатньо молодою. Ми дуже часто вимагаємо від наших політиків зрілості, як це є в країнах, які мають дуже великий досвід державності. Не можна відокремлювати львівський, франківський чи луганський політикум, дуже часто він є однаковий. Якщо порівнювати наш політикум з Європейськими країнами, то це ще "ясельна група". Потрібен час, терпіння і важка праця.
RuraВаша найкраща і найгірша риса? Що найбільше ціните в людях?22.10.2013 18:39
Андрій Садовий Мені подобаються креативні, відкриті люди. Якщо говорити про себе, то недоліків маю багато. Ціную в людях вміння тримати слово, чесність та відданість справі, якою займаєшся.
ratДоброго дня! В кожній справі є такий собі "локомотив", який може витягнути за собою усю систему. Яка галузь, на Вашу думку,може стати таким "локомотивом" для Франківська. При тому, що можливостей для туристичних забав у нас в 10 разів менше,аніж у Львові.22.10.2013 18:39
Андрій Садовий Якщо подивитися на досвід післявоєнної Німеччини та Японії,то їхній успіх - це інвестиції в освіту і титанічна працездатність. Якщо Україна візьме цей досвід на озброєння разом з максимальною самоврядністю, я думаю, що ця формула зможе робити успішними і наші міста, і нашу країну. Думаю, що такий підхід
КоляЧим плануєте займатися після роботи мером, як вже не оберуть? Рибалка? Полювання? Шахи на лавочці в сквері? Чи плануєте написати мемуари?22.10.2013 18:44
Андрій Садовий Поза тим, що я є міським головою, я ще є батьком п'яти хлопців. Тому якщо буде більше вільного часу, буду максимально присвячувати його дітям, аби вони могли зробити те, чого не зробили ми.
RuraЩо робите сьогодні ввечері? 22.10.2013 18:52
Андрій Садовий Після чат-конференції буду розписувати пошту, також індивідуальна зустріч з керівником департаменту паном Москаленком. Дай Бог, до 10 год вечора справлюся. Потім пішки піду додому.

Кількість переглядів - 4676

Коментарі (2)
Грубий | 24.10.2013 09:00Уявляю собі, що було б зі Львовом, якби там опинився дехто
Анускевичус. І навпаки - якби Садовий опинився тут...
Свободівець | 23.10.2013 12:36Реально сильна людина. В Садового позитивне мислення і вміння налаштовувати на конструктив навіть при негативних питаннях. Заздрю Львову білою заздрістю.

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ