Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Володимиром Макаровим

Президентом Івано-Франківського «Клубу метикуючих», гравцем і капітаном збірної команди ерудитів України

Агенція новин "Фіртка" завершила чат із Президентом Івано-Франківського «Клубу метикуючих»; гравцем і капітаном збірної команди ерудитів України; автором та режисером багатьох команд КВН Володимиром Макаровим. Читачі можуть задавати свої запитання.Чат

555Відповідь на яке з питань вас по життю цікавить більше: "ЯК?" чи "НАВІЩО?"05.09.2013 14:01
Володимир МакаровДоброго дня усім учасникам чату! Зараз я маю можливість працювати із командою КВН \"Наф і Га\"?, тому це питання для мене найбільш актуальне)
Василь ГнидаЧи можна стомитися від знань або надмірної інформації в голові !? 05.09.2013 14:03
Володимир МакаровВ принципі,в інших місцях організму, окрім голови, інформація не збирається. Резерви людського мозку, як довели вчені, використовуються на 3%-5%. Можна стомитися від одноманітної інформації.
ГрубийДоброго дня! Ви любите Івано-Франківськ? Яке майбутнє у нашого міста? 05.09.2013 14:06
Володимир МакаровДоброго і Вам дня)Звичайно, що я люблю місто, у якому народився. Ще більше люблю його мешканців. Хотілося б щоб наше місто лишилось таким своєрідним,як воно є. Але бурхлива фантазія підказує мені, що видобуток сланцевого газу в Городенківському районі, автоматично перетворює Городенку у мега-столицю Євросоюзу. Але я завжди любитиму Івано-Франківськ.
drugУ мери Франківська не маєте бажання йти?05.09.2013 14:08
Володимир МакаровЦе серйозна пропозиція? Якщо так, то тоді я почну готуватися. Куплю гірський велосипед для подолання рельєфу нашого міста. А ще мегафон і кувалду,якщо стане грошей. Принаймні, так мені радять мої політконсультанти:)
drugЧим займається у вільний час?05.09.2013 14:09
Володимир МакаровЯ дуже пишаюся тим, що у вільний час мені довіряють виховання Володимира Павловича і Анастасії Романівни - людей, які мають більше шансів стати майбутніми мерами міста, аніж я.
987Пане Володимир! як і коли у Вашому житті з\"явився КВН?05.09.2013 14:11
Володимир МакаровЯкщо перефразувати класика, то тричі мені в житті з\'являвся КВН. Спочатку з\'явився у школі, але його відразу заборонили. Потім був період роботи із студентськими командами. А зараз мені приємно працювати із усіма категоріями, починаючи від відомчих команд і закінчуючи шкільними.
DezdechadoЧи правда,\"що у великій мудрості багато печалі; і хто примножує пізнання, примножує скорботу\"?05.09.2013 14:14
Володимир МакаровНапевно, це реакція на 1 вересня. Цю цитату у купі із картиною \"Опять двойка\" розповсюдили у соцмережах разом із спогадами дорослих про те, якими поганими були вчителі. Як вчитель за освітою,насмілюся сказати, що знань багато не буває. Більше знаєш - краще спиш, їж і плануєш своє життя. Тобто, вчіться і не бійтеся. Все буде добре. Навчатейся, учітеся, брати наші.
ДенисВолодимир Іванович розкажіть, як в Івано-Франківську з"явилася Люм'єр-ліга, та як у ній можна прийняти участь?05.09.2013 14:17
Володимир Макаров\"Люм\'єр ліга\" з\'явилася більше року тому, як результат доброї волі Ліди Василівни Шкрібляк і міського клубу метикуючих. Зібрання відбуваються раз на місяць. Якщо бажаєте, слідкуйте за оголошеннями і приходьте на гру, як це зробили вже десятки людей.
ірина1Ви тісно спілкуєтесь та працюєте з молодим поколінням, і користуєтесь високою повагою серед них, як Вам вдається знайти підхід до сучасної молоді,адже це не кожному вдається?05.09.2013 14:20
Володимир МакаровМолоде покоління завжди є кращим за своїх попередників. Тому кожну молоду люди треба поважати і бачити у ній перспективу. У мене завжди були чудові відносини із моїми вихованцями: і відмінниками, і невідмінниками. У кожному знаходилась іскра таланту.
НикифорчукЩо для вас означає слова \"любов до України\"?05.09.2013 14:24
Володимир МакаровДесь перед Днем незалежності один канал задавав питання мешканцям нашого міста, у тому числі і мені, чи є Україна у серці у вас за ці 22 роки, що пройшли? Мені здається, що ми потерпаємо саме через це визначення. Емоції емоціями, серце серцем, але з 22 роки в голові у кожної людини має вкорінитися поняття поваги до своєї держави, яке важливіше, ніж емоційний порив. Розум вищий за емоції. Любов до України вміщує і перше, і друге.
олег111Володимир Іванович! Ви відома особистість,Вам вдалося досягти успіху і в Україні і за її межами,брати участь у різних проектах провідних телеканалів.Порадьте ,якими рисами необхідно володіти, щоб втілити в життя поставлені цілі?05.09.2013 14:25
Володимир МакаровТреба просто, щоб людина любила свою справу і не зупинялася на певному рівні. В житті потрібно постійно рухатись і чогось досягати.
00000Шановний Володимир Іванович!Чи здійснюється фінансова підтримка від місцевої влади для розвитку \"Що? Де? Коли?\" на Прикарпатті.05.09.2013 14:25
Володимир МакаровКоли ми зверталися з а фінансовою підтримкою для проведення наших заходів, то в тій чи іншій мірі підтримка здійснювалася як на міському, так і на обласному рівнях.
852які книги Ви полюбляєте читати? чи збираєте власну бібліотеку з тих, яким надаєте перевагу? Можливо у Вас свої авторські збірки?05.09.2013 14:27
Володимир МакаровЗвичайно, я збираю власну бібліотеку. У теперішньому часі, в тому числі, і електронну теж. Останнім часом мене цікавить, головним чином, наукова література. Я спромігся на видання однієї книжки, яка стосується методики гри в ЩО? ДЕ? КОЛИ?. А усі наступні багатотомні праці ще попереду)
Василь ГнидаЯкі ще телепередачі, крім \"ЩО ДЕ КОЛИ\", ви б віднесли до вимираючого підвиду, у новому світі попси та гламуру !?05.09.2013 14:32
Володимир МакаровЯ не згідний із тим, що ЩО? ДЕ? КОЛИ? вимираючий підвид.Статистика свідчить про те, що у неї є стабільна аудиторія людей, вихованих інтелектуально. Три кити, на яких трималися інтелектуали часів \"совка\" - це ЩО? ДЕ? КОЛИ?, КВН і Клуб авторської пісні. Ось останній кит на Україні якось законсервувася і не має живого притоку. А називати конкретні передачі, яких маса на всіх каналах, зараз просто нема сенсу.
педагог\"Що? Де? Коли?\" - гра цікава усім поколінням, чому б не створити шкільну лігу в Івано-Франківську адже в інших містах такі заходи проводяться. 05.09.2013 14:34
Володимир МакаровЯк педагог педагогу, хочу Вам сказати, що робота проводиться у цьому напрямку. При чому, ми розпочали із самих педагогів, коли започаткували чемпіонати із ЩО? ДЕ? КОЛИ? серед вчительських команд шкіл міста. Ось ці педагоги і стануть основою створення шкільних команд на місцях. Приєднуйтесь.
LMЯк можна вступити до Вашого клубу?05.09.2013 14:35
Володимир МакаровЛишайте координати на \"Фіртці\". Зідзвонимось)
LMЧому метикуючі, а не міркуючі? Мені здається, що в цих двох словах така ж різниця, як \"крутитися\" і працювати... 05.09.2013 14:37
Володимир МакаровЦе принципове питання? Давайте пометикуємо) \"Метикуючі\" - мені здається більш точнішим. Тому, що ми беремо участь у грі. Як писав Шукшин: \"Ми не мислителі, у нас зарплата не та\".
педагогШановний Володимир Іванович, ви азартна людина? Що важливіше для вас: перемога чи участь? 05.09.2013 14:38
Володимир МакаровЗвичайно, що я азартна людина. Просто за роки гри навчився менше показувати свій азарт. І, при всій важливості перемоги, для мене дуже важливий процес. Участь однозначна.
педагогВолодимир Іванович, яка ваша заповітна мрія ще досі залишилась нездійсненною і чому?05.09.2013 14:40
Володимир МакаровНа таке питання на конкурсах краси дівчата, звичайно, відповідають про мир у всьому світі. Не такий я вже й мрійник.
Василь ГнидаОт Ви, вибачте за прямолінійність "головатий дядько" тобто людина з високим інтелектуальним рівнем розвитку, чи бачите ви себе в політиці, якщо так, то яка політсила вам найближче !?05.09.2013 14:44
Володимир МакаровВ політиці я себе не бачу однозначно. Хоча мені цікаво спостерігати за процесом політичних ігр. До політичних сил у нашому маленькому місті я відношуся нормально, тому що маю багато хороших знайомих. В тому числі вихованців, які співпрацюють з цими політичними силами. Поважаю їхні погляди. Хотілось би, щоб і так помірно багатий інтелектуальний ресурс наших політиків не розпорошувався на багатопартійність.
lolви не думали про те, щоб створити який сайт сатиричних новин в Івано-Франківську? Було б цікаво, напевно)05.09.2013 14:46
Володимир МакаровДо мене вже зверталися люди із такою пропозицією. Можна жартувати. Тільки використовувати більш-менш тонкий гумор, а не вішати ярлики і ображати людей.
lolВаш найбільш необдуманий поступок у житті, якщо такий був?05.09.2013 14:47
Володимир МакаровНе знаю. Кожен поступок і вчинок потрібно обдумувати. Що я старався робити. Якось сяду, проаналізую і потім, можливо, поділюся)
lolякі жінки вам подобаються? розумні чи красиві? чи, може, дотепні?05.09.2013 14:48
Володимир МакаровНекрасивих жінок нема. Жіночий розум чоловіки не завжди сприймають. Дотепні жінки - це золотий запас жіноцтва.
КоляХто ви за освітою? 05.09.2013 14:51
Володимир МакаровЯ закінчив Івано-Франківський педагогічний інститут. За фахом я викладач історії, суспільствознавсва і спеціаліст із виховної роботи. Я вдячний своїм вчителям, викладачам - В. П. Духничу, Я. В. Заборовському, І. І. Червінкіну-Корольову, С. І. Кобчаку та багатьом іншим. Я всіх їх люблю і пам\'ятаю)
КоляЧим заробляєте на життя?05.09.2013 14:52
Володимир МакаровМене утримує держава.
КоляЯку пору року найбільше НЕ любите і чому?05.09.2013 14:53
Володимир МакаровДуже жіноче питання.Ніколи не звертав на це увагу. Як там писав Рязанов: \"Треба все із вдячністю приймати...\"
КоляСкільки ви важите, бо ми тут з кумом споримо на віскі - я кажу, що 100 кіло, а він - що 110? 05.09.2013 14:53
Володимир МакаровЗа той час, поки я в чаті - скинув 8 кг. Тому у вас більше шансів, ніж у кума)
123Як би ви поставилися до того, щоб Україна стала монархією? 05.09.2013 14:55
Володимир МакаровЯ ставлюсь до цього негативно.Кількість претендентів на трон буде незліченна і тоді почнеться бардак.
123Якщо б Україна була монархією, то яку посаду при дворі короля ви б обрали: Королівського конюха, виночерпія, головного радника, головного євнуха (якщо б монарх був турком)?05.09.2013 14:57
Володимир МакаровСудячи за запитанням, ви таємний турок))) Турків відкидаємо. Для підвищення зарплати я б об\'єднав три перших - головний радник-виночерпій при конюшні))
123Як ви ставитеся до ЛГБТ? 05.09.2013 14:57
Володимир МакаровСтримано я відношусь до ЛГБТ. Нам треба йти у Європу.
123Хто вам кращий - Філіп Кіркоров, Борис Моісєєв чи цей блондін, що класику співає - забув прізвище....?05.09.2013 14:58
Володимир МакаровХто ці люди? Мені краще \"Океан Ельзи\".
DezdechadoВолодимир Іванович, думаєте сланцевий газ доб\"є те, що комуністи і рагулі недобили - екологію?05.09.2013 14:59
Володимир МакаровСпитайте про це у Городенці і Тлумачі. Їм із цим жити.
єєєЯким Ви були в студентські роки? Ботаном чи бешкетником?05.09.2013 15:00
Володимир МакаровЯ нормально вчився, без збочень)
кітВам, як історику, яка епоха найбільш імпонує? 05.09.2013 15:01
Володимир МакаровНаша епоха сама цікава. Тому що завдяки історикам ми не знаємо точно попередні епохи насправді.
111111Зараз у ЗМІ обговорюють тему про зміну ведучого КВН - Маслякова,кажуть, що розглядають кандидатуру Урганта. Як Ви до цього ставитесь?05.09.2013 15:02
Володимир МакаровМені здається, що якби я до цього не ставився,за трибуною справа буде стояти Масляков. Потім його син. Потім муляж Маслякова.
ОпанасЧому словосполучення \"інтелігент нещасний\" використовується тільки в нашій країні та в наших сусідів по колишньому \"совку\", та набуло окрасу чогось того, чого варто сторонитись, і чому інтелігенти в нашому сучасному соціумі, як правило нещасні люди..!?05.09.2013 15:05
Володимир МакаровТому, що слово \"інтелігент\" придумали ще за царської Росії відокремлені в особливу групу \"за Сталіна\" і чомусь люди продовжують відносити себе до цієї штучно створеної групи. От тому вони і нещасні, що мучаються: до кого їм пристати!
528На рахунок конкурсів краси , Ви часто їх оцінюєте в жюрі ))) По яким критеріям вибираєте участниць) Як Вам наша Анна Заячківська?05.09.2013 15:08
Володимир МакаровКритерій такий: якщо ми обираємо красуню, нам не має бути соромно за те, що вона представляє наше місто на якомусь іншому конкурсі. Анна Заяківська - це справжня міс, як мінімум, Європи. Дуже добре, що Анна потрапила під добру опіку Тетяни Герасимівни Терсенової-Заводовської.
ОпанасІстина- в вині, як казав один із класиків, дивлячись на численну армію алкозалежних в нашому місті подумав, а яку істину вони шукають в горілці !? Якій Ваш, універсальний рецепт боротьби, з наркоманією та алкоголем, які окупували наше місто !?05.09.2013 15:13
Володимир МакаровЛюди у студії підказують мені, що це глобальне питання. Колись князь Володимир відкинув інші релігії, бо вони забороняли \"веселие,питие\". Зацініть довготривалість традиції. А боротися із вказаними вами проблемами треба враховуючи індивідуальні особливості кожної людини і нейтралізувавши вплив людей, які кришують продаж алкоголю і наркотиків.
ОпанасЗараз діти набагато менше читають книжки, віддаючи перевагу інтернету, що ви думаєте з цього приводу, чи впливає це на їх інтелектуальний розвиток !?05.09.2013 15:13
Володимир МакаровЯкщо діти почнуть читати книжки в інтернет і- це добре.
АааЯк вам наша красуня Анна Заячківська?05.09.2013 15:14
Володимир МакаровПовторусь ще раз. Наша красуня Анна Заячківська - красуня серед красунь.
ОпанасНаша ментальність і Євросоюз, це сумісні речі !?05.09.2013 15:15
Володимир МакаровКоли одружуються двоє, треба поважати один одного, звикати один до одного. Отож, дивимося, звикаємо, поважаємо.
ОпанасДля Вас, стакан з водою, наполовину повний чи наполовину пустий ??05.09.2013 15:16
Володимир МакаровДякую \"Фіртці\", вони тільки що пригостили мене чашкою чаю, який я із задоволенням п\'ю. А питання про склянку для мене другорядне, зараз я вирішую питання що було раніше курка чи яйце?
ОпанасЧи маєте вже онуків !?))05.09.2013 15:18
Володимир МакаровДо попереднього питання - я безнадійний оптиміст. Про онуків: у мене їх двоє - Анастасія Романівна та Володимир Павлович.
ОпанасЧи є в Франківську масони..!?05.09.2013 15:27
Володимир МакаровОце так питаннячко.У нас і мусонів немає. Відкрию вам таємницю - у Франківську нема масонів. Головним осередком масонства на Прикарпатті є село Залуква Галицького Району. Як підказують мені в адудиорії і село Чагрів, яке прославилося своїми відьмо-масонками) Шукайте і знайдете) Дякую вам за спілкування) Мені було з Вами цікаво)

Кількість переглядів - 5358

Коментарі (2)
нерозумна жінка | 07.09.2013 19:10Дипломатично та мудро відповідав. НИК | 07.09.2013 10:48ПРО ЛЮБОВ (ДО УКРАЇНИ): ЕМОЦІЇ СИЛЬНІЩІ ЗА РОЗУМ, В СІМ І СЕКРЕТ ЛЮБОВИ. І ЯК ВИ ГОВОРИТЕ ЗА РОЗУМ, ТО СЛАБА У ВАС СЯ ЕМОЦІЯ. ЯК БИ ВИ БУЛИ ЧУЖИНЦЕМ, ТО СЮ ЕМОЦІЮ ВИТІСНИЛАБИ ИНЧА ЕМОЦІЯ, А РОЗУМ БИ ПІДСУНУВ СЕМУ ПОЯСНЕНЄ.
З ПОВАГОВ.

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги