Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Михайлом Джоголою і Анастасією Гурмак

оргкомандою TEDxIvanoFrankivskWomen

У четвер, 27 жовтня з 17-00 до 18-00 АН Фіртка проведе чат-концеренцію з керівником оргкоманди TEDxIvanoFrankivskWomen Михайлом Джоголою і координаторкою волонтерів Анастасією Гурмак. Читачі можуть ставити свої питання, як під час чату, так і вже.Чат

ІгорикРозкажіть, що я для себе зможу винести в вашого заходу?27.10.2016 17:09
Джогола, ГурмакСпікери розповідатимуть свої власні історії успіху, про прибуткові і цікаві стартапи, джерела власної мотивації, діляться новими ідеями. Загалом, ми підбрали спікерів, які досягли успіху в різних сферх - від благодійності до ІТ.
ІгорикСкільки коштує квиток і де його взяти?27.10.2016 17:13
Джогола, ГурмакЦіни квитків були різними: перших 10 днів продажу - 150 грн, других 10 днів - 200 грн, і останні 10 днів - 250 грн. Нажаль, на сьогодні уже всі квитки продані.
MCSaymonМинулого року була конференція ТЕDх, чому цього року вирішили звузити тематику заходу до ТЕDxWomen27.10.2016 17:19
Джогола, ГурмакВ Івано-Франківську конференція TEDx проводиться вже втретє. Перші дві конференції були стандартного типу. Цього року ми вирішили зробити щось нове і цікаве. Якщо переглядати найкращі TED-виступи, то можна помітити, що багато спікерів - жінки. Ось і прийшла ідея зробити TEDxWomen. Тим більше TEDx такого формату буде проводитися вперше в Україні. Сподіваємося на те, що нашим учасникам сподобається такий формат.
ІгорикА, і ще - можна то всьо знімати і фоткати?27.10.2016 17:22
Джогола, ГурмакМи не забороняємо знімати і фотографувати під час події. Але, для зручності наших гостей і всіх, кого цікавить захід - ми будемо вести онлайн-трансляцію на нашій фейсбук сторінці і на сайті - http://tedxwomen.if.ua/ Також у нас будуть на заході фотографи-волонтери та обладнані фотозони. Усі зроблені ними фото ми виставимо на сайті та у соцмережах. Уі виступи записуються, і за кілька днів після заходу будуть оприлюднені в youtube (отут: https://www.youtube.com/user/TEDtalksDirector)
Juliia BorysЯк стати спікером і підготуватися до конференції TEDx?27.10.2016 17:27
Джогола, ГурмакТреба зробити щось дуже круте і корисне для людства:) Просто бути успішним у своїй сфері і мати можливість поділитись з усіма бажаючими своєю ідеєю чи механізмом її впровадження. А підготуватись просто - підготувати презентацію і промову на 18 хвилин.
ФаїнаДля чого це проводиться в Івано-Франківську?27.10.2016 17:32
Джогола, ГурмакTED - це конференція, мета якої розповсюджувати унікальні ідеї. Івано-Франківськ дуже стрімко розвивається - тут живе безліч дуже розумних, креативних, сучасних людей. Такі конференції як TED, як раз для наших людей. TEDx надихає, мотивує і дає великий досвід. Тому я взагалі за те, щоб такі конференції проводилися в кожному місті!
MCSaymonМене завжди цікавило, набір волонтерів відбувається за створеною аплікаційною формою, а як же сформувалась діюча команда організаторів? 27.10.2016 17:34
Джогола, ГурмакПо-різному. Колись Дмитро Романюк зібрав команду активних людей і ми почали працювати. Теперішній ліцензіат TEDxIvanoFrankivskWomen Христина Вінтонів була нашим першим волонтером. Переважно команда не змінюється. Додаються лише колишні волонтери, яким сподобалось з нами працювати.
ФаїнаВказується, що спікерами заходу будуть лише жінки. Як їх відбирали? 27.10.2016 17:44
Джогола, ГурмакХристина Вінтонів і Тетяна Василик мали за мрію реаліувати TEDxIvanoFrankivskWomen ще більше року тому. Вони вдвох обговорили усіх спікерів і взяли в них попередню згоду. Кільком спікерам ми написали вже під час підготовчого етапу проекту, оскільки вважали їх цікавими. Тему конференції ми брали досить широку - "Будь собою". Тому змогли запросити успішних жінок з різних сфер.
Надія ВасилівнаЯкщо б Ви були спікером TEDx, про що б розповідали?27.10.2016 17:45
Джогола, ГурмакДумаю, що моя тема була би приблизно така: "Ми завжди знаємо чого хочемо, ми завжди знаємо відповідь". Люди дуже часто обманюють, але найгірше, коли обманюють себе. Думаю, що головна причина - страх. Це призводить до великих проблем. Я би хотіла навчити людей прислуховуватися до себе. Гармонія з собою - це дуже важливо.
chris_tinaХто такий спікер конференції TEDx? У чому його особливість у порівнянні з іншими конференціями? Чи хотіли б ви особисто бути спікером TEDx?27.10.2016 17:47
Джогола, ГурмакСпікер конференції - це успішна і цікава людина. Особливість в тому, що спікер має 18 хвилин для того, щоб поділитись цікавою ідеєю. Розповідь відбувається у довільній формі, тому легко сприймається. Особисто я б дуже хотів, але ще не маю про що розповісти.
chris_tinaПро що наступний TEDx? Які плани на майбутнє?27.10.2016 17:52
Джогола, ГурмакМи ще не знаємо. Ідеї виникають або спонтатто, як попередні заходи, або довго і продумано - як цьогорічний. Знаєм одне - що наступного року у Франківську точно буде TEDx.
MCSaymonЯкі три найважливіші пункти Ви виділили для себе в ході організації заходу для того щоб все пройшло на найвищому рівні 27.10.2016 17:53
Джогола, Гурмак1. Прокрастинація - це зло. 2. Для того, щоб організувати хороший захід - треба бути уважним. 3. Відповідальність і довіра - запорука успіху команди.
MCSaymonЯкби Ви мали змогу бути спікером на конференції в стилі ТЕД, то яку б тему виступу ви обрали і коротко про що був би Ваш виступ27.10.2016 18:07
Джогола, ГурмакНапевно б розповів про те, як млодь може змінити своє місто на прикладі Івано-Франківська

Кількість переглядів - 2832

Коментарі (0)

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги