Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Дмитром Романюком

начальником управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ІФ ОДА

АН "Фіртка" ЗАВЕРШИЛА чат-конференцію з начальником управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ІФ ОДА Дмитром Романюком.Чат

ВандаДобрий день. Скажіть - чому коли людина приходить до влади - перестає бути людиною?27.05.2016 12:06
Дмитро РоманюкЯ б так питання не ставив. На жаль, у суспільстві існують певні стереотипи щодо людей, які працюють в органах влади. Велика частина людей, з якими я працюю в управлінні, це порядні та професійні працівники. Питання людяності залежить виключно від моральних принципів особистості, а не від сфери її зайнятості.
ВандаЯк ви ставитесь до ідеї розформування місцевих рад?27.05.2016 12:09
Дмитро РоманюкЯкщо ви ведете мову про децентралізацію, то це одна із найважливіших реформ, яка зараз стоїть на порядку денному в країні. Цей шлях вже пройшли усі розвинені країни Європи. І ті переваги, які надала тільки фінансова децентралізація, ми вже бачимо на живому прикладі – в умовах складної фінансово-економічної ситуації більшість місцевих рад мають суттєвий профіцит бюджету (перевиконання), який вони можуть спрямовувати на розвиток своїх громад.
ВандаЗгадайте 2004-й. Жалкуєте, що в руці тоді не було чогось важчого?27.05.2016 12:12
Дмитро РоманюкБруківка на вулиці Шевченка з’явилася тільки в 2013 році)))
ВандаЧим займається ваше управління і ви конкретно?27.05.2016 12:22
Дмитро РоманюкУправління, яке я очолюю, працює над 4 ключовими напрямами: залучення іноземних інвестицій, міжнародної співпраці, реалізації проектів транскордонного співробітництва та розвитку туризму. Зокрема, реалізовуємо проект Європейського Союзу «Івано-Франківська область – край для туризму».
КоляЧи може гей бути патріотом?27.05.2016 12:26
Дмитро РоманюкНа мою думку, патріотом може бути кожна людина, незалежно від релігійних чи будь-яких інших особистих поглядів на життя.
tedx2016Доброго дня! Чи буде TEDxIvanoFrankivsk 2016 враховуючи те, що ви пішли на держслужбу? 27.05.2016 12:28
Дмитро РоманюкТак, ми з командою плануємо проводити TEDxIvanoFrankivsk в цьому році.
VidenЧому не реставрують архітектурні пам'ятки на різних частинах міста, там навіть не роблять дорогу, або роблять безвідповідально. Це вулиця Урожайна, Трачів, Новий Світ, Виговського.27.05.2016 12:41
Дмитро РоманюкПитання управління та збереження пам'яток архітектури міста Івано-Франківська, не належить до повноважень управління. Проте роботу в напрямі їх збереження та реставрації необхідно проводити більш активно.
Таня777навіщо пішли не держслужбу, які саме завдання ставите перед собою на займаній посаді?27.05.2016 12:48
Дмитро РоманюкПісля Революції Гідності, прийшло розуміння, що Україну можемо змінити тільки всі ми своєю щоденною працею. Для себе я виділив певний період часу, який готовий віддати країні. Державна служба - це той інструментарій, який дозволяє змінювати систему зсередини.
VidenКоли буде Палац Потоцьких доступний для туристів та мешканців міста ???27.05.2016 13:02
Дмитро РоманюкСвого часу, головою ОДА Олегом Гончаруком та народними депутатами було ініційовано процес відновлення Палацу Потоцьких та перетворення його на культурно-мистецький центр. Ми активно ведемо переговори з міжнародними партнерами щодо підтримку цього проекту. На даний момент над реалізацією проекту з відновлення Палацу Потоцьких працює ініціативна група з числа громадськості, митців та активістів. Вже з 8 по 12 червня він буде однією із локацій, в рамках фестивалю сучасного мистецтва "Porto Franko Гогольфест".
Maxima1Пане Дмитро, вітаю :-) Хотілось би знати, що за останній час було зроблено для туризму в нашому регіоні, а також скільки інвестицій з Європи отримав Івано-Франківськ за останній рік і цього року. Взагалі, наскільки ця справа просувається по Івано-Франківській області? І що для цього робиться? 27.05.2016 13:28
Дмитро РоманюкВ травня відбувся найбільший за всю історію області культурно-мистецький фестиваль «Карпатський Простір». Участь в фестивалі взяли митці та творчі колективи з 8 країн світу: України, Австрії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії, Молдови, Чехії та почесні гості з Азербайджану, Грузії та Естонії, а також посли та консули цих країн. Тільки за останній місяць ми представляли туристичний потенціал Івано-Франківської області на 5 ярмарках та фестивалях у Києві, Чернігові, Одесі, Запоріжжі та Чернівцях. Також за цей час організовано та проведено рекламний тур для журналістів і туроператорів Чехії, Словаччини та Ізраїлю. Минулого року в область було інвестовано 11 млн. доларів, і вже цього року тільки компанією “LEONI” буде інвестовано більше 34 млн. євро.
ПетрикЩо таке єврокарпатська ініціативна і що вже зроблено по ній.27.05.2016 13:50
Дмитро Романюк«Єврокарпатська Ініціатива», це амбітний проект з інтеграції та наближення Івано-Франківської області до Європейського Союзу, який був ініційований головою ОДА та народними депутатами від Франківщини. Одними із ключових напрямів проекту «Єврокарпатська Ініціатива» є використання інструментів міжнародної співпраці для залучення в область грантових коштів ЄС. Вже цього року ми плануємо провести велику конференцію «Європа Карпат», в якій візьмуть участь спікери парламентів 8 країн, а також керівництво Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, де буде обговорено та напрацьовано конкретні проекти для Карпатського єврорегіону, і це стане ще одним інструментом для розвитку нашої області. Наступним напрямом є робота із залучення іноземних інвестицій, оскільки це той шлях, який напряму впливатиме на добробут мешканців нашої області. Вже дуже багато зроблено в цьому напрямку і першими результатами є залучення іноземних інвесторів, які готові вкладати великі суми в розвиток нашого краю.
ПетрикЯк саме вдалося заманити Леоні в область, які дальші кроки?27.05.2016 14:03
Дмитро РоманюкРобота з компанією “LEONI” тривала ще з минулого року. Вона була не простою, оскільки ми конкурували із Львівською областю. Проте, проект «Єврокарпатська Ініціатива» зміг переконати інвестора прийняти позитивне рішення щодо нашої області. Це величезна подія для України та найбільша інвестиція за всю історію нашого краю. В 2017 буде споруджено новий завод та інвестовано близько 34 млн. євро. Вже через рік буде набрано 800 працівників і до 2021, згідно оптимістичних планів, кількість працівників становитиме 8150 чоловік. Ми і надалі надаємо супровід для інвестора. Вже вчора, було проведено аукціон із виділення земельної ділянки під завод, і тільки від оренди місто Коломия отримуватиме майже 700 тис. гривень, не говорячи про те, який позитивний економічний вплив матиме майбутній завод для всього регіону.

Кількість переглядів - 8952

Коментарі (2)
Дружбан | 13.09.2016 16:49Привіт Яйцекид.) дивлюся | 30.05.2016 08:47ні про що

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги