Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Миколою Гавриляком

Засновником популярного проекту Типовий Франківськ, співвласником вільного простору STANTSIYA та помічником керівника фракції "Самопоміч" у Верховній раді

АН "Фіртка" завершила ЧАТ із засновником популярного проекту Типовий Франківськ, співвласником вільного простору STANTSIYA та помічником керівника фракції "Самопоміч" у Верховній раді Миколою Гавриляком.Чат

toniaУ вас в ФБ є багато інформації про CAPS та зустрічі з грузинськими міністрами-реформаторами, що це за проект, що ви там робите?16.03.2015 11:13
Микола ГаврилякCAPS (Civil and Political School) - це сучасний навчальний центр для підготовки нового покоління відповідальних українських політиків. Серед викладачів школи є колишні міністри-реформатори та дипломати Грузії з команди Саакашвілі,викладачі престижних Американських та Європейських університетів які мають великий досвід практичний та діляться з нами своїми знаннями та підходами. Я є одним з 45 осіб, які проходять навчання в цьому центрі.
КоляЯкі ваші плітичні погляди? Ліві? праві? ліберальні? консервативні? соціал-демократ?16.03.2015 11:26
Микола ГаврилякДля мене важливими є українська ідентичність, традиції і права та свободи, які мають місце в демократичних країнах. Тому ідеологічно близькою для мене є "Самопоміч", яка є українською консервативно-ліберальною партією.
vania_64Як вирішили відкртти антикафе Станція?16.03.2015 11:37
Микола ГаврилякВ Франківську бракувало місця, де молодь не тільки б ходила випити пива чи поїсти, а й могла б інтелектуально розвиватися. Тому формат, який ми обрали для STANTSIYA, дозволяє творчим, прогресивним, талановитим молодим людям збиратися, інтелектуально відпочивати, створювати на платформі нашого закладу вартісні речі, які зрештою будуть реалізовані в Франківську. А якщо коротко, то я дуже щасливий, що в Франківську знайшлись люди, які не побоялись взятись за створення такого закладу і що ще важливіше - є молоді люди, які цінують такий відпочинок і це прекрасні люди, за ними майбутнє нашого міста.
markЧи важко було зібрати команду активних людей для проекту Типовий Франківськ? Що в першу чергу було мотивацією для них? Як відноситесь до критики в свою сторону та негативних коментарів від підписників?16.03.2015 11:52
Микола ГаврилякТиповий Франківськ - це проект, що дає багато можливостей, тільки треба їх побачити, зрозуміти. Власне ті, хто є в команді ТФ - це молоді люди, які в різний час прийшли в проект та мали ідеї як його зробити кращим, чи пропонували своє бачення додаткового його розвитку. Типовий Франківськ дає можливість людям творити контент, який щодня бачать 30-40тисяч франківців - це великий і цікавий досвід та свого роду школа менеджменту, бо маємо вже багато менших підпроектів, які веде наша команда, працює над їх розвитком. Критику сприймаю якщо вона конструктивна, спрямована на вирішення проблеми, а не є спричиненою заздрістю чи тим, що людина працює на опонентів і мусить критикувати. До речі, перших людей в команду Типового Франківська я запрошував саме з числа людей, які критикували проект за якісь недопрацювання і при цьому пропонували своє бачення того, як має бути. В цьому ключі критичне мислення - дуже цінна категорія.
555Що ви читаєте крім Інтернету? Хто автор книги "Муму"?16.03.2015 12:06
Микола ГаврилякЧитаю багато. Зараз дочитую Франкла "Людина в пошуках сенсу".
КоляХто ви? Плітик? бізнесмен? Грмадський діяч? 16.03.2015 12:13
Микола ГаврилякВбачаю в своїй роботі важливою частиною момент служіння людям, а яким шляхом це реалізую - покаже час.
ХристяСкільки грошей вам треба для повного щастя?16.03.2015 12:25
Микола ГаврилякСухомлинський писав, що людина така, яке її уявлення про щастя. Наше з вами уявлення про щастя розбіжне, бо я не вимірюю його кількістю грошей.
ХристяЩо для вас важливіше - спокій чи багатство?16.03.2015 12:30
Микола ГаврилякВажливий спокій як частина гармонії та внутрішнє багатство, яке й визначає тебе як людину, особистість.
markЯке ваше ставлення до мобілізації та подій в країні? У нас війна чи все ж таки антитерористична операція? 16.03.2015 12:38
Микола ГаврилякВійна, виходячи з цього мобілізація необхідна. Є багато питань навколо цієї теми, але в сухому залишку, ми проходимо етап формування української армії, наявність якої не потребує зараз аргументації.
markЧим закінчилась історія з малюванням бруківки перед білим домом?16.03.2015 12:47
Микола ГаврилякЦіль було досягнуто - обнесення парканом частини парку зупинили, від ідеї щось там будувати відмовились, принаймі на деякий час. В нас в місті замість розвитку будівельної, урбаністичної культури, ми маємо розквіт культури вульгарного будівельного капіталізму, який, на жаль, місцева влада не не ставить у рамки інтересів міста, хоча серед будівельників є багато тих, хто готовий замість квартири конкретному чиновнику, дати гроші на благоустрій міста.
markЧи були у вас конфлікти з міською владою через вашу діяльність та критику чиновників?16.03.2015 13:05
Микола ГаврилякРозкажу тільки одну історію: Свого часу, один чиновник вимагав у компанії, до якої я мав стосунок хабаря,(ми тоді орендували декілька метрів комунальної власності) я відмовив, нам почали перешкоджати здійснювати нашу діяльність, ми звернулись в прокуратуру, де, на жаль, запис телефонної розмови не вважають законним доказом вимагання хабаря, проте перешкоджання припинились. Пройшов приблизно рік, цього чиновника підвищили, він став заступником міського голови, займаючи цю посаду, він знайшов можливість нашкодити нашій діяльності. Пройшло ще трохи часу і цього чиновника вже запросили на обласному рівні працювати. Щоб ви розуміли, моя ситуація не поодинока, такі чиновники, які за своє життя нічого не зробили, не працювали в реальному секторі, не створювали робочі місця, а єдиним бізнесом для них є крісло та табличка в кабінеті - це поширене явище і саме проти таких чиновників треба боротися, а ще краще просто не допускати таких людей до будь-яких посад.
ivan52Ви балатувались до ВРУ, мали активну підтримку та позитивні відгуки Садового, після того вас запросили попрацювати з заступником міського голови Львова, зараз ви - помічник керівника фракції у Верховній раді України. Дуже швидкий старт. Скажіть будь ласка, Садовий та Березюк до чогось вас готують? Який Ваш настопний крок? Можливо, пост міського голови?16.03.2015 13:31
Микола ГаврилякЯ багато-чому навчився і зараз ще вчусь в цих людей, бачу результат їх роботи і це важливо, бо в Україні є багато балакунів, а мало тих, кому є показати результат своєї роботи. Бути міським головою - це великий виклик, до якого треба бути готовим і мати відповідну команду,тверезо розуміти, що хочеш дати місту, що змінити, куди рухатись. Якщо відчуватиму, що є всі необхідні складові, то обов*язково візьмусь за реалізацію свого бачення розвитку Франківська.
mindflayerчи вважаэте Ви, що місто потребує повного перезавантаження? якщо чи знаєте Вм тих, хто б це зміг зробити*? 16.03.2015 13:37
Микола ГаврилякПроцес перезавантаження триває на рівні держави, тому на місцевому рівні він не менш необхідний, бо окремі політики та чиновники, що були в Франківську досі, мало-чим відрізнялися у своїй роботі від тих, які втекли до Росії чи стрибають з вікон. В нас є достатньо нових та прогресивних окремих людей, організацій та політичних сил, які добре показали себе, людям буде з кого обирати, надіюсь, що вибір буде мудрим.
shanelЧи є у Вас шкідливі звички? Яким чином проводите дозвілля з сім"єю?16.03.2015 13:44
Микола ГаврилякШкідливих звичок не маю. З сім*єю стараюсь подорожувати, от минулого року, при старому ще курсі, ми з друзями літали в Норвегію за 420грн в дві сторони на двох:) Переліт до країни, де бургер вартував під 100грн, обійшовся в 105гривень з людини, проживання 120гривень/добу. Звісно треба шукати ці варіанти, бути готовим до ночівлі без надто велиикх зручностей, проте основна мета у вигляді вражень, емоцій досягаться:) Зараз планумо поїздку до друга через Брюсель та Париж, квитки вже забронювали за 35євро на одного (з перельотом та автобусом) Був би більш доступним курс, то їздили б частіше, це розкриває світогляд, дозволяє після таких подорожей братись за щось нове і додає ентузіазму.
Nyzhnyk_SerhiyЧи знаходять ваші проекти підтримку мешканців міста? Наведіть приклади16.03.2015 13:50
Микола ГаврилякПереконаний, що так. За минулий рік ми спільно з читачами ТФ, допомогли ліками чи то коштами на операцію онкохворим дітям, людям, що потребують допомоги, пенсіонерам на більш як 100 тисяч грн. Окрім того, можна зайти в будь-який день в Станцію, там щодня проходять змістовні, якісні заходи, де молодь яскраво та корисно проводить своє дозвілля. Коли буде презентовано локальну краудфандингову платформу, то ще й кожен бажаючий зможе методом спільного фінансування, реалізовувати якісні урбаністичні, творчі, соціальні ініціативи у Франківську.
Ігор К.Чи працює презентована у кінці минулого року безкоштовна юридична консультація і чи справді допомога місцевим мешканцям надається безкоштовно? 16.03.2015 13:54
Микола ГаврилякТак, працює, щодня десятки звернень, стараємось всім допомогти та стати партнерами у вирішенні їх проблем, але не вирішувати їх замість людей, таким чином ми даємо людям "вудочку", з якою вони в майбутньому і самі більше зможуть зробити та ще й іншим допоможуть за потреби. Окрім цього проекту, ми ще розвиваємо соціальне репетиторство та курси користування комп*ютером для пенсіонерів.
Nyzhnyk_SerhiyЯк ви ставитесь до децентралізації влади? 16.03.2015 14:08
Микола ГаврилякПовністю підтримую! Місцеві громади краще знають, на що їм потрібні гроші, ніж "центр". Але тут важливим моментом, про який забувають, а дехто свідомо ігнорує є те, що громади мають бути відповідальними і свідомими, бо інакше матимемо "дерибан" грошей тільки вже на рівень нижче, хоча і це буде краще, бо вже не буде в цих "гарних хлопців" можливості казати, що доріг нема через Київ, чи то будь-які власні недоробки прикривати поганим центром і тоді вже громада відповідальніше ставитиметься і до виборів і до контролю за роботою обранців.

Кількість переглядів - 6073

Коментарі (6)
Віктору: | 17.03.2015 13:52думаю, що на ТФ буде доступна реклама для всіх структур, питання тільки
хто перший прийде її замовляти, бо аудиторія велика, а кількість реклами
все ж обмежена.
Ну і мабуть не варто відкидати симпатію Гавриляка до Самопомочі, що ще
більше зменшує рекламну площу порталу.
Рома | 17.03.2015 09:39Про Відповідальність дуже влучно!
Бо понавибирають популістів, а потім слухають їх побрехеньки, замість щоб
звітів про виконану роботу.
Микола, ви за останні 2 роки дуже виросли, думки стали чіткішими,
молодець!
Валя | 16.03.2015 23:16Цікавий чат) завжди знала що Ви, Микола, глибоко мисляча особистість!
Дуже дякую за Станцію. Такого закладу нам завжди не вистачало. Для
мене це поле для розвитку та натхнення)
Критик | 16.03.2015 21:20Ви обіцяли фінансовий звіт по благодійному аукціону побачень ще
в жовтні минулого року. Звіту немає до цих пір.
Віктор | 16.03.2015 16:58Чию сторону, особисто ви, приймете у наближаючихся виборах до міської
ради? І інформаційну підтриму якої політичної сили чи кандидата візьме на
себе ТФ. Дякую
Іван | 16.03.2015 14:32Поясніть,чому з спільноти ВК "Типовий
Франківськ" видаляють коментарі які
критикують адміністраторів???При тому що
в коментарях жодного нецензурнрго
слова...Чому в спільноті так багато
реклами,грошей вам не вистачає??

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ