Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Русланом Марцінківим

народним депутатом України, фракція ВО "Свобода"

Агенція Новин "Фіртка" завершила чат з народним депутат України Русланом Марцінківим. Чат

000Назвіть законопроекти автором яких є народний депутат Марцинків21.11.2014 11:15
Руслан МарцінківСлава Україні! Я є автором 36 законодавчих ініціатив. Одна з ініціатив була ухвалена Верховною Радою України: постанова про заходи щодо відзначення бою під Крутами. З найбільш резонансних та важливих законодавчих ініціатив: Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет на 2013 рік"щодо виділення субвенцій м.Івано-Франківську 2456Про внесення змін до статей 39, 39-1 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо сплати забудовникам коштів пайової участі у розвитку інфраструктури) - ці зміни б дозволили повністю місцевим бюджетам отримувати кошти з пайової участі, а не уникати недобросовісними забудівельниками сплати до бюджету коштів, які могли йти на ремонт доріг та дитячих садочків 2576аПро внесення змін до статті 5 Закону України "Про Судовий збір" (щодо звільнення органів місцевого самоврядування від сплати судового збору) 3060 Зміни до закону Про вищу Освіту щодо першочергового забезпечення гуртожитками студентів вищих навчальних закладів 3378-1 Про відкритість державних реєстрів 3613 Про внесення змін до законодавства щодо збереження історичних памяток 4137а про внесення змін до деяких законів щодо забезпечення прозорості у житлово-комунальній галузі 4351а про відновлення ядерного статусу України 5012 Про безперешкодний доступ до річок та водоймищ 5042 Про внесення змін до закону України про житлово-комунальні послуги. Та багато інших, більш детально можете ознайомитись на сайті ВРУ. Можу з впевненістю сказати, що маю один з найбільших показників по зареєстрованих законопроектів з числа депутатів з Прикарпаття. Також був найактивніший депутат по вситупах, 108.
тримобНу що ж ви так?((21.11.2014 11:20
Руслан МарцінківЗрозуміло, що більшість ініціатив не могли пройти через відсутність достатньої кількості голосів в залі, а іноді через не бажання боротись за права українців навіть представників коаліції вже після революції гідності. До речі хочу згадати, адже 22 листопада в м.Києві о 18.00 годині біля стели розпочались ці події. Мені не соромно дивитись українцям, адже був співкомендантом будинку Жовтневого (Свободи) на Інститутській, був першим керівником барикади на Грушевського,був в перших рядах 18-20 лютого.
123Як ви ставитеся до права українців на вільне володіння та носіння вогнепальної зброї? Чому Свобода була така пасивна в просуванні цього закону?21.11.2014 11:23
Руслан МарцінківЗвісно, що позитивно. Саме Свобода - є автором закону про цивільну оборону, який передбачає вільне володіння зброєю. Інша проблема, що нам свободівцям дуже рідко вдавалось пробити інформаційну блокаду або атаки з боку олігархічних медіа. Але на кожній сесії чи погоджувальній раді ми піднімали про це питання, Ви можете переглянути відео на каналі Рада і засвідчити це.
123Що ви вважаєте своїм найбільшим персональним здобутком за 2 роки в ВР?21.11.2014 11:29
Руслан Марцінків1. Усунення від влади Януковича. Я більше 30 заходів оолював на рівні Києва, а це пікетування ГПУ, МВС, Банку Януковича молодшого, різних судів, тощо. Я гордий, що був співкомендантом будинку Жовтневого та керівником першої барикади на Грушевського, що 18-20 лютого був на передовій. І нехай сьогодні по ффакту в державі відбулася контрреволюція, але те що далі цього терпіти не можна було - це факт. 2. Поваленння більше 30 Ленінів на Чернігівщині та підняття національного духу. Я гордий, що Чернігівщина, яка ще в 1998 році давала 60 % за Симоненка сьогодні однозначно стала українською. І нехай за це ми платимо велику ціну - смерть мого побратима Льоши Коновалова, пропав безвісти ще один побратим, але ці процеси були безповоротніми. Я знов ж таки гордий, що був один з перших при штурмі ОДА і обласної ради. 3. 100% присутність на сесіях та голосуваннях за важливі закони для України.
SvobodasРуслане! Чому не можна ознайомитися з вашою декларацією про доходи - за весь час депутатської каденції? Чи готові ви надати її зараз для розміщення на Фіртці?21.11.2014 11:35
Руслан МарцінківДекларація знаходиться на сайті Верховної Ради України, а також на сайті ВО "Свобода" кандидати в депутати. А щодо себе скажу, в принципі доволі заможний чоловік, маю 3-х кімнатну квартиру на 10 поверсі, а також автомобіль ДЕО ЛАНОС. Батьки в мене мешкають в селищі Отинія, батько - лікар, мати - інженер. Маю дві вищі освіти.
АдамКоли свобода перестане піаритись за державний кошт , тобто перестане приписувати собі ремонти вулиць , будинків та інше яке ведеться за кошти держави і до якого дана партія немає ніякого відношення ?21.11.2014 11:46
Руслан МарцінківНасамперед ВО "Свобода" йшла на вибори з передвиборчою програмою, де ми обіцяли певні зміни та кроки в господарці в м.Івано-Франківську. Я обійшов майже всі двори нашого міста, як кандидат на посаду міського голови. Зважаючи, що люди нам довірили - ми виконуємо обіцянки. А саме: змінено підхід до ремонту доріг та відновлення та ремонт дитячих садочків. Якщо до Свободи в міській раді ремонтувалось приблизно 1 км. доріг, то сьогодні відремонтовано чи в роботі близько 20 км. доріг. Таких темпів по роботах Франківськ не бачив. І це при тому, що система не змінилася за Порошенка і Яценюка - як блокуються рахунки місцеивх громад так і далі це продовжується. Тому ряд звернень і запитів моїх стосувалося розблокування перерахунків місцевих бюджетів. І бачимо, що на завершенні ремонт вулиці Хоткевича, вулиця Сагайдачного, взялися за вулицю Деповську, Йосипа Сліпого, Кисилевська, до обласної лікарні Федьковича, робиться нова розмітка, острівці безпеки, тощо. Такими темпами Франківські дороги можна відремонтувати всі за 3-4 роки. Також впереше у Франківську повернули до громади садки на вул. Вовчинецька 210, вул. Хоткевича. Повністю з нуля будується садок в мікрорайоні Пасічна, доробляються вже друга черга садка на Вовчинецькій, виділено земельні ділянки під садочки в мікрорайоні Каскад ,Пасічна. Постійно сприяється в будівництві дитячих садочків у приміських селах Вовчинці, Угорники, Крихівці, Хриплин. А це залишиться на довгі роки громаді міста Івано-Франківська!!!
SvobodasЧому особисто Ви, як член пласту відомий своїми мілітарними закликами не пішли в АТО? Як ось ваш колега Петро Шкутяк - батько 4 дітей? Дайте конкретну відповідь.21.11.2014 11:53
Руслан МарцінківНу найперше я був діючим Народним Депутатом України і кожен голос був потрібний для ухвалення законів у ВРУ. По друге - все робив, щоб допомогти хлопцям і був у Щасті з тепловізорами та іншою допомогою для хлопців, а саме Петру Шкутяку та свободівцю Андрію Грималюку. Також допомагав хлопцям з Чернігівщині ,зокрема наприклад Віктору Лавренчуку та багатьом іншим. По третє Свобода - чи не єдина партія, яка має повністю укомплектований батальйон СІЧ,якому ми постійно допомагаєм. А щодо Петра Шкутяка - назвіть будь-яку іншу політичну силу, окрім Свободи, яка підтримала Петра на виборах до ВРУ, знявши свого кандидата. Може Самопоміч чи Народний Фронт. Але цього вони зробити не могли, бо за ними стоять олігархи. А саме Свобода підтримала Петра Шкутяка, прикро що воїн проти олігарха закінчилось перемогою ставленника олігархів.
Зеник-69Як там поживає ваш однопартіець Володя Купчак ?21.11.2014 11:55
Руслан МарцінківВін ніколи не був свободівцем. Нагадаю - це людина Яценюка, як і Табалови, яких на початку каденції виганяли з залу. Тому всі питання до Фронту Змін, а тепер Народного Фронту.
тримобЧому ви піаритеся на роботах, виконання яких є обов'язком иа ще й за бюджетні гроші?) 21.11.2014 12:00
Руслан МарцінківПовторюю, що на Вибори 2010 року ми йшли з передвиборчою програмою та провели більше 300 зустрічей. Тому протягом цих років виконували свої обіцянки і програму. Обіцяли - ремонтувати дороги а також двори. Ми це робимо. Я гордий з того, що вдається ремонтувати дороги, а також більше 20 дворів в м.Франківську отримали ремонт. Також гордий, що йдуть ремонти дитячих садочків. Зокрема таких швидких темпів по будівництву садочка в мікрорайоні Пасічна Франківськ не бачив.
000Руслане, ваша політична сила втратила підтримку виборців , на теренах Івано-Франківсщини свобода теж втратила свій електорат. В якій політичній силі ви себе бачите на наступних місцевих виборах?21.11.2014 12:06
Руслан МарцінківНещодавно слухав виступ Саакашвілі, який сказав, що у Вас два виходи - робити реформи і втрачати рейтинг, або не робити нічого і теж втрачати рейтенг. Сквер на вулиці Коновальця, знак Першій Українській Церкві, Брама Потоцьких, ремонт доріг та садочків, відремонтовані поліклініки та заклади охорони здоровя - все це лишиться для франківчан і багато іншого. Тому Свобода робила і буде робити корисні справи для громади м.Івано-Франківська і тих 11000 франківчан, які проголосували за нас у місті - свідчить, що не все так і погано у нас! Тому я був, є і буду свободівцем, допоки ми обєднані націоналістичною ідеєю та жагою змін. А помилки - в кого не бувають!
опаЧим ви займалися перед тим як стали секретарем міської ради? Яка у вас освіта?21.11.2014 12:10
Руслан МарцінківНасамперед, довгий час працював з дітьми. Був першим директором дитячо-юнацького пластового центру, був керівником Франківського міського, а згодом обласного Пласту НСОУ. За освітою - інженер-економіст, закінчив ІФНТУНГ. Згодом закінчив магістратуру державного управління. Працював помічником заступника міського голови, Олександра Сича. Займався громадською та політичною роботою.
опаВи з Сичем вже помирилися?21.11.2014 12:16
Руслан МарцінківЗ Олександром Сичем - ми ніколи й не сварилися. Я був його керівником штабу на виборах до ВРУ. На революції гідності ми разом чергували в будинку Жовтневому (Свободи), ділились один з одним чим могли, навіть 18 лютого під ранок, добравшись до готелю Україна з майдану, Максимович мені останній кусень сала віддав!!! Ми завжди були в добрих стосунках, хоч і могли по деяких питання сперечатись.
ЇжакЧому ви зняли з виборів Грималюка? Не довіряєте громаді яка вас підтримала? Чи ви просто здались? Чи просто здали усю громаду разом? Цей крок, зневіра в себе, відкинула від Свободи повно голосів. А жаль. 21.11.2014 12:20
Руслан МарцінківТАК, можливо - це була помилка. Хоча хотілось, щоб воїн перемагав ставленника олігархів. Тому, зробивши соціологію, ми побачили, що виграти може або Грималюк або Шкутяк. ми поступилися своїми амбіціями заради перемоги ідеї над великими грошима. Хоча, сьогодні розумію, що якби Шкутяк знявся на користь Грималюка, то він би виграв, але це вже з серії ЯКБИТОЛОГІЇ.
Svobodasваш прогноз - в цифрах, скільки свободівців буде в новому складі міської ради?21.11.2014 12:31
Руслан МарцінківА для мене сьогодні це нецікаво. Основне, що нам вдастся зробити для людей. Тому сконцентруєм увагу на тому, що зроблено і може бути зроблено, хоча розуміємо, що проти нас будуть виступати всі. Але амбітна ціль - відремонтувати дороги та відремонтувати дитячі садочки стоїть перед нами. Все будемо робити, щоб наступного року були відкрита друге черга садочку на вул Вовчинецька 210, в мікрорайоні Пасічна, в с.Вовчинці, Хриплин та багато інших робіт. Вірю, що зробимо повністю не менше 30 вулиць та 20 дворів в Івано-Франківську. Також ,мною розпочатий та здійснюється проект: Івано-Франківськ - місто героїв, тому закликаю франківців зголошувати видатних постатей, які творили наше місто і ми встановимо відповідну анотаційну дошку. Роботи є багато і її вистачить всім.
7777Руслане, всі ваші колеги які не пройшли до парламенту вже знайшли собі посади. Колишній депутат від батьківщини Гладій Василь, який програв навіть в себе в селі Юрію Солов'ю, повертається на посаду яку колись обіймав в ОДА. Ваш соратник Олександр Сич, екс член уряду, пригледів посаду в апараті обласної ради, зараз там спішать відправити на відпочинок якогось пенсіонера. А де ж ви підготували для себе запасний аеродром? 21.11.2014 12:34
Руслан МарцінківНе знаю про своїх колег, але сміло можу сказати, що ніхто ще не народився вічним депутатом. Роботи мені вистачить. Але точно в найближчий час не піду на державну чи комунальну роботу. Буду займатись громадсько-політичною діяльністю, а також є ряд цікавих пропозицій та проектів.
тримобЧи готова Свобода очиститися від корупціонерів, бандитів і негідників і мірошниченків? Їх так мало, а вся партія страждає...........21.11.2014 12:45
Руслан МарцінківА що такого Мірошніченко зробив? Дав негіднику поза вуха? Ось недавно подібне зробив Каплін від Блоку Порошенка так ніхто про це навіть і слова не написав. Мені відомо, що з березня місяця були найняті медіакампінії, які реалізовували стратегію медійного кілерства щодо Свободи. Чомусь такої прискіпливості немає до проектів олігархів? Ми маємо звісно свої помилки та кадрові прорахунки, але вони не такого масштабу, як це подається!
адвокатВідомий кримінальний авторитет Володимир Дідух на прізвисько «Вова Морда» в ефірі телеканалу «ZIK» заявив, що «свободівці» забрали у екс-генпрокурора Віктора Пшонки банк «Перший». Таким чином скандальному генпрокуророві часів Януковича вдалось уникнути криміналу та зберегти свої грошові активи. «Вони забрали цей банк за закриття кримінальної справи проти Пшонки і його сина. Також зняли арешт із рахунків Пшонки та його сім’ї на два дні. Таким чином їм вдалося вивести ці кошти за кордон, переводячи їх на інші рахунки. За це вони отримали відкат 30% від цієї суми», – повідомив Дідух. Раніше джерела «Forbes-Україна» стверджували, що у 2010 році у капітал банку увійшли син Генпрокурора, нардеп від Партії регіонів Артем Пшонка і голова групи СЄПЕК Сергій Курченко. Відразу після Майдану Генпрокуратуру очолив представник «Свободи» Олег Махніцький. Нагадаємо, минулого тижня Володимир Дідух в інтерв’ю львівській газеті «Експрес» повідомив, що він був спонсором «Свободи», витративши на фінансування партії Олега Тягнибока $48 млн. Ці гроші він нібито передавав через нардепа Ігоря Кривецького, відомого на прізвисько «Пупс». Також за словами Дідуха, Кривецький придбав за $200 млн готель «Хайят» у Києві, який раніше належав Сергію Таруті. «Коли вони зійшлися з людьми Януковича, наприклад, з Курченком, я сказав: він на мільярди, під виглядом транзиту, ввозить у країну бензин, а потім топить його всередині країни без сплати податків. Мочіть його. Ви маєте зупиняти такі схеми, ви ж опозиція. А Пупс мені сказав: «Он нам больше денег дает». І так наші стосунки почали ламатися. І в Сівковича вони брали гроші, і в інших. А коли вони посадили в крісло генпрокурора Махніцького, то взагалі страшно говорити, що почалося. «Свобода» почала брати гроші всюди і за все. Без Пупса там ніхто кроку не робив»,- пояснив Дідух. Так все ж таки поясніть народові хто така Свобода? 21.11.2014 12:51
Руслан МарцінківНасамперед Свобода подала на Експрес в черговий раз до суду. Ми 3-чі виграли суд у газети Експрес, але є серйозна замовна сторона з боку олігархів. По друге, за ці слова мають бути відкриті кримінальні справи на фігурантів. По третє, завтра на кожного можуть сказати, що він брав гроші від будь-кого. по четверте - комусь вигідно добивати Свободу, навіть після не потрапляння до ВРУ фракції. Хоча наших 7 депутатів не дадуть спокійно здавати Україну.
Зеник-69Чому вас не було видно з вашою "легендарною" кувалдою, біля незаконної будови по вул. Мазепи,35., на відміну від вул.Івасюка, де ви "героїчно" громили фундамент дрібному "баризі", який 10 років поневірявся по чиновницьким кабінетам, виготовляючи документи на цей нещасний кіоск ?21.11.2014 12:57
Руслан МарцінківПо перше, фракція Свободи в міській ради завжди в цьому конфлікті з кандидатом від Самопомочі стояла на стороні громади, по друге наші активісти Сергій Адамович та Михайло Сеньків завжди був на передовій, по третє, коли виник цей конфлікт там вже було декілька поверхів збудовано. А щодо моєї поведінки, то можливо це було занадто емоційно. Але як ставитись до цього, коли міська громада не впливає на держархбудконтроль,який дає дозволи на будівництво. До речі ситуація і сьогодні не змінилась, місцеві громади не можуть зупинити незаконні будівництва і як приклад останні події на Осокорках в м.Києві. Очікуємо віж нової ВРУ все таки конкретниї змін щодо місцевого саморядування.
тримобКажуть що ви на мера Франківська будете йти? 21.11.2014 13:00
Руслан МарцінківНасамперед це буде вирішувати політрада ВО "Свобода". Але те, що ми сьогодні розуміємо, що без посади міського голови дуже важко втілювати реформи в м.Івано-Франківську, адже міський голова має достатньо повноважень допомагати чи не дати втілювати ідеї депутатського корпусу від ВО "Свобода" Дякую за Чат!!!Слава Україні!!!

Кількість переглядів - 5185

Коментарі (6)
Oles | 11.12.2014 07:13Цікаво як от хлопець з Отинії забув вказати членство в "Нашій Україні" на посаді голови виконкому обласного осередку. Також цікаво як так швидко стають заможніми! Можливо лекції на економічному зачитає, або заснує школу аля-"Флемінг"))). Жодної відповіді на поставлені питання в чаті. Одна вода як і ця особа як і партійка, що псує гасла. Малий Тягнибок | 06.12.2014 00:51не дай Боже з цигана пана... Січкар | 24.11.2014 13:42 Шановна Фіртко! Якщо можна, будь-ласка в подальшому запитання на
які особою, що була в чаті, не надано відповіді то запитання
залишати і просто під запитанням писати"Від відповіді відмовився",
або "Відповідь проїгнорована". Тоді буде видно хто є хто і як він
поважає мешканців.А Фіртці щиро дякую
тримоб | 24.11.2014 10:59А попередньо було задано запитань в три рази більше, ніж є з
відповідями... Відповів тільки на зручні? Не чесно так. Фіртка,
треба, щоб в звіті за чат були і ті запитання, на які герой не
відповів!
адвокат | 24.11.2014 10:22І все таки на мої запитання відносно пригрітої посади начальника
фінансового управління МВК і коли депутат Марцинків поїде воювати
на схід не відповів і назвати дату відїзду не назвав. Не щирість,
завчений набір фраз, популістський піар, неправда, облуда - все
те що притаманно свободі і є в його відповідях.Так що чат вийшов
пустим і нікому непотрібним.Як результат набрані проценти і
довіра українців до свободи на виборах до Верховної Ради.
Іван Внук | 21.11.2014 16:21Ну отак ніби і нічого не сказав.Хоча у великому селі під назвою Франєк і без цього чату всім все зрозуміло...

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги