Чат з гостем "Фіртки"

Чат з Михайлом Ноняком

кандидат у народні депутати України від Івано-Франківська

АН "Фіртка" завершила чат із кандидатом у народні депутати України від Івано-Франківська Михайлом Ноняком.Чат

123Ви з Петром Шкутяком були на Майдані. Шкутяк був бійцем, а ви сотником. Чи зустрічалися ви під час майдану, що думаєте про Петра Зенівієвича?20.10.2014 11:38
Михайло Ноняк- Петро - хороша людина, він дійсно, як і я, був на Майдані, але я із перших днів Майдану стояв на передовій, а Петро приїхав під кінець Революції і його робота полягала у веденні документації у нас в штабі Самооборони Майдану. Зважаючи, що Петро працював на керівній посаді при режимі Януковича, будучи головою Долинської РДА, то я вважаю, що зараз він не має морального права йти у Верховну Раду, тому оцінку йому будуть давати люди, а не я.
123Який депутапт потрібен Івано-Франківську - з якими якостями і яким можливостями?20.10.2014 11:39
Михайло Ноняк- Івано-Франківську потрібен справжній патріот України, кваліфікований спеціаліст, який би достойно представляв наше місто у Верховній Раді, а не свої власні інтереси чи інтереси певних олігархів.
степанскількох кацапів ви власноруч знищили?20.10.2014 11:40
Михайло Ноняк- Особисто я нікого не знищував, а пліч-о-пліч з побратимами на Майдані відстоював честь та гідність українського народу, виловлювали «тітушок» та інших проросійських бандитів, яких передавали правоохоронним органам. В подальшому, будучи на посаді, я докладав максимум зусиль для того, щоб корупціонерів режиму Януковича притягувати до кримінальної відповідальності.
папа КарлоВаші прогнози стосовно виборів.20.10.2014 11:42
Михайло Ноняк- На даний час тяжко щось прогнозувати, але я надіюсь на те, що вибори будуть демократичними і чесними. Мешканці м. Івано-Франківська оберуть достойного кандидата, який буде дбати про їхні інтереси протягом п’яти років свого депутатства, а не тільки перед стартом чергової виборчої кампанії.
VKЩо корисного ви зробили для Івано франківська... 20.10.2014 11:45
Михайло Ноняк- На посаді заступника Міністра доходів і зборів України неодноразово допомагав волонтерам в розмитненні різного роду амуніції для бійців АТО, сам безпосередньо свої власні кошти, які планував витратити на передвиборну кампанію, передав на потреби батальйону особливого призначення «Івано-Франківськ», а саме – придбали засоби зв’язку, амуніцію, автомобіль. Окрім того, я доклав чимало зусиль по боротьбі з корупцією в структурних підрозділах Міндоходів Івано-Франківщини.
azazeloЯкі у вас плани по розвитку Івано-Франківська? Чи плануєте ви в подальшому будучи депутатом в ВР розвивати і підтримувати місцеву Самооборону? 20.10.2014 11:47
Михайло Ноняк- Я знаю багато проблем міста Івано-Франківська і, спілкуючись із його жителями, дізнаюсь все більше про них, тому мною підготовлено ряд законопроектів, які, якщо мене оберуть до Верховної Ради України, я подам одразу на розгляд. Прийняття таких законів дасть змогу покращити життя не тільки жителів м. Івано-Франківська, а і всієї України. Щодо Самооборони, то, звичайно, я і надалі буду підтримувати її та прикладати максимум зусиль до їх розвитку.
папа Карло 1)Скажіть кладучі руку на сердце : чи є у вас як кажуть англійці, свій "склет у шафі", адже Надвірна місто маленьке..!?20.10.2014 11:48
Михайло Ноняк-Я людина проста і відкрита, так що таємниць у мене від народу не має. І як ви сказали, Надвірна – місто маленьке і тут все про всіх знають.
ujgfqybxvfhszви дуже швидко зробили карєрний ріст, завдяки кому чи чому. марія20.10.2014 11:50
Михайло Ноняк- Політичною та громадською діяльністю займаюсь давно. В 19 років я став молодим депутатом Надвірнянської міської ради, пройшовши по "мажоритарці". За мною ніхто не стоїть, мої інтереси не лобіюють олігархи і в мене немає багатих батьків, бо я із простої сім`ї. В житті мені нічого легко не давалося, все, що я маю, досяг своєю працею.
AndyМихайло чому Ви не поїхали воювати в зону АТО, а йдете в Парламент?20.10.2014 11:52
Михайло НонякЦе було рішенням сотників Майдану. Повірте, я не боюся їхати на Схід, але мої побратими прийняли рішення делегувати мене у владу. Я вже неодноразово говорив, що в Україні є дві лінії фронту: перша на Сході, де мужньо воюють мої друзі і бережуть нас від московського агресора, друга лінія – це внутрішній фронт, де залишки режиму пробують реваншуватися і зберегти старі корупційні схеми. Будучи на посаді заступника Міністра доходів і зборів України, я з своїми підлеглими зібрали матеріали і передали до Генеральної Прокуратури на колишнього Міністра Клименка та його підлеглих, які вкрали у нас з вами кошти в сумі близько 6 млрд.грн.
meriподарувавши машину солдатам ви зробили велику справу. Як ще ви підтримуєте армію?20.10.2014 11:57
Михайло НонякПісля того, як мене призначили в Міністерство, до мене часто зверталися громадські організації і волонтерські організації, які домомагають нашим хлопцям на Сході. Вони зіткнулися з проблемою розмитнення товарів, які необхідні солдатам, а це: кевларові каски, засоби індивідуального захисту, аптечки та інші необхідні речі на фронті. Я робив все можливе в рамках закону, щоб всі ці речі якомога швидше потрапили в зону АТО та допомогли нашим героям протистояти путінській агресії.
КоляХто може повернути гідність в політику? 20.10.2014 12:02
Михайло НонякГідні люди ідуть в команді Арсенія Яценюка та партії «Народний Фронт», серед них є представники Майдану, учасники АТО та кваліфіковані спеціалісти різних галузей. Я вважаю, що саме представники нашої політичної сили принесуть гідність в політику і будуть працювати в Парламенті виключно в інтересах своїх виборців.
555В Івано-Франківську є гідний кандидат - Шевченко. Він за 100 днів причому літніх місяці зробив більше як деякі кандидати за багато років. Як ви ставитеся до поговірки про те, що Коней на переправі не міняють? 20.10.2014 12:11
Михайло НонякПро людей варто судити по їхніх вчинками та ділах. Шевченко за час перебування у Верховній Раді запам'ятався тільки тим, що вдарив лідера Радикальної партії і та показав свій "великий" словниковий запас. По-різному можна ставитися до Олега Ляшка, але депутат, який представляє інтереси івано-франківців, не може собі дозволити говорити матом на камеру. Верховна Рада - не місце для бійок, зараз потрібно працювати над законопроектами, які допоможуть вивести країну з кризи після панування януковича.
KatrysyaЯкі Ваші основні кроки в підтримку медицини, лікарів? 20.10.2014 12:19
Михайло НонякНа мою думку, медицина - це одна із найважливіших галузей сьогодення, а тим більше, коли у нас на сході йде реальна війна. Медицину, як і інші галузі, необхідно реформувати, а робити це потрібно зважено та обдумано, взявши за основу європейський досвід. Для цього потрібно залучити кошти інвесторів та державного бюджету. Наші лікарі мають досить високу кваліфікацію, необхідно забезпечити їх сучасним медичним обладнанням, дати достойну заробітну плату, і тоді наша медицина нічим не буде поступатися провідним країнам Європи.
MarichkaСтосовно поклейки, ваших агітаторів нещодавно забрали у відділок міліції, швидше всього це все було спеціально, адже інші кандидати свою виборчу кампанію почали ще кілька місяців тому. Прокоментуйте.20.10.2014 12:26
Михайло НонякЯ з Вами повністю погоджуюсь. Особисто почувши, що моїх агітаторів затримали я направився в міський відділ міліції, де від працівників хотів почути пояснення, чому саме моїх агітаторів затримують, однак належного пояснення так і не отримав. На мою думку, мої конкуренти включають всі важелі впливу, використовуючи фінансовий ресурс та брудні технології, таким чином діють як і в часи режиму януковича. Закликаю своїх опонентів вести чесну виборчу кампанію, а виборці розберуться і вирішать хто гідний представляти наше місто в стінах Верховної Ради.
AndyСкажіть своє бачення на рахунок вулиці Набережна, на якій так "піариться" ваш конкурент Шевченко. Він дійсно вкладає там свої гроші чи це самореклама до виборів?20.10.2014 12:35
Михайло НонякВулиця Набережна дійсно багато років була зруйнованою і ніхто не хотів її ремонтувати. Але зараз ажіотаж навколо ремонту штучно розкручений у ЗМІ, на піар-супровід ремонту вулиці витрачено коштів, напевно, не менше, ніж на сам ремонт дороги. Я просто хочу, щоб виборці розуміли - дорога робиться за бюджетні кошти, за кошти, які ми з вами платимо у вигляді податків. А кандидат, який на цій темі робить собі рекламу, не затрачає власних коштів, а навпаки, його фірма-субпідрядник ще заробляє, виконуючи ці роботи. А взагалі, ситуація там дуже "цікава", особливо, що стосується тендеру. Я переживаю, що вразі поразки кандидата, який ремонтує дорогу, вже в кінці цього місяця роботи зупиняться і ми так і не отримаємо європейську дорогу в нашому місті.
555Завдяки Коломойському провалився проект путіна Новрросія від Харкова до Придністров'я. Токож всі зараз в шоці від того, що завдяки Коломойському в Україні з'явилася перша область без корупції. Питання таке - як таке саме зробити в Прикарпатті? І хто це зможе зробити? 20.10.2014 12:46
Михайло НонякНа мою думку, проект путіна перш за все провалився не завдяки Коломойському, а завдяки українському народові, нашим патріотам, завдяки моїм побратимам, які на даний час захищають нас від російського агресора. Щодо викорінення корупції, то хочу зазначити, що безпосередньо моїми працівниками було задокументовано факт дачі хабара працівникові Міндоходів в Дніпропетровській області. Щодо Прикарпаття, то вважаю, що даний процес – викорінення корупції не повинен бути точковими, а проводитись на державному рівні. Для цього перш за все необхідно забезпечити працівників держаних структур відповідними умовами праці та заробітною платою, окрім того, не можна забувати, що в нас в Україні передбачена кримінальна відповідальність не тільки за отримання хабара, а і за його дачу. Хто зможе побороти корупцію? Я вважаю, що це ті ж представники, хто зможе повернути гідність у політику – це команда «Народного фронту» на чолі з Арсенієм Яценюком!
КоляТрохи ви запізнилися з виборчою компанією. А могли би виграти. Але так чи інакше - я за вас. Якщо Майдан вас висунув в сотника, то справді чогось вартуєте. Успіхів!20.10.2014 12:52
Михайло НонякДякую за підтримку, буду робити все, щоб не підвести Вас, своїх побратимів з Майдану та людей, які мені довіряють. Суспільство змінилося після Революції, і я впевнений, що прийшовши 26 жовтня на виборчі дільниці, вони зроблять правильний вибір, підтримавши мене і команду "Народного фронту".
ShpakПісля Революції Ви працювали в Міністерстві доходів і зборів, що корисного вдалося зробити на цій посаді?20.10.2014 12:54
Михайло НонякЯ і на даний час працюю у вказаному Міністерстві, просто на момент виборів взяв відпустку, яка передбачена законом. Будучи на посаді заступника Міністра доходів і зборів, перш за все, хочу відмітити, що я та мої працівники направили генеральному прокуророві України матеріали, що підтвердили корупційні діяння попереднього міністра клименка, який завдав державі шкоди приблизно на 6 млр. грн., в результаті чого було проти нього відкрито кримінальне провадження та арештовано всі його активи та майно. Наступним кроком було запроваджено проходження держслужбовців, які претендують на керівні посади перевірки на поліграфі. Також завдяки нам затримано та притягнуто до відповідальності ряд корупціонерів, які працювали в структурних підрозділах нашого Міністерства, частина із них уже несуть відповідальність. Посилено контроль по боротьбі із контрабандою, що також дало свої результати і в держбюджет стало потрапляти значно більше коштів в порівнянні із попередніми роками, а також ряд інших важливих справ.
ShpakЧому Ви не домовитеся з Петром Шкутяком і не об'єднаєте патріотичний електорат Франківська, ваша суперечка може дати можливість пройти у Верховну Раду представнику олігарха Коломойського - Шевченку, який вже там був і нічим корисним для громади не запам'ятався?20.10.2014 13:02
Михайло НонякПопердньо у нас з Петром була домовленість про те, що він підтримає мене на цих виборах, а я в свою чергу підтримаю його на місцевих виборах в 2015 році. Але, на жаль, Петро не дотримав своїх обіцянок і висунув свою кандидатуру. Через це зараз ми ділимо патріотичний електорат Франківська і в результаті цього перемогу може отримати представник олігарха Коломойського - Шевченко. Тому, я закликаю Петра та інших патріотичних кандидатів об'єднати свої зусилля та підтримати мене, оскільки за даними соціологічних досліджень я маю другий рейтинг.

Кількість переглядів - 4362

Коментарі (1)
123 | 22.10.2014 13:44дуже все файнезно. а затримали працівники МВС правильно бо не треба розміщувати свої агітки на всіх стовпах і прибивати до дерев-перетворюючи місто на смітник. так шо не треба ля-ля

Додати коментар

Ім'я:

E-mail: (не обов'язково)

Текст повідомлення:Статті
Останнє в блогах
Всі блоги